reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Hejka, ja tylko na chwilkę

Wszystkiego najlepszego kochanym Dzieciaczkom!!! :)

MadziaSek - serdeczne gratulacje :))

U nas ok, Wojtuś grzeczny, zębów mamy 4 sztuki:) Mały próbuje wstawać, czołga się jak żołnierz, próbuje raczkować, siada i gada po swojemu - jest wesoło :)

Trzymajcie się cieplutko :) Buziaki!!!
 
reklama
Basia jak dzisiaj z pleśniawkami?

All-me ja nawet nie wiem ale w ubranko na 74 się średnio mieścił więc podejrzewam tak 75-76cm.

Co do imprezy: jedyny minus, dziecko chrzestnej się rozchorowało wczoraj i była między 14 a 17 a akurat na niej mi najbardziej zależało bo to moje kuzynka, z którą się widzę raz na rok i bardzo ją lubię ale martwiła się o synka, poleciłam jej lekarza i pojechała i dobrze bo okazało się, że ma ostrą anginę po obu stronach wszystko mocno zajęte, także już go leczy. Szkoda mi strasznie bo właśnie ze względu na nich tak to przesuwałam i na koniec tak się stało no ale nic nie zrobię:( Natomiast reszta udała się super, jedzenie masakrycznie dobre, wszyscy w szoku bo brak rosołów i kotletów klasycznych a same swojskie jedzonko a jak podane!! Mój dziadek jest szalenie wybredny ale jemu szczęka opadała :) No i bardzo dużo, gości wypuszczaliśmy z siatkami jedzenia, dzisiaj zaprosiliśmy część, która mieszka najbliżej na obiad i potem na dojadanie, zawiozłam mężowi i chrzestnej tonę jedzenia i jeszcze troche zostało na jutro. Jutro też jedziemy płacić więc to będzie ta mniej miła część :) Aż się boję bo ostatecznie to facet nie powiedział ile nam weźmie. Stanęło na 120 zł za osobę ale miał to jeszcze przeliczyć. Ale i tak się cieszę bo w życiu bym czegoś takiego nie zrobiła sama.
100_1089-001.jpg100_1152-001.jpg100_1158-001.jpg
Tak przykładowo, torcik bardzo fajnie wyszedł choć ja wolałabym o smaku cytrynowym bo raz miałam i był pycha a mąż uparł się na truskawkowo-kokosowy no to miał.
 

Załączniki

  • 100_1089-001.jpg
    100_1089-001.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 39
  • 100_1152-001.jpg
    100_1152-001.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 40
  • 100_1158-001.jpg
    100_1158-001.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 38
Hej !

Faktycznie straszne pustki..
U nas pogoda nieciekawa więc chyba posiedzimy w domu.. ale od środy już ma być ładnie ! Mnie w tym tygodniu czeka mycie okien i sprzątanie dokładne mieszkania, a w sobotę odprawiam urodziny:-)
Kubuś pleśniawki ma nadal.. nie wiem, ile to ma się utrzymywać.. w środę chyba się przejdę z nim do lekarza bo i tak muszę wstąpić po receptę na mleko.

Taka j., super, że impreza się udała ! a jak w kościele? Kubuś był grzeczny ! Torcik ekstra ! Mieliśmy podobny :) te buciki mam do teraz u Kubusia w pokoju :-) a cena hm.. 120 za osobę to chyba nie za tanio co ??

All me, Kubuś nosi ubrania na 80cm; 86cm czasami 74.. ta rozmiarówka jest różna w zależności od sklepu..

Madziasek, dzięki za radę ! dzisiaj wizyta u ginekologa tak ?? :-)
 
Hejka,

Oj tak cos pusto ale sama nie miałam weny nic pisać, walczymy cały czas z tym katarem i juz nie wiem co robić ehh jutro chyba wybierzemy się do lekarza,jedyny plus to taki że mały zaakceptował czyszenie nosa i nie ma już takiej awantury ale nocki są średnie. Przez weekend siedziałam w domu i robiłam zaległe porządki w szafach itp.

Basia współczuje pleśniawek, dziadostwo się przyplątało, my w przyszły weekend jedziemy ze znajomymi do Zawoji mamy domek wynajęty, mam nadzieję że Timi już się wykuruje. Czyli masz pracowity tdzień ;-)

taka j torcik super a co do ceny to mała chyba nie jest, ja płaciłam 90 zł od osoby co prawda u znajomych w kanajpie i też mieliśmy full jedzenia i rozdawałam gościom bo szkoda aby się zmarnowało. Super masz już to za sobą, szkoda że tak wyszło z kuzynką ;-/

all me mój też chodzi w rozmiarah 74,80,86 zależy od marki :-) półtora miesiąca temu miał 74 cm
 
Ostatnia edycja:
Moja tak samo 74,80.. Ale jak patrze na inne dziecki to wydaja mi sie takie duuuze a moja to taka maluska mi sie wydaje:-D
 
witam Taka J super ze sie udało i jestescie zadowoleni ! tort superrr! smak tez ciekawy :p
Miki tez nosi 74 -80-86 zalezy od rozmiarówki....ale chyba najczesciej 80...
aga zdrówka dla syncia! noi moze zmiana powietrza na chwile da poprawe ..zazdroszcze wyjazdu..
u nas etap którego nie lubie...wstawanie przy wszystkim co sie da złapać...:eek:
 
witajcie
Taka j gratki udanej imprezy ja za chrzest płaciłam 80 i jedzonka takze duzo ale mieszkam w malutkiej miejscowości to ceny pewnie troche niższe:tak:
Basia daj znac co ci zalecili z tymi plesniawkami
Aga zdrówka dla tymka
Moja Lena wczoraj staneła w kojcu:-)
a ja dzis załamana chyba przechodze jak to aga ładnie ujeła kryzys macierzyństwa ja ja kładłam spac na dzemke to ani na rekach ani noszeni i połozłam ją do łożeczka i płacząc zasnęła az ja też się popłakałam :wściekła/y: wiem że tak sie nie robi ale ja już nieraz nie mam sily przepraszam za to marudzenie ale musze leciec bo Lena juz się obudziła pozdrawiam was i dzieciaczki
 
reklama
podczytuje was ale nie mam czasu bo prace mag koncze i egzaminy mam w sobote

moj piotrus zasypia cudnie ostatnio, klade go i praktycznie od razu spi ale mamy inne klopoty, dostalismy skierowanie na rehabilitacje i idziemy w czwartek ze wzgledu ze maly dobrze jeszcze nie siedzi, i kolejny raz nie wiem czemu mi wymiotowal, dzisiaj rano jak sie obudzil przekrecil sie i zwymiotowal, a kiedys po obiadku raz i za 2 dni znowu po obiadku , nie wiem o co chodzi
 
Do góry