reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

madziasek zgadzam sie z tym ze jakby zapytal czy moze isc to ok, moj maz wychodzi z kolegami ale zawsze czeka az zmaly jest wykapany i idzie spac i mnie pyta, nie mam nic przeciwko tylko ja tez bym czasem chciala gdzies wyjsc, tylko tak naprawde nie ma z kim bo kolezanki sie porozjezdzaly albo tez maja male dzieci
 
reklama
ewelinka, mój też krzyczy, piszczy, szczypie i wyrywa mi włosy:-D
A dziś jeszcze coś go naszło i non stop się przekręca na macie - z brzucha na plecy i z pleców na brzuch:tak:Śmieszne to, bo on na brzuchu nie lubi:-)

No i chyba zaczyna mu się katar:( Ściągamy gile z nosa, bo furczy mu tam coś ciągle:-(Zaraz zrobię mu inhalacje z wody z solą.. Co tam jeszcze skutecznego polecacie?
 
Zuzia tez poluje na włosy. Jak sie wczepi to okrzyki sa indianskie:-)
Probuje namierzac tez lyzeczke w czasie karmienia. Jak jej sie uda, zupke mam na meblach w kuchni;-)
Wsadza tez palec do buzi w czasie karmienia, a pozniej oglada go z ciekawoscia i sprawdza co ma w buzi.
 
Witajcie,

Musze się pochwalić Tymciowi wychodzi drugi ząbek :-D
ewelinka mój też nie chce butli a probuję go nauczyć pić wode, od jutra zaczynamy nauke picia w niekapku,może się uda.
Mój też piszczy, gaworzy jak tralalala i oczywiście uwielbia ciągnąć mnie za włosy :-D
Madziasek i jak sytuacja z mężem? mam nadzieję że wszystko oki, tak jak dziewczyny piszą trochę nie fajnie się zachował.
Ciekawe co u taka j hmm

Kulka zdrówka dla Wojtusia
 
madzialenek też mam plan zakupić plyte chodakowskiej bo masaka za 3 miechy chcemy gdzieś na wczasy wylecieć to jakoś trzeba się prezentować;) jaką kupiłaś skalpel, killer?
 
hej ho..
tez nie mam czasu odpisac, a czasem nawet poczytac..
Ewelinka moja zalapala niekapek niemalze od razu, czasem tylko cmoka glosno jak z niego pije :) a pije tylko wode i jej smakuje :)

A na moje wlosy tez panna poluje, nie dosc, ze mam ich malo, to jeszcze mi wyrywa :)
Poki co -piszczy malo, wiecej gada "tatatatata dadadadadad blablablabla" to jej ulubione zbitki :) no i pluje przeokropnie ... a i szczypie tez:-)

Dzis rozlozylismy krzeselko do karmienia, jaka dumna w nim siedziala:-) zobaczymy jak nam bedzie sluzylo.. przy synku mialam takie drewniane dwuczesciowe, ale doslownie rozlecialo sie w drobny mak... teraz mam plastikowe ;-)
I dzis zmienilismy fotelik w aucie, bo ze starego juz glowa wystawala i nogi:happy:
 
Witam z kawka :-D
pobudka o 5!!!
co do piszczenia to zdarza sie to od czasu do czasu, chyba juz nawet przechodzi, ale szczypanie i wyrywanie wlosow jest codziennie, tak wiec ze mimo wlosy zwiazane to maly skubaniec zawsze reke gdzies wsadzi i ciagnie a i grzywke tez atakuje ;-)
gdy maz w weekend w domku to maly jakos inaczej sie zachowuje, nie chce spac, buntuje sie... Musialam w sobote i niedziele na dworze go usypiac za kazdym razem jak byl spiacy, dobrze ze pogoda byla fajna!

Grinula u nas narazie nogi tylko wystaja z fotelika!

Kulka zdrowka dla malego :-)

Aga gratki kolejnego zabka!!!
dzieki, sytuacja z mezem sie poprawila ale co sobote mam tak samo, maz wychodzi wieczorem a ja sama jak palec siedze...
cale szczescie ze w tygodniu do znajomej (mamy 10miesiecznego )eona) chodze na kawke bo zgupialabym. doszlam do wniosku ze mezowi odbija jak przywozi swoja corke a jak juz jej nie ma to jest normalny.... Heh

Madzialenak, Aga trzymam kciuki za efekty w cwiczeniach!
 
reklama
Cześć dziewczyny !

Podczytuje was ale wczoraj nie miałam siły odpisać.. rozbolała mnie głowa.. a dziś obudziłam się cała połamana.. bolą mnie plecy i szyja ehh.. chyba źle spałam.. Zresztą u nas ze spaniem dalej tak samo.. nie wiem o co chodzi.. Kubuś miał 3 miesiące to przesypiał całe noce, a teraz to koszmar..

Mój łobuz też piszczy i szczypie wszystkich ! nie da się do niego nachylić bo zaraz ręce wyciąga do szczypania i szarpania za włosy ! a robi to z taką siłą, że obłęd !

Aga, gratuluje ząbka !! a u mojego jeszcze nic..

Madziasek, Kubuś też jest inny jak mąż jest w domu.. w sobotę to chyba pobił wszelkie rekordy.. nawet po spaniu od razu marudził :baffled:
A te pobudki o 5 to Mikołaj później jeszcze śpi czy to jest jego pora wstawania?? bo u nas 4-5 jest mleko ale potem jeszcze śpimy do 7/7:30

Grinula, fajnie, że już krzesełko rozłożyliście :) My musimy jeszcze poczekać bo Kubuś nie siedzi stabilnie tylko się chwieje na wszystkie strony
 
Do góry