reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

takaj cieszę się że już po wszystkim.Ładny tort napewno był smaczny,szkoda tylko tego maluszka że się rozchorował a powiedz czy już lepiej?Oni wrócili do siebie? bo chyba mieszkają w Niemczech dobrze kojarzę?

allme moja nosi 80-86cm ostatnio zrobiłam przegląd i okazało się że dużo ciuszków jest już za mała.Dzisiaj wstąpiłam do lumpka i kupiłam nowe spodenki z h&m i takie inne krótkie dresowe zapłaciłam 9 zł :-)
 
reklama
właśnie umieściłam ogłoszenie że szukamy niani, okropne to ehhh jak sobie pomyślę że czas tak leci i zaraz do pracy trzeba wrócić i że muszę zostawić mojego urwiska ;(

ewelinka, nasi chłopcy są w podobnym wieku , mój usiadł stabilnie 22 maja aż sobie zapisałam,hmm dziwne z tą rehabilitacją, córka mojej szwagierki jest od Tymka starsza o miesiąc i też dopiero teraz usiadła a ma 10 miesięcy i chodzi na rehabilitacje bo ma asymetrie i ponoć wszytsko pod kontrolą. Trzymam kciuki za Was, dasz radę obronisz się i będziesz miała z głowy. Daj znać jak już bedziesz po i jak Piotruś po rehabilitacji.

Ewelia ja uwilbiam szmatki,Tymek ma same takie perełki, ostatnio babacia mu kupiła koszulke Armani :-D mój mąż ostatnio już chciał działać z drugim dzieckiem ale ja mówie że jeszcze nie, teraz jak muszę usunąc żylaka to musimy się wstrzymać z drugą ciązą.

Madziasek jak tam u WAS??

Agulec rozumię Cię, nie raz będziemy mieć kryzysy, kochamy nasze maleństwa najbardziej na świecie ale czasami bywa taki stan, jutro będzie lepiej tuli tuli
 
Witam!
U nas znowu leje i siedzenie w domu murowane.
Taka. j - Wasz tort wyglądał fantastycznie
Ewelinka - trzymam kciuki za Twoją obronę i za Piotrusia, ja ze swoim byłam znowu prywatnie u rehabilitantki (choć lekarz mówiła,że nie musimy, ale jeżdżę ze starszą, to i jego zabieram), zleciła nam kolejne ćwiczenia. A on się taki złośnik ostatnio zrobił, że te ćwiczenia nie układają się nam tak jak bym sobie tego życzyła. A może ja już nie mam cierpliwości?
Mój Bartek mierzy 73.5cm a ja jestem niewysoka, bo tylko 160 cm
 
witam
pogoda ochydna.,..mam nadzieję ze im sie sprawdza prognozy i na weekend bedzie juz ok...
Ewelinka bedzie dobrze! rehabilitacja czyni cuda...tylko dobrego rehabilitanta znaleźć inna sprawa..my tez wybieramy sie do rehabilitanta jakiegos..tylko nie wiem gdzie ...tam gdzie bylismy na nfz porazka... ;/
Aga no pomysleć ze roczny macierzyński mamy..gdyby po staremu było ...juz bysmy w parcy musiały byc...ja zobacze o z pracą....najpierw 60dni zaległego urlopu...
 
Hej !

U nas ciąg dalszy brzydkiej pogody.. siedzimy w domu i się nudzimy.. nic mi się nie chce.. Jutro idziemy do lekarza bo pleśniawki nie znikają.. chodź chyba nie bolą bo Kubuś normalnie je i pije.

Ewelinko, powodzenia na egzaminie ! Rehabilitacja na pewno Piotrusiowi pomoże ! ja sobie bardzo chwalę ! :-)

Aga, mnie też dobija myśl, że będę musiała wrócić do pracy.. rozleniwiłam się i przyzwyczaiłam do takiego życia :-D a no i z Kubusiem będzie mi strasznie ciężko się rozstać.. :-(

Venicee, aż tyle masz urlopu? ale to razem z 2014 ?? ja za 2012 i 2013 mam 28dni + teraz lecą następne 26dni ale nowego urlopu to ja pewnie nie dostanę..
 
no Basiu za 2013 i 2014 mam 60 dni bodajże...i biore wszystko ....raczej nikt mi nie zabroni...i l4 mam zamiar wpleśc w to ...wiec do konca roku siedze z Mikim...potem zdecyduje czy wracam czy ide na roczny wychowawczy...się zobaczy...
pewno idź z tymi plesniawkami... u nas zamiast aphtinu zapisano nystatynę..ale Mikiemu samo przeszło bo zacżeła sie produkcja sliny i wypłukało mu ten syf :D
 
Ewelia jeszcze nie przeszło niestety, są w polsce, mają wyjechać w niedzielę ale jak przyjechali tak siedzą w domu ciągle przez tą chorobę także średni ten urlop ale co zrobić, teraz podobno troszeczkę lepiej niż wczoraj więc może coś się ruszyło, oby bo chcę z dziećmi się z nimi spotkać. Dziękuję, że pytasz!!

Venicee podałaś 60 dni razem z sobotami i niedzielami czy samego gołego urlopu? Ja mam na rok 26 dni czarnych, też wykorzystuję cały zaległy.

Cena za osobę u nas normalna, właściwie to jak za takie jedzenie to nawet niska bo sobie śpiewają po 140-160zł, wszystko było swojskie, poza tym sery przeróżne, ryby jakieś jesiotry, pstrągi, łososie, no to kosztuje, ja na pewno nie żałuję, zamówiłam już u nich termin na komunię starszego synka ale u nich w knajpie, Kuba już będzie większy to chyba damy radę.
 
reklama
Venicee to macie po 30 dni urlopu na rok? Super, u mnie jest 26 dni i więcej już nie będzie niestety.
Jestem zadowolona bardzo, nie wiem czy to, że oni wszystko przynosili, przygotowywali, podawali, łącznie ze stołami, krzesłami a po całej imprezie sprzątali mi w mieszkaniu też nie miało wpływu na cenę. W każdym razie cieszę się, że się na nich zdecydowaliśmy bo wahaliśmy się między nimi a inną knajpą.A generalnie nie wiem jak jest w tamtej.
 
Do góry