reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Madziasek mamy sumamed. Dzis zaczela juz wiecej peplac wiec chyba jest ok.
Aga ja tez mam to g... na nodze. Najpierw bylas u rodzinnego po skierowanie czy od razu do chiruga walic? Te kolejki to masakra...
 
reklama
byłąm u rodzinnego i on mi dał skierowanie, tam gdzie mam to dziadostwo mam noge cieplejsza i mnie boli ta noga ;/
 
witam deszczowo...ja chce ładnej pogody aaaaaaaaaaaaaaaaa bo zwariuje w domu
dzis od samego rana wariacje..na 8:30 u lekarki byliśmy Mikiego osłuchać noi Kacper mi sie rozłozył...kaszle smarka noi oczy mu zapuchły...wiec obudwa panowie poszli ze mną...Miki osłuchowo ok..i tak wogóle poza ponad tyg furczeniem w nosie nic mu nie jest...
ale macie z żylakami...mi wyszedł taki mały po 1 ciąży...i tak pozostał....nic nie zmienił sie po 2..wiec daje spokój...
Aga no faktycznie musisz cos z tym robić jesli masz takie objawy...a farmakologicznie nic sie nie da?
Agaulec 7kg zazdroszcze ci bardzo..u mnie tyle z zupełnosci by wystarczyło?
dietke jakaś masz czy jak?
 
Venicee lekarka rodzinna mówiła że na jej oko to trzeba to usunąć chirurgicznie, zobaczmy co mi powiedzą u specjalisty.
Ja teżmam dosc pogody i katarku Tymka, zdrówka dla Was
 
hejka:)
Nocka taka se, glownie z cycem w buzi, ale znow pcha raczki do buzi, wiec pewnie ida te zebole..

Od rana mialam wizyte kolezanki na sniadanku, poszla niedawno, to Gosie ululalam i chwila relaksu..

Wczoraj znow starszak mi sie zbuntowal, trzaskal specjalnie drzwiami, zeby mala obudzic, no i obudzil eh czasem czuje sie bezsilna wobez jego fochow
 
Hej dziewczyny !

U nas też pogoda straszna.. Drugi dzień mnie głowa boli i strasznie się nudzimy..
Kubuś pospał 2 godzinki i teraz bawi się klockami.. Swoją drogą, jak nie raczkował to więcej gadał, a teraz praktycznie nic.. tylko wrzeszczy jak coś mu się nie podoba :baffled: Kiedyś na rehabilitacji kobietka mówiła, że dzieci bardziej ruchliwe mniej mówią bo są zajęte odkrywaniem świata i odwrotnie hm.. to chyba u Kubusia się sprawdza, bo wcześniej był małą gadułą, a teraz to tylko chodzi i broi..

Zdrówka dla waszych dzieciaczków i dla Was !
Ja na szczęście nie mam żylaków.. ale mnie dokuczały w ciąży kołatania serca i z resztą nadal sporadycznie je mam ..

Aurelia, wow jaka waga ! a ile masz wzrostu ?? mnie się marzy tak 58-59kg.. mam 172cm

Agaulec, super, że tyle schudłaś ! ja tak właśnie teraz mam.. miesiąc trzymałam dietę, a teraz znowu słodycze wsuwam.. :zawstydzona/y:

Grinula, może to taki etap u starszaka.. kuzynka też miała takie problemu z córką jak urodziła młodszą ( 5lat różnicy) a teraz już jest ok..
Tyle ząbków ma Gosia ! super ! Kuba dalej tylko dwa..

A ja dziś jadę na shopping się odstresować, a Kuba zostaje z mężem :-)
 
Basia fajnie masz zakupy też bym musiała sie wybrać
Zdrowia chorowitką
Aurelia waga cudowna a ile ty masz wzrostu moje marzenie to 58 kg ale droga jeszcze daleka:tak:
Moja Lena ma już 6 zebów wyszly jej gorne 2 czekam na dolne pewnie niebawem wyjdą bo paluszki ciągle w buzi
a ja po kosmetyczce zrobiłam sobie czerwone paznokietki u stóp takie lubie najbardziej.A moja starsza dziś dostała wyniki 6 klas jestem bardzo zadowolona co myslicie warto jej kupić jakąs drobnostke? nigdy tego nie praktykowałam ale to taki jej pierwszy :tak: egzamin
 
dzisiaj był ciężki dzień, małemu idzie chyba ostatnia dwójka i nie wiem co mu dzisiaj dolegało ale wszystko było na nie, mało co zjadł i taka beksa może pogoda. Mamusia relaksuje się przy winku , meczyk oglądniety a tu taka cisza ;-)
 
reklama
Ja nic nie wiem, tylko zauważyłam, że Aga idziesz na zabieg, super, że się udało taki termin załatwić, masz rację, masakra z tym czekaniem na wizyty :(

Ja jestem w tyle i nie mam siły nawet za dokładnie czytać, przygotowania pełną parą, jutro też do samego końca, chrzciny mamy na 14:30 ale od 13 goście się zjeżdżają, mam stresa!
 
Do góry