reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2013

Agacia - chyba normalne. Macica się rozciąga i to bywa niezbyt przyjemne. Ale jeśli się niepokoisz, to się wybierz do gina, żeby się upewnić, że wszystko jest ok :-)

Aleksandral - wrzucaj przepis. Niedługo nam się zacznie etap odkurzaczy, więc brownies będa mile widziane ;-) Ja lubię ten typ ciasta, ale z czymś kwaśnym - miałam super przepis na brownies z malinami - mmmmm! Tylko teraz nie sezon :-(
 
reklama
Iza na spokojnie... Pojedż wcześniej bo się psychicznie wykończona a bóle brzucha też mogą być że wtedy silniejsze. Mnie w szpitalu że stresu bardzo bolał brzuch. Pojedż a ci ulżyć... Lepiej się poczujesz. Może sama sugeruj że chciałabys zostać. Będziesz czuła się pewniej w szpitalu. Głową do góry!! Musi być dobrze:))
 
Dziewczyny! Wy znowu o jedzonku! Mi się dzisiaj chyba dno w d....ie urwało/przepraszam za słownictwo, ale to najlepiej określa poziom mojego głodu/, dawać te przepisy na właściwy wątek, aleksandral brownie to takie cudowne ciacho.... a jeszcze z malinkami... Przed chwilą wtrąbiłam pomidora, chyba mi potasu znów brak...:-)
 
AllMe mnie raczej też nie ciągnie, dwa ostatnie dni miałam tak, że trochę zjadłam słodkiego, ale generalnie mam czekoladowstręt i mięsowstręt. Choć zawsze uwielllllbiałam słodkości :) dlatego liczę na to, że jak wyjdę z tego stanu, w którym jestem to znów zacznę robić jakieś smakołyki :D Jak już w ogóle na coś mam ochotę to też są to raczej produkty mleczne :)
 
Zaczarowana - ja zżeram takie ilości sosów pomidorowych, ze potasu mi chyba nigdy nie zabraknie :-D Jutro też na obiad mięsko w sosie z mleka kokosowego i pomidórów, bo dzień bez pomidorka to dzień starcony :-D

Dla mnie słodkie chwilowo mogłoby nie istnieć. Tzn. jak jest, to zjem i to nawet ze smakiem, ale nie ciągnie mnie w ogóle. W szafce pełno czekoladek po świętach, a ja do niej tylko po syrop z pigwy sięgam :-D
 
Słodkiego unikam raczej z rozsądku, bo bym mogła zjeść... A le dozuję sobie np dwie kostki czekolady, czy dwa ciasteczka, żeby potem nie musieć mówić że ja prawie nic nie jadłam... a kilogramy i tak zostały. Raczej miewam napady że czegoś mi się chce iraczej słucham organizmu bo widocznie tego potrzebuje. :-) Dzisiaj nie robiłam obiadu, bo młodzi w szkole jedzą, małż zjadł na mieście i mi się nie chciało i to był błąd.. Bo jestem głodna!!!! a tu 11 w nocy
 
Przepis na brownie wrzucony, niech Wam w cycki pójdzie :-p A jak macie za duże to gdzie tam sobie chcecie :-)

Zaczarowana79, cwietka - ja też pochłaniam pomidory i soki pomidorowe, więc o potas i moje baby woła. Ostatnio wypiłam na raz prawie litr tymbarku "ostry pomidor" - polecam!
 
reklama
Eeee...nie mam dziś siły pisać tego przepisu, dużo tego. Z rana się wybieram na badania, Wy już wszystkie chyba po krwi i siku a mnie się nie chciało wcześniej więc z okazji soboty zrobię sobie wypad do punktu pobrań. U mnie też czekoladki leżą, nawet moje ulubione Merci te kawowe dwukolorowe...
 
Do góry