reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Grinula gratulacje dla Jasia!!! Wow, na prawdę super, szafy są wymagające bardzo więc tym bardziej brawo. Nie dziwię się, że jesteście dumni :)
 
reklama
Cześć,
Dalej w dwupaku jestem, jakoś małej nie możemy wykurzyc, wszystko szczelne i zamknięte.Chciałabym mieć już to za sobą. Mała w czwartek ważyła ok. 3200kg.

Zabila trzymam kciuki. Koniecznie idź do innego lekarza ma konsultacje.
Twój mały już sporo mówi :-)

Grinula z Mikim mam tak samo, śpi ok 12 do 2 godzin, śniadania i kolacje to porażka. Ale ostatnio przesypia całe nocki i wyszła nam ostatnia dwójeczka na dole. W sumie mamy 8 ząbków.
Gosia sliczniutka a jaka ma fajną blond czuprynke na głowie ;-)
 
Madziasek szybkiego porodu! i pochwal się swoim cudem jak juz bedziesz po :D
Wiecie trochę mnie załamujecie....Miki jakos nie wykazuje się jeszcze....fakt sporo słów po nas powtarza....ale nic poza tym...no jedynie wysługuje się nami -za rękę i palcem co chce....
Grinula -no gratki -zdolny syn !
u mnie co starszych szkoda słów...tak daja w d..
tak wogóle katar mamy od wczoraj ;/ m a s a k r a....
ja chcę już wiosny?
TakaJ jak tam Kubuś?
 
Venicee u nas też katar teraz na tapecie, też tego nie cierpię. Ale ogólnie to nie widzę, żeby miał się źle czuć, ale antybiotyk jeszcze mam podawać do jutra włącznie. Mój też nic jeszcze nie umie ale się tym nie martwię, w końcu się przecież nauczy a widzę, że nie ma tak, że im wcześniej tym więcej umie czy coś, starszak bardzo szybko ze wszystkim zaczynał a mam wrażenie, że Jakub go za 2-3 lata przeskoczy we wszystkim bo taki zacięty jest bardzo.
 
no to Miki dał gazu nagle...i tak mamy 16 z 20 mleczaków,tylko żeby ich chciał jak należy używać !
dzis o dziwo! zjadł spagetti-makaron mu pokroiłam żeby długaśny nie był -trochę sosu i mięsa..i zjadł.... ale chwalić nie bede,bo to mały chodzący foch...
kurde ja chcę wiosny to ogłupieje do reszty z moją trójcą ;/
a no pewno ze wszystkiego się nauczą TakaJ...czy tak ....
 
To może teraz będzie się lepiej gryzło i będzie lepiej jadł, ale powiem Ci, że u nas zawsze super z jedzeniem było a teraz też wymyśla, chyba wchodzą w taki okres, że już wydziwiają niestety.
 
niby 16 zębów a nie jest -tak jak być powinno...o gryzieniu mięsa nie mam mowy ;/ od razu wypluwa małpa jedna...
no pisałam ze wczoraj mnie zaskoczył....zobaczymy co dziś bedzie...
Madziasek nadal w 2paku jesteś?czy może tulisz swoją pociechę?
 
reklama
gratulacje dla dzieciakow, jak on e duzo mowia,

moj tylko tata, mama kilka razy powiedizal, jak cos padnie to mowi tau, i jak co mi daje to mowi aaaa, u san 16 zebow tez i z jedzeniem calkiem dobrze, zalezy jaki humor

madziasek czekamy na wiesci, a ja szczegolnie, 23 lutego dowiem sie jaka plec bedzie, i nie mofge sie doczekac :-)
 
Do góry