reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Dziewczyny, ten kalendarz chiński to było dla zabawy...no chyba żadna nie bierze go na poważnie....:-p zawsze jest 50% szans, że się sprawdzi :-D
Loleczka a co bierzesz na zgagę? Mi ginekolog mówił, że do końca I trymestru nie mam nic brać.
Ja biorę manti:tak:
Na zgage najlepsze ciepłe mleczko przed snem, ale rozumiem ze nie każdy lubi.
Też pjam mleko na zgagę, ale czasem to mało... pod koniec ciąży to nawet suchą bułkę tartą jadłam i na chwilę pomagało:cool:

Ja co tydzień prawie jeden dzień weekendu spędzam u teściów na obiadku, a drugiego dnia u moich rodziców:cool2: obżarłam się dzisiaj, że hej!;-) i jeszcze ciasto na wynos dostałam:-D

Ja z teściami nie mieszkałam nigdy, natomiast mój mąż mieszkał ze mną u moich rodziców prze pół roku i o ile nie było zgrzytów, to widziałam, że mąż nie czuł się tam swobodnie... co na swoim to na swoim, może i ciasno, ale u siebie;-)
 
reklama
Franek ta suszarka to podobno jakiś nowy wynalazek, dopiero wchodzi na polski rynek :/ Oprócz tego, że ma megadmuchawe to ma taką końcówkę do robienia lekkich loków, które właściwie robią się same poprzez dmuchanie, nie trzeba nic samemu kręcić ;) Ja czasem kręcę prostownicą, ale jakoś średnio mi to podchodzi. Możesz zobaczyć filmiki spin curl na youtube. W sumie opinie są podzielone, ale z tego co się orientuję to zależy od podatności włosów na kręcenie. Zobaczę, najwyżej oddam suszarę siostrze ;)


Mówicie o tym spaniu Waszych dzieci...jak ja sobie dam radę jak ja jestem masakrycznym śpiochem i do tego nigdy nie słyszę budzika? :eek: Liczę jeszcze na instynkt....


Zjadłam dziś 'bar sałatkowy' z pizza hut :/ Nie wiem co było w tych sosach i czy było w nich surowe jajko czy nie, wolałam się nie dowiadywać :/ ale tylko na to miałam (jako tako) ochotę :/ Mam nadzieję, że nic mi nie będzie.


Zaczęłam dziś 12sty tydzień, mdłości są bardzo delikatne, bez rzyganda. Sen dziś miałam okropny, koszmar :/ Jeden z takich, który już opisywałyście. Śniło mi się, że się wykrwawiłam i jak się obudziłam to od razu jak jakaś poparzona poleciałam do toalety :/ chore....

Dziś już chyba czas dodać w końcu suwaczek ;)
 
Loleczka - owszem. Ciasny ale własny :-D

Margo - cóż za wynalazek. Ja loków unikam. Muszę prostować po umyciu.
Uwierz że będzie Cie budzić nawet głośniejszy oddech maleństwa choć będziesz padnięta.
 
mam pytano komuś na genetycznym usg wyszla już płeć? wydaje mis ie że to bardzo wczesnie ale może sie myle
 
kicia, mozna juz podpatrzec plec ale nie bedzie to jeszcze 100% odpowiedz :) jak ma byc chlopak to raczej bedzie juz cos widac ^^ mi gine pokazala na usg i stwierdzila ze cos tam wystaje hehe takze 70% bedzie siusiak (ciagle sie z tym oswajam)
 
Margo o to bardzo fajna ta suszarka mi by się przydało takie coś bo moje włosy nie są ani kręcone ani proste każdy w inna strone i dlatego często kręce,koniecznie zdaj mi relacje jak się sprawdza to może i ja się skusze :-)
Pandora u nas też czasem były akcje że mała o 6 wstawała ale od urodzenia kładliśmy ją o równej 20 nawet jak byliśmy gdzieś w gościach to przed 20 wracaliśmy żeby małą położyć,jakoś od roku kładziemy ją o 20.45 i prawie zawsze(oczywiście są wyjątki jak choruje czy coś jej się śni strasznego) przesypia całą noc do 7.30.Może wprowadź stałe godziny jakieś rytuały i koniecznie w swoim łóżeczku tak jak napisała Maciejka na początku się przemęczysz ale później będzie lżej :tak:
Wogóle pamiętam jak się mała urodziła i budziła się kilka razy w nocy to mówiliśmy sobie z mężem że wytrzymamy jak będzie miała rok to już będzie spała normalnie hehe,potem wspominaliśmy i się śmialiśmy jacy my naiwni byliśmy,prawda jest taka że będąc rodzicem człowiek już na zawsze stracił spokojny długi sen,dlatego my robimy sobie codziennie dyżury jak któreś chce pospać do 10 to się zamieniamy.
 
To ja mieszkam bez mamy od liceum i już sie za bardzo dowolności przyzwyczaiłam, żeby to zmieniać :-D W szkole średniej mieszkałam u babci i tylko na weekendy do domu wracałam i już były zgrzyty, a jak poszła na studia to najpierw w akademiku, a potem już na swoim. Rodzice dużo pomagali, ale ciesze się, że nie byłam tak od nich zależna, żeby musieć mieszkać u nich. Brrr!

Pandora- Franek ma rację. Lepiej teraz wyrzucić dodatkowego lokatora, niż się później w czwórkę gnieść. Myśmy na początku z Córencją spali- z czystego lenistwa, ale jak miała ok pół roku, to wywaliliśmy z naszego łóżka, a chwilę potem z naszego pokoju. Bywały takie noce, że któreś z nas szło do niej spać (dlatego kupiliśmy jej ekstra duży materac :-D ) - zęby, choroba, itp., ale do naszego już nie wracała. Z resztą ona jest pod tym względem dziwna, że w nocy siada i woła "mamuuuuuniuuuu! tatuuuuuniuuuuu!", żeby do niej przyjść, a sama tyłka nie rusza.
Z Twoim synkiem to pewnie będzie przeprawa na jakiś tydzień, ale lepiej się te parę dni przemęczyć teraz i wytłumaczyć, że jest już duży, itp.

O włosach było? Mi nic nie pomoże :-D Mam tak proste włosy, że nawet wałki i papiloty nic nie dawały :-D Ile ja się w podstawówce namęczyłam :-D Plus taki, że mogę z nimi nic nie robić - dzisiaj nawet nie rozczesałam, bo mi Małżon grzebień zarąbał na basen. Jak nie muszę, to nawet suszarki nie tykam. Latem potrafię wyjść z wilgotnymi i same sobie schną.
 
Kiciabp tak jak mowi IzaV, jesli ma byc chlopak to predzej powiedza bo juz cos widac, tzn u dziewczynek inaczej uklada sie wyrostek plciowy, u chlopcow bardziej "stoi" :p u nas na 90% gin powiedziala, ze siusiak :)
 
ja miałam genetyczne w piątek i lekarz powiedział, że za wcześnie, żeby określić płeć, chociaż już w 14 tyg jestem.. Trzeba czekać na następne USG za 4 tyg, a pewnie wtedy maluszek nie pokarze co ma między nóżkami:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry