reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

reklama
U nas właśnie też nie ma obowiązku okulisty.. może faktycznie co miasto to inny zwyczaj ;-)

Grinula, jestem z Bytomia, a na rehabilitację czekam od końca października.. termin mam na 11 grudnia i udało mi się zapisać jako ostatnia w tym roku !! tyle, że rehabilitację mamy w mniejszym mieście niedaleko nas - Radzionkowie bo w Bytomiu już nie było terminów.. prywatnie się nie zapisywałam bo lekarka twierdzi, że to nie jest aż takie pilne ale warto z dzieckiem poćwiczyć:-)
 
Kupciusia u mnie ten kryzys chyba trochę poważniejszy, bo już w sumie to mały 2tyg przy cycu walczy. Jeden cycek już prawie ok, a z tego drugiego, z którego nie chce pić, to dziwnie leci. na początku zalewa laktator później z 2 min po kropelce, a potem susza. Myślicie, żeby dzwonić do poradni laktacyjnej? Czy samo się jakoś ustabilizuje?
W sobotę wybieramy się do polskiego pediatry, bo tu lipa. Ani bioderek nie badali, ani usg głowy, czy serduszka, a w PL to podobno standard:-(
 
my po szczepieniu i wazeniu, moj maluch urosl 13 cm i ma teraz 69 cm i wazy 6200g, p dr kazala wiecej go na brzuszku klasc bo troche slabo podnosi glowe i jak wodniak dalej nie zniknie za 6 tyg to jedziemy na konsultacje do urologa. U nas bioderka dopiero 13 grudnia bo tak dlugo trzeba czekac na wizyte a to dopiero nasza 1 wizyta z bioderkami bedzie. Mowilam dr ze maly nie chce jesc ostatnio ale powiedziala ze przybiera ok wiec nie ma sie czym martwic, mamy zrobic morfologie. Widac po wadze ze mniej przybral bo 900g przez 6 tyg.

Ja 17 grudnia chyba robilam test a dopiero 23 mialam miec okres i wyszly mi 2 slabiutkie kreski, ledwo widoczne wiec z 5 testow zrobilam i jak minela data kiedy mial byc okres to wyszly juz takie super mocne, a u gin bylam na poczatku stycznia bo mialam bole z lewej strony, wyszlo na to ze zaszlam w ciaze gdzies 10 grudnia a 27 pazdziernika wzielismy slub wiec szybko sie uwinelismy :-)
 
Byliśmy dziś po raz drugi u pediatry, ta stwierdziła juz z większa pewnością, że jest to infekcja wirusowa. Niewielka - dodała na pocieszenie.
Wystraszyłam się znowu, bo dała skierowanie na morfologię na cito, po godzinie był wynik, który potwierdził jej wczesniejsze przypuszczenia. Powiedziała, że jest też niewielka anemia i po leczeniu przepisze jakies witaminy. Skąd u tak małego dziecka może być anemia?
Czytam teraz dziewczyny jak myślicie o wprowadzaniu nowych produktów i dziś przy okazji zapytałam pediatrę, kiedy ja mogę to zacząć jeśli mamy pierś i butelkę. Lekarka wypowiedziała stanowczym tonem, że po skończeniu 5 miesiąca, a teraz absolutnie tylko mleko. Tak mi właśnie powiedziała.
Zmykam do łóżka, póki jeszcze mogę, mały przez tę infekcję jest niemożliwy!
 
witam! mój synek też ma kryzys z jedzeniem, przesypia całą noc od 20 do 6 i po przebudzeniu zjada 110 ml, ale lekarz mówi żeby się nie martwić bo przybiera na wadze.
co do wspominek to ja w połowie grudnia złapałam infekcję pęcherza i pojechałam do lekarza, dostałam receptę na antybiotyk, ale w aptece coś mnie tknęło i kupiłam też test ciążowy, no i dwie kreski. Antybiotyku już nie wzięłam, bardzo się bałam że przez tę infekcje coś stanie się maluchowi, na szczęście przeszło. 2 stycznia miałam pierwsze usg. Ale to zleciało...
 
reklama
Widac, ze w kazdej przychodni jest inaczej, ja do okulisty dostałam dopiero dla 7 latka wizyte!
 
Do góry