reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Ja od dwóch dni powoli czuję głód i nie mam mdłości, nawet jem prawie normalnie, ale jeszcze się nie obżeram.

Współczuję bardzo dziewczynom, które dalej walczą mdłościami i wymiotami, mam nadzieję, że już niedługo będziecie mogły o nich zapomnieć. Dużo zdrówka Wam życzę.

Franekkimono nie przesadzaj z tą wiosną;-), ja osobiście uważam, że wiosna jest bardzo przereklamowana i to wcale nie wynika z tego, że muszę na nią czekać do maja, ani z tego, że dzisiaj mamy kolejny zimowy sztorm z silnym wiatrem i opadami śniegu do 20 cm na dobę. (Góra śniegu przed domem już jest wyższa ode mnie)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Oj ja też chcę wiosnę...albo cokolwiek byle nie zimę :-D Wszystkie pory roku zniosę ale zimy nie cierpię. Jestem z tych, którzy najchętniej nie wychodziliby wtedy spod kołdry:tak:
 
Domi też mnie troszkę ta waga przeraziła, ale staram się nie panikować, bo do mojej piątkowej wizyty już blisko. Dostałam w końcu na te wymioty Torecan (czopki), ale po pierwsze w ulotce jest napisane, że to działa tylko przez 4h a ja mogę brać 1 dziennie a po drugie nie czuję, żeby mi to jakoś bardzo pomagało. Gdy byłam w szpitalu wtedy z tym odwodnieniem, to pani mi powiedziała, że nie muszę jeść, najważniejsze abym piła i staram się w jakiś sposób pić żeby mi się to przyjmowało. Mam wrażenie, że z tym przyjmowaniem jest lepiej niż w zeszłym tygodniu. Pocieszam się, że to już 11 tydzień i może za 2 tygodnie przejdzie. Poza tym mam cały czas w głowie to co napisała IzaV i staram się mieć to cały czas na uwadze. Napisała coś w stylu tego, że sto razy lepiej jest wymiotować, chodzić po ścianach i leżeć placem niż krwawić nie wiadomo skąd. Ja to wcześniej wiedziałam, ale jak ona to napisała to mam to cały czas w głowie. Jeśli mam się źle czuć to wolę chodzić po ścianach i być w miarę spokojna o dziecko niż plamić i się niecierpliwić.


Ja też chcę wiosnę!!! U mnie dziś lał deszcz więc jak to zmrozi to będzie duże miejskie lodowisko na ulicach :/
 
Margo ło matkooo 10 kg w dół, niezłwy wynik!! polecałam Ci kiedyś Mamarin, zapytaj lekarza, to jest bez recepty właśnie na mdłości. Ja od początku ciąży przytyłam całe 70 dkg (sprawdzane dzisiaj rano) :p tak przynajmniej pokazuje moja waga, ale mi się to podoba :-p
 
Margo - to ja mam nadzieję, że faktycznie niedługo Ci to minie. Mi lekarz zapisał przy wymiotach te same czopki, mówił że mogę brać 2 razy na dobę jeśli będzie potrzeba ale w końcu ich nie brałam i nawet nie czytałam ulotki więc nie wiem....

U mnie już wczoraj po południu było lodowisko na chodniku, kilka razy myślałam, że się wywalę :/
 
Ostatnia edycja:
a ja mam mdłości o 2 w nocy przestawiam sie na nocny tryb życia a w dzień spię masakra co to się z człowiekiem dzieje:szok:....
 
Margo - łączę sie w bólu ;-)
Kiciabp - ja odwiedziłam kibelek od wczoraj od 21.00, potem 1.00 4.00, 6.00,8.00,11.00 i narazie tyle ;) zobaczymy co dalej.

Przy synku nie wymiotowałam, więc może teraz będzie córcia? ;)
 
reklama
Czytam o tych Waszych doleglowościach - szczerze współczuję dziewczyny!!! Tak się zastanawiam czy u mnie aby wszystko ok, bo szczególnych mdłości nie miałam od początku ciąży , o wymiotach nie wspominając - zero, null. I jeśli tak wygląda ciąża to polecam zdecydowanie wszystkim. Ale jak widzę na forum wygląda ona rónwież zupełnie inaczej. Mam nadzieję, że z moim Maleństwem wszystko będzie ok mimo braku mdłości....
Udanego popołudnia!
 
Do góry