reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

I tak patrzę, że Jagoda gdzies przepadła. .. dobrze ze Grinula lubi przy kawie pisać i Madziasek ma szybkie wstawanie. Przynajmniej jest kogo poczytać ;-)
 
reklama
patrycja, u nas też zębów braka co do dzieci, to więcej nie planuję , szczerze mówiąc to bym sobie chyba w łeb palnęła, w przyszłym tygodniu idę zakładać mirenę, choć trochę się boję.no i zjadłąm dziś 4 wielke pączki, jeszcze cieplutkie, które zrobiła moja mama- poprostu BOSKIE :)
 
Patrycja spokojnie jeszcze będzisz miała dość tych ząbków hehe ;-) oby wyszły bezbolesnie, u nas przy drugim ząbku są wściekłości,

dziewczyny moja siostra na porodówce czekamy na mała niunie!!!oby poszło szybko i gładko nie tak jak ja 3 razy prowokacja, u niej sama zaczeła się akcja i tydzień przed terminem

ja też zjadłam 4 pączki, pyszne były jutro z tej okazji trening ;-)
 
cześć Dziewczynki :-)

podczytuję Was, ale nie za bardzo mam już kiedy pisać:-(
Po powrocie do pracy czas mi leci migiem, a i wiadomo - mniej czasu na dotychczasowe czynności...Ale cóż - bywa:tak:
U Wojtka katarek już mniejszy, ale właśnie taki wodnisty cały czas jest... Może to na ząbki? No bo póki co u nas zębów brak:tak: Jutro idziemy na kontrolę do lekarza, mam nadzieję, że będzie ok i w poniedziałek wracamy do żłobka:-)
Ja dziś wchłonęłam 4 pączki:zawstydzona/y:Może te dzisiejsze tak nie szkodzą?:-D
Kupiłam dziś kaszkę z bobovity - przetestujemy, mam nadzieję, że u nas będzie ok:-)
Wojtkowi wreszcie po tej chorobie wraca apetyt :-)Chociaż zabiedzony jakiś też nie jest;-)

Trzymajcie się Dziewuszki i Dzieciaczki :-)
 
Patrycja hehe ano lubie przy kawie cos napisac, w ogole kawa bez lapka mi nie wchodzi:-D

U mnie dzis na liczniku 3 paczki i kilka faworkow, eh poszlo w oponke... Musze sie zmobilizowac i zaczac ta Ewke meczyc, bo w lecie bede siedziec w reczniku:cool2: o ile w ogole wyjde na plaze :laugh2:

Ja wiecej dzieci nie planuje, chyba, ze kinderniespodzianka:-)

Aga daj znac kiedy sis urodzi, az mnie ciary przeszly, jak sobie przypomnialam porod :-)

W ogole zauwazylam, ze Gosia slabo obiadki je... deserek to potrafi caly sloik wciagnac, a obiadek pol sloika malego i to czasem juz kombinuje, zeby zjadla.... i po karmieniu cycus musi byc... chyba ugotuje jej cos swojego, moze z lepsza checia bedzie jadla...
 
Ostatnia edycja:
Grinula mi też ciary przeszły, wszystko mi się przypomniało wrrr okropność ale póżniej tulimy swoje maluszki ;-)
u nas od tygodnia podobnie z jedzeniem i nie wiem czy to przez zęby, deserek jeszcze zje a obiadek pół słoiczka i go męczy, zaciska usta i nie wjade z łyżeczką, zastanawiam się może mam łyzeczkę jakąs do kitu mam z rossmana i w sumie one są takie twarde, jak byliśmy u dziadków tam jadł z takiej canpol miększej , nie wiem czy to ma jakieś znaczenie hm
 
Aga skoro deserki je ta sama lyzeczka, to chyba nie tu problem, ale sprobuj inna.. mi sie wydaje (na przykladzie mojej panny) ze warzywka po prostu mniej smakuja, a slodki deserek jak najbardziej. Musze kupic na targu warzywka, ugotowac w kawalkach i dac jej metoda BLW, niech sobie wybierze co chce, tylko az sie boje tych warzywek wgniecionych wszedzie:no:

Zrobilam wlasnie salatke z tunczykiem, bedzie na jutro na sniadanko i dla meza do pracy, spanie mi przeszlo i moglabym juz siedziec.... ale z przyzwoitosci zamykam 'ołtarzyk" i zycze Wam dobrej nocki!
 
Czesc,

kawusia zaliczona przed 7, maly pospal do 6:15, ale sie nie dziwie bo do 22 mielismy niezla jazde. Co usnal to sie budzil z furczacym nosem, inhalacja i odciaganie. U meza nie chcial byl na rekach tylko u mnie sie wyciszal!

Kamu gratki zabka!

Madzialenak podziwiam, ja nie dalabym rady bez slodyczy a tym bardziej bez paczka w tlusty czwartek :-D

Aga tak chodzi o plamki po bobovicie a pomidorowke z ryzem i makaronem gotuje najczesciej z piersia kurczaka i natka pietruszki.
 
reklama
hej jestem


podczytuje Was troche, ale nie mam czasu pisac

my tezz bezzebne dalej, chociaz ostatnio myslalam ze juz wyjdzie, bo tak sie wsciekala


no i z wiekszych rewelacji u nas....spoznia mi sie okres:szok::szok::szok:

miłego dnia
 
Do góry