reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Cześć dziewczyny
dołączam się do Was :)u mnie jeste 6tydz i 3dni ale mam ciążę młodszą o 5 dni .W zeszłym tyg czyli to był 5 tyg i 3dni mój pęcherzyk miał ok 8 mm :)i lekarzowi też wyglądał na 5 dni młodszego a ja jestem pewna owulki bo robiłam testy :)
W przyszlym tygodniu ide na wizytę żeby potwierdzić czy jest dzidzia i czy bije serduszko...............stresujące to oczekiwanie ni nie?pozdrawiam
 
reklama
Dziewczyny, nie ma co porownywac. Kazda ciaza jest inna. Skoro ginekolog mowi, ze wszystko w porzadku to tak jest. Trzeba mu/jemu zaufac, bo inaczej bysmy sie tylko niepotrzebnie zamartwialy.. Nawet jesli wiecie kiedy byla dokladna owulacja to, zeby zarodek sie zagniezdzil w macicy potrzeba od 7-12 dni. Dlatego u niektorych wychodzi ciaza mlodsza niz to wychodzi z obliczen internetowych. Katherinne to post do Ciebie. Masz nam sie nie zamartwiac:tak: A jesli naprawde spedza Ci to sen z powiek to moze warto wybrac sie do innego ginekologa na drugie USG?



Agnis, witaj:blink: Niestety kazda wizyta jest stresujaca.. Ale warto zajac sie czyms, zeby nie myslec o tym 24h na dobe.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja mam wizytę teraz 17 grudnia też mam się dowiedzieć czy bije serduszko nie mogę się doczekać. to będzie potwierdzony prezent na święta ach najcudowniejsze święta w życiu. jak byłam u ginekolog w poniedziałek powiedziała,że pęcherzyk jest trochę płaski myślicie, że to może być coś poważnego może miała, któraś z was już coś takiego
 
Sisha - mądrze piszesz :tak:

Jola - ja tak miałam w pierwszej ciąży. Podczas usg jakoś w 5/6 tygodniu lekarz stwierdził, że pęcherzyk jest trochę płaski. Ale kazał się nie denerwować, powiedział, że wszystko jest ok. I było :)
 
Jola też mi się wydaje ze pęcherzyk to pęcherzyk ,kształt nie ma takiego znaczenia
A powiedzcie mi czy pracjecie czy nie???
Ja póki co katar mam wieć siedzę w domu ale już na szczęście przechodzi.........miodek,sok malinowy ,czosnek :)
 
ja pracuję w przedszkolu, czyli dzieci mam pod dostatkiem:) tylko, że mam na umowę zlecenie, a nie wiem jak to jest ze zwolnieniami itp. chciałabym pracować do końca roku szkolnego, mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku i wytrwam z brzuszkiem:) a z tymi choróbskami zimowymi-masakra. Mam okropny kaszel i boli mnie gardło. trzeba się kurować syropem z cebuli, mlekiem z czosnkiem blee.. ale czego nie robi się dla Maleństwa:)
 
No, no w koncu nas przeniesli na podfora:-)
Jak tam dziewczyny? Widze, ze za bardzo sie nie udzielamy tutaj:-p Nieladnie. Pewnie wszystko zajete, zapracowane. A ja chyba jako jedyna bez pracy i musze jakos wypelnic moj czas..


Ja mam pare zebow do leczenia. Tylko nie wiem czy kanalowe czy tylko plombowanie.. Podobno leczyc zabki mozna dopiero w drugim trymestrze, a ja sie juz boje, ze teraz jakis stan zapalny mi sie wda. Mam nadzieje, ze chociaz mi dadza znieczulenie, bo bez tego ani rusz. Zaluje tylko, ze przed ciaza nie ruszylam tylka i nie porobilam zebow, teraz mialabym spokoj..:zawstydzona/y: Ale nikt nie mowil, ze bedzie latwo. Trzeba pocierpiec troche:-)
A Wy wybieracie sie do dentysty w ciazy?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie! zajrzałam tu z sentymentu. Rok temu dowiedziałam się o ciąży. była planowana. Po wielu przejściach związanych na początku z krwawieniem, później z zagrożeniem przedwczesnym porodem 4 pobytach w szpitalu udało mi się urodzić córeczkę, która teraz ma ponad 4 miesiące. tak więc dziewczyny głowa do góry będzie dobrze. Ja od marca prawie do konca całkowicie plackiem leżałam w łóżku będąc na zwolnieniu odechciewało się wszystkiego, ale teraz mam mpoją upragniną gwiazdkę z nieba
 
reklama
Jagoda to gdzie mamy pisać????????na jakimś innym forum?jak tak to puśćcie linka :)
Ja już czosnku mam dosyć bleeeee a zgaga po nim że hej :)
Sisha znieczulenie faktyczie lepiej między 4-6 miesiącem dopiero i usuwanie ,natomiast leczyć możesz już!!!!!!aczkolwiek teraz są zieczulenia bezpieczne w ciąży,także nie czekaj na stan zapalny bo potem przy leczeniu kanałowym RTG nawet nie można zrobić i leczy się "na oko"
miłego dnia
 
Do góry