reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Zaczelam podawac malemu fenistil w kropelkach i suche plamki zaczely zanikac, hura!!! Kupilam tez kaszki z babydream i malemu rowniez smakuja. Zawsze to cos innego.

My u nas po sliwkach jest ok, moze za jakis czas sprobuj jeszcze raz, bo byc moze to cos innego. Chyba ze kupka troche w pampersie posiedziala :-) a grudki to niestrawione mleko badz kaszka manna jesli podajesz, ale moge sie mylic.

Talaaa ja gotuje malemu sama. A probowalas dodawac oleju czy maselka do tego co mu ugotujesz i sporo wody by byla lepsza konsystencja?
 
reklama
witam!
taka j. - szkoda, że nie położyłaś się z Kubusiem. Co do kleiku, to ja robie na 50 ml mleka i daje jedną płaską łyżkę, na początku jest rzadkie, a za chwilkę gęstnieje,ostatnio dodaje do tego 2-3 łyżeczki jabłuszka. Jutro koniecznie się połóż jak mały zaśnie, a może już mu się zmienia i teraz będzie śpiochem...
Dobrej nocki dziewczyny!:-)
 
takaj, bardzo się cieszę, że Kubuś tak pospał :). Oby to było światełko w tunelu ;) a nie jednorazowy wybryk !!!!!!!!!!!!! szkoda tylko, że z nim nie kimnęłaś ;)
 
Madzia tak dodawałam oliwe z oliwek i probowałam tez roznych konsystencji, ale nic z tego nie wyszło... Ja jak na razie podalam sama marchewke i marchewke z ziemniaczkami. Na swoja kolej czekaj jeszcze ziemniaczki ze szpinakiem, zupka jarzynowa z indykiem i makies owoce, ale nie pamietam jakie...
 
ja jak zrobilam kaszke na 60 ml mleka waniliowa z bobovity to jak tylko troche wystygla to robila sie strasznie rzadka jak woda, wiec teraz robie gestsza ale ze ona jest mleczna to nie chce za duzo jej wsypywac i dodaje kleiku, 60ml wody plus 4 male lyzeczki kaszki i 2 lyzeczki kleiku i 3 lyzeczki owocow ze sloiczka, jak wystygnie troche to i tak robi sie rzadkie ale nie tak szybko jak przedtem
 
My o to ja bym musiała proporcje zwiększyć bo mój po 50ml to tylko by się wkurzył :)

Ewelinko i też podajesz to 60 ml? Ja nie wiem ale ja muszę zrobić 170 ml a i tak mam wrażenie, że wciągnąłby więcej. Chyba go przekarmiam.
 
tala a sprobuj troche kleiku dosypac do tej marchewki. u nas na poczatku tez gardzila moimi zupkami, teraz wcina, tylko deserkow swoich nie chce;/

taka,j ja robie kasze na gesto i zawsze daje lyzke manny i na oko malinowej, tak zeby byla gesta a i tak zawsze mi zgestnieje, ze 3 razy wody dolewam, ale ja mam kasze tylko wode dodaje

MadziaSek super, ze Fenistyil dziala! Nad jogurtami jeszcze nie myslalam bo nawet nie wiedzialam, ze sa takie od 6 mca
 
czesc dziewczyny,

my u nas po sliwce kupa byla wodnista i tez miala jakies grudki

talaa ja daje sloiki tylko, narazie mu tylko ziemniak z dynia nie smakowal

taka j. oby Kubie juz tak zostalo z drzemkami! :-)

Jagoda spoznione zyczonka dla Milenki :-)

ja ugotowałam manne i od dzisiaj zaczne dawac, kurcze a u nas ciagle zimnica i snieg sypie, juz 2 dni nie bylismy na spacerze i dzisiaj tez sie nie zapowiada, chyba wystawie wozek na balkon chociaz na chwile zeby sie przewietrzyl, nie nawidze takiej pgoody wrrrr:wściekła/y:
 
reklama
Hej dziewczyny !

Rampampam, u was chociaż śnieg jak na zimę przystało, a u nas pada deszcz i jest strasznie ! :baffled:

Madziasek, super, że fenistil pomógł ! My też go używamy ale raczej na złagodzenie świądu jak plam jest więcej..

Taka j., oo to Kubuś pospał ! a może taki dzionek bo mój wczoraj też spał od 12.00 do 14.20 aż w szoku byłam, ale za to w nocy dał mi popalić ;/ nie płakał ale co chwile się budził i na brzuch obracał i musiałam wstawać go odwracać :wściekła/y:
A jak u was z glutenem? podałaś już? ja się chyba przełamie i zacznę podawać od weekendu :) mam zamiar kupić tą bezmleczną kaszę mannę od 6m i podawać jedną łyżeczkę do zwykłej...

A jak u was z selerem? bo niby też uczula bardzo.. ja podałam zupkę z selerem.. dawałam ją 3 dni i nic mu więcej nie wylazło.. więc chyba nie jest uczulony..

Aaa mam takie pytanko odnośnie ciemiączka.. u mnie Kubuś wczoraj jak marudził to ciemiączko jakby mu się wklęsłe zrobiło.. normalnie się przeraziłam ale po chwili było już normalne.. mam się niepokoić ?? podajecie codziennie wit D ? ja dawałam co drugi dzień ale chyba teraz mu podam codziennie..
 
Do góry