reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Grinula wierz mi, że sama nie jesteś :) Widzę, że większość dzieci w wieku naszych ma takie zachowania psotne, chyba trzeba przeczekać. Ale dużo mówi już Gosia, w szoku jestem, bardzo ładnie. Mój starszak tak mówił w tym wieku, dużo słówek a Jakub tylko z 5 słówek umie i nic więcej, ale nic, czekam.
Byłam u lekarza na kontroli, jedno uszko już bardzo ładnie a drugie czerwonawe i dała mi dalej L4 do środy ale kombinuje jak to zrobić, żeby nie brać go i iść do pracy, może teściową poproszę, to już mus ale chyba tak zrobię.
 
reklama
uzasadnienie bardzo proste. Jak blizna jest bardzo cienka to istnieje duze ryzyko rozejscia się jej jeszCZe przed polową ciazy. Bo to ze przed czasem by si eurodizlo to mam swiadomośc. ze moge zapomniec o sn tez. Ale kurcze jak mam nawet do polowy nie donosic to sory ale nie ryzykuje. Jak swiadomie mozna podjąc taka decyzję która moze wiązać się z ciężka chorobą dziecka(jeśli przezyje). zobacze co drugi gin powie w srode.

Moj maly to mowi już mama, tata, baba, papa, taaa (czyli tak), nie, ba (czyli upadl o, upadlem, spadło), bam (to zegar co dzwoni, na kosciele), maa ( kotek, miś) wuu( wujek), mnam mnam ( jak chce jesc) sisi ( pokazuje na kibel albo lapie sie za pampka), to to ( jak ktos puka do drzwi) i takie tam standardowe kuku wola, jak sie chowa to wola "dzie" czyli gdzie?, jak sie zapytam gdzie cos lezy to odpowiada tuuu, a jak czegos nie ma to mma, yma. Na kure wola koko, piesek to huhu, kotek maa, konik hahaha czyli ihaha, krowa do niedawna byla mee ale juz zalapal ze to muu ma byc,
poza tym bu czyli chce zeby włączyć mu misia bu z buliba.pl
mnam mnam- jak pokazuje na tv monitor czyli wlaczyć mu miso mniam mniam z lulek tv
A jak moj ostatnio przybijal gwożdzia w sciane to Pawełek biegal i krzyczal bum bum

pewnie o czyms zapomnialam ale to tak pokrotce tyle. Ogolnie strasznie kumaty i coraz bardziej mozna z nim porozmawiac, Jak sie zapytam to odpowiada po swojemu ale wiekszoci nie rozumiem co on mowi :p
 
Żabila to nie wiedziałam, że tak się może zdarzyć, faktycznie poczekaj co powie drugi lekarz. Na pewno się dobrze ułoży, jakby co to się nie martw, ja jestem jedynaczką i jakoś specjalnie mi nie odbiło, rodzeństwa też mi jakoś bardzo mocno nie brakowało, dałam radę, na pewno jest raźniej ale jednak zdrowie faktycznie ważniejsze, trzymaj się ***
 
Żabila a to ciekawe.... ja mam bardzo cienką bliznę -widziało to wielu lekarzy,ale żaden nic mi coś takiego nie powiedział...fakt różnicę wieku mam 11 lat....jakoś z blizną nic mi sie nie działo ....teraz też mam cienką,tyle że dzieci juz dość....
ja bym nawet na twoim miejscu jeszcze do 2 innych lekarzy poszła...
głowa do góry!
Grinula Gosia ślicznotka mała!!!
 
bo to wlasnie tak jest. Moze sie rozejsc ale nie musi. I dylemat straszny. No zobacze co powie inny i spytam sie dokladnie jak cienka jest ta blizna. Ahh juz bym chciala srode miec :)
 
Żabila środa przyjdzie ani nie zauważysz, mam nadzieję, że przyniesiesz dobre wieści :) Choć Venicee jest przykładem, że można więc ja bym nie przekreślała szans.
 
Zabila 3mam kciuki i ja, cienka linia to nie wyrok, tylko odpowiedni lekarz do kontroli tego:-) Super, ze Twoj taki kumaty jest :) Moja tez taka ze az sie czasem dziwie, ze takiej malej glowce cos juz zaskakuje i to z sensem:-D w zeszlym tygodniu bobasa rozebrala, wysmarowala sudocremem(moj blad bo byl na wierzchu) pupe i ogolnie cale nogi i jak weszlam, to mowi 'kupa' ... karze sobie paznokcie malowac, jak ja maluje i pokazuje ciagle i mowi 'malu malu' ;-) i tak smiesznie szybko nawija, jak chce mi cos opowiedziec, a ja jej odpowiadam " taaak?! naprawde?! i co mi jeszcze powieszj?" i nawija jeszcze szybciej ;)

Zbieram sie do mycia i spania, jutro starszak ma turniej szachowy na 9, wiec trzeba wczesnie wstac i go wyszykowac.
 
Mój z inteligentniejszych rzeczy, którą zrobił ostatnio to schował mi krople do uszu, które muszę mu zakraplać bo tego nienawidzi i tak jednego dnia jak tylko wyciągałam je to mi je za każdym razem chował :D
 
reklama
Do góry