reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

reklama
Dziub, jak samopoczucie?:blink:

Ja juz mam brzuszek, ale nie ma czym sie chwalic..:-) Brzuszek bardziej wzdeciowy nizeli ciazowy. Zaluje tylko, ze przed zajsciem w ciaze nie schudlam pare kilogramow. Zawsze lubialam patrzec na zadbane, szczuple kobiety z duzym brzuszkiem. Ja znajac zycie bede wygladac jak wieloryb:-D Ale po ciazy postaram sie schudnac. A podobno karmienie piersia powoduje chudniecie, takze wszystko przede mna.

Dziub, mnie tez nic nie boli, ale jak otworze paszcze to widze dziury. Tylko ja nie jestem dentysta i nie wiem czy to tylko do borowania czy kanalowe. Zobaczymy co mi dentysta powie.
 
Ja jak się najem to mam ciążowy brzuch :-D Ale miałam tak już przed ciążą :-D
Co do karmienia piersią, to potwierdzam. Przynajmniej u mnie się sprawdziło. W ciąży przytyłam 12 kg, a potem w ciągu 2 miesięcy schudłam 15...Tylko, że ja przy karmieniu miałam bardzo ograniczony jadłospis.
 
hehe ja też już brzuszek czsami widzę :)po jedzeniu szczególnie
mdli mnie po jedzeniu i przed ale tak lekko,czasami jest mi zimno i muszę chodzić na cebulkę ubrana :)
przy pierwszej ciąży miałam tylko mdłości po śniadaniu ale pewnie każda ciąża inaczej przebiega
z wagą nie wiem :)lepiej się nie ważę,w pierszej było 13 na plusie :)
 
dziewczyny!
mimo że sama założyłam tę grupę, to jednak muszę Was opuścić. za mną pierwsza wizyta u ginekologa. termin porodu został wyliczony na 29 lipca, więc do sierpniówek nie należę ;) także trzymajcie się ciepło! spokojnych 8 miesięcy i szczęśliwego rozwiązania! :)
 
Witam,dokładnie 3 lata temu stworzyliśmy nasz cud. Termin miał być na 26 sierpnia, ale mały wybrał wrzesień. Gratulacje dla sierpniówek i trzymam kciuki za staraczki mikołajkowe. wrześniówka 2010.
 
Ja w sumie mam calkiem duzy brzuszek i bez ciazy. Jestem nieco okraglejsza, niz ustawa przewiduje. Nie jakos gruba, ale brzuszka nieproporcjinalnie sporo w stosunku do reszty. Taka juz chyba mam urode, bo jak kiedys bylam szczuplejsza, brzuszek nadal sie wyroznial. Ale ile razy ktos myslal, ze jestem w ciazy i mnie o to wprost pytal - tego nie da sie zliczyc!

Zmienie nieco temat. Czy macie jakies slowka lub powiedzenia zwiazane z ciaza i dziecmi, ktore doprowadzaja Was do furii? Ja wyjatkowo nie lubie okreslen "fasolinka", "bobo", "dzidzi", ale najbardziej gotuje sie na "bejbik".
 
reklama
Ja jeszcze spotkalam sie wiele razy na tym forum, z okresleniem "niunia" co chyba nie tylko mi sie zle kojarzy..

A tu zaczerpniete z google.pl

Niunia - atrakcyjna fizycznie, zazwyczaj młoda kobieta. Termin bardzo często używany przez młodych mężczyzn pieszczotliwie o płci przeciwnej, lub jako podtekst o charakterze seksualnym.


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry