reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Ewuncia takie cieplutkie domowe paczusie poprostu sa boskie! Uwielbiam, w marcu poprosze mame by zrobila bo sie wybieramy do niej na tydzien.

Grinula a ja dzisiaj planuje zrobic salatke z tunczyka. Jak robisz?

Aga trzymam kciuki za siostre. koniecznie daj znac jak poszlo :tak:
Ja mam lyzeczki takie dlugie z rossmanna i jest ok!
 
reklama
Kulka trzymam kciuki za wizyte. Mikolaj mimo kataru apetyt ma i je tak jak wczesniej.

Jagoda moze zrob test jesli podejrzewasz ze zaskoczylas. Jesli mialas regularne miesiaczki to na Twoim miejsci tak bym zrobila ;-)
 
Hej Mamusie

Chciałam się Wam pochwalić , że w środę zostałam ponownie ciocią :tak: Siostra urodziła synka sn , 3880 g, 56 cm, 10 pkt, dzisiaj jadę zobaczyć małego Franka, już się doczekać nie mogę.
Ewelinka wiem, że byłaś ciekawa relacji z 2 porodu sn, a więc 2 dziecko siostry urodziło się o 300 g większe, poród był cięższy i bardzo bolesny, Wtedy urodziła w 15 minut a teraz w ok.4 godziny. Oba porody miała wywoływane bo już było po terminie.
 
Ostatnia edycja:
hej Mamusie!
Madzielenak gratki dla Sis, fajnie wasze maluchy beda sie razem bawic w przyszlosci:-) u mnie z siostra tez w podobnym wieku, nawet z jednego rocznika (starszak)

Aga a jak Twoja?

Ewelinka dla pocieszenia napisze, ze moj drugi porod to marzenie, o 6 polozylam sie na porodowce, a o 7:30 juz urodzilam sn, za to pierwszy koszmar i zakonczony kleszczami..

Jagoda duzo Ci sie spoznia?/
Madziasek ja robie warstwowo, od dolu starte bialka jajka, majonez, cebula, tunczyk, majonez, ser zolty, kukurydza, majonez i na gorze starte zolka. a Ty jak robisz?

My dzis pospalismy do przed 7, ciezko mi rano sie dobudzic, syn cos do mnie gada, a ja nie reaguje, spie..
 
Madzialanek gratulacje dla siostry:-) Mojej siostry córka jutro ma imprezę z okazji roczku, nie wiem kiedy to zleciało
Grinula u nas jest podobnie z tym jedzeniem, dlatego od dziś sama zaczynam gotować. Deserków ze słoiczka też nie bardzo, ale już jabłko duszone w mikofalówce to z chęcią zjada.
Ja też trochę ćwiczę, trening nika przy kinekcie, ale średnio mi idzie :-)
Jagoda daj znać czy mmy gratulować :-)
 
Jagoda hmmm, podejrzewasz coś?

Grinula mój też lepiej wcina deserek choć obiadek też lubi, nie powiem. Ale deserek to aż sie trzęsie.

Mój też bezzęby i już przestaję się łudzić, chyba mu te zęby w ogóle nie wyjdą bo totalnie nic na to nie wskazuje.

Nocka ciężka za mną, w pewnym momencie musiałabym się rozdwoić bo starszy dostał gorączki a młodszy zaczął płakać i nie wiedziałam gdzie mam iść. Może dzisiaj będzie coś lepiej.
 
Witajcie,

Zostałam ciocia :-D siostra urodziła dzis w nocy niunia Klaudia ma 53 cm i 3390, urodziła sn pierwsze dziecko 9 h i mają się dobrze, Tymcio ma kolejną kuzynkę :-) fajnie mała rożnica wieku, jeszcze czekamy na jedno rozwiazanie na kuzyna ma być z początkiem kwietnia więc będzie wesolo na świeta hehe

Jagoda daj znać jak tam się mają sprawy :-D


u nas kolejny dzień marudzenia, chociaż tyle że w nocy ładnie śpi, wstał po 8 zjadł pobawił sie chwilke i od nowa jojczenie wszystko jest na nie nic mu się nie podoba, poszedł na drzemke.

Byłam dzisiaj na wadze po tych pączkach haha i został mi 1 kg do zgubienia i będzie waga jak przed ciążą, ale musze dalej nad nią popracować bo przed ciązą bylismy na wakacjach all inclusive i się troszkę przybrało :-D

Ale się cieszę i jestem dumna z siostry że dała rade
 
Aga gratulacje dla siostry i dla Ciebie:) tez niedawno ciocia zostalam:)

Narazie spoznia mi sie 3 dzien ale do tej pory mialam regularnie co 26 dni. Planowalismy jeszcze drugie ale nie tak szybko!:eek:
 
reklama
Jagoda oby wyszlo po Twojej mysli!

Aga gratki dla sis! :) to masz rozwojowa rodzine, moja rodzina sie starzeje, nie ma widu ani slychu co do kolejnego dzidziusia...

Mala poszla na drzemke, ostatnio uwielbia bawic sie moimi kosmetykami do makijazu, zrobilam ostatnio przeglad, pomylam je, wyrzucilam starocie i calosc do koszyka wiklinowego dalam... i jak sie maluje, siadam na dywanie okrakiem, mala miedzy moimi nogami, miedzy jej nogami koszyk i obie zadowolone jestesmy;-)

Dzis mamy rehabilitacje na 14, nie bylo tydzien temu, te na nfz juz sie skonczyly, ciekawe co ten powie czy potrzebuje jeszcze cwiczyc czy koniec..

Taka j kiedys wyjda te zebole, im pozniej tym beda dluzej zdrowe:) Ja z kolei czekam na wypadanie zabkow u starszaka, 7 rok leci, a on ma komplet. wspolczuje nocy.. moja w nocy poplakiwala i cyckiem jej sie nie dalo zatkac.... moze to zeby ida nastepne..
 
Do góry