reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

My a jakie to są krople? Jak się nazywają? Jestem zdziwiona, że w ogóle są takie.Jestem na zwolnieniu do piątku, podobno w środę powinno już być lepiej.
 
reklama
takaj hydroxyzyna , właściwie to syropek, a nie kropelki. Dzisiaj spał ładnie, obudził sie dwa razy, wypił mleczko i spał dalej, nie płakał, nie wiercił sie i spał do 9!!! Wyspałam sie! Na 18 na cytologię jadę! Trochę sie boje, no ale trzeba sie badać!

Pozdrawiam!
 
My nie bój nic, na pewno wszystko wyjdzie w porządku no i faktycznie zrobić trzeba. Dzisiaj jest troszkę lepiej jak do tej pory, tylko 2 razy podałam na gorączkę a wczoraj w ciągu dnia to chyba z 5 razy a potem jeszcze ze 2 razy w nocy, masakra, gorączki 40 stopni były, mam nadzieję, że antybiotyk już działa, dostał już 3 dawki, taka magiczna liczba dla mnie, zwykle po 3 zaczynała się poprawa. Jak wkraplamy to jest masakra, strasznie krzyczy i wierci się, samemu się nie da ale muszę kroplić niestety.
 
my piotrus na kolacje ostatnio tez nie chce mleka z kaszka, zawsze wypijal 240 ml wody 8 miarek mleka i 4 miarki kaszki bezmlecznej bobovita waniliowa, mi sie wydaje ze dla takich duzych dzieci mleko z kleikiem to za malo, to mu wystarczalo jak mial 8 miesiecy a nie 1,5 roku, teraz juz wypijal tylko polowe wiec mu robie kasze mana na krowim mleku i dodaje troszke soku z malinw lasnej roboty, tego potrafi zjesc caly spod glebokiem talerza i jeszcze pote czystego mleka nan popija troche, spi cala noc i nie je w nocy, czasami o 6 rano zje i jeszcze sie zdrzemnie, jedyny problem to to ze ni chce wczesnie chdzic spac, zasypia o 22,
my a ok torej ci idzie spac??? bo moj jak chodzil wczesnie o 19-20 spac to budzil sie w nocy i zaspac nie mogl a teraz chodzi pozno ale spi do rana i tak jest lepiej, w dzien spi raz
 
Ja mojemu robię czasami normalny budyń, taki na zwykłym krowim mleku, śmietankowy albo waniliowy i wsuwa ostro jak do tej pory.
 
Hej!
Ewelinka
Kayo nie chce kaszki, czasami mu wcisnę trochę z sokiem malinowym albo truskawkowym, prędzej zje jogurt jogobelli z płatkami cornflakes! Spać kładziemy o 21. W dzień o 14 i śpi 1,5 godziny. Dzisiaj spał lepiej , raz sie obudził tylko na mleko już nad ranem.
taka j.
Kuba lepiej?
Pozdrawiam!
 
witam :D
oj dawno mnie nie było....
TakaJ zdrowia dla syńcia !
od 1 stycznia na wychowawczym jestem....niby fajnie ...ale nie tak do końca ....
Miki w końcu zakonczył zakichane zabkowanie/trwało jakies 4 mce ..albo i wiecej.../ i mamy 16 zębów....te 4 niekoniecznie teraz muszą być...
non stop nam furczy w nosie .../nie wiem czemu../ z jedzeniem zalezy.... chleb z masłem wszedł w łaski, makaron penne z sosem ok...ale mięso nie bardzo ;/ jejuuu jak mnie to wkurza....
od lutego chce butelki wywalic na dobre ...i porządnie się wziąc na kibelkowanie...
niestety leniwa jestem...przyznaje się....przy bliźniakach szybciej wszystko....
co tam u was ciekawego????
 
reklama
venicee ja własnie się przymiezam do odstawiania pieluch. Ale maly nie chce współpracować. Rozbiore go i posadze to siedzi, gada, ząbki umyje, pobawi sie ale nic nie zrobni. Ubiore to juz kupa. ehh...

Pewnie i butelke by trezba odstawić ale nie wiem jak :) Rano jak sie budzi kolo 6:30 pije mleko, potem kolo 12 jak idzie na drzemke pije mleko, i kolo 19 jak idzie spać pije kaszke. cięzko wyeliminowac jakiekolwiek picie bo on nauczony ze zasypia przy tym(oprócz tego rannego mleka).
długa batalia przede mną.

Powiem wam że się podłamałam strasznie na ostatniej wyzycie u gina. :-(
 
Do góry