reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

hejka..
Ewelinka super zebole widac, ja jeszcze nie moge uchwycic naszego;-)
My u nas spania 10-11 godzin w nocy z 1-2 pobudkami i 2 - 2,5 g w dzien rozbite na 3 drzemki.

My wczoraj u znajomych bylismy, wrocilismy po 23, oj fajnie bylo, a dzis nie bylo zmiluj pobudka o 7:eek:

U mnie tez juz czuc wiosenke, super :)))

milej niedzieli!

Taka j - niezle Twoj Kubus je :)
 
reklama
My gratulacje polurodzinek.

U nas spanie to roznie. W dzien malo co. Na noc idzie o 19 i wstaje w nocy 2 razy do jedzenia. Pobudka ok. 6.

Madziasek najlepszy srodek do drzwi prysznicowych to Ajax w takiej bialej wysokiej butelce. Niebieski pachnacy plyn. Nanosisz go na szybe, splukujesz i sie cieszysz ;-) rewelacja
 
A u mnie dzisiaj pogoda sie popsula, szaro, zimno...

My gratki 6mcy :-D

Patrycjal dzieki :-)
Miki tez o 19 juz spi i przed 6 sie budzi.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie,

U nas też strasznie brzydko i zimno brrr.

Ewelinka śliczny synuś, gratki z okazji 6 miesięcy mój skończył 29 ale nie ma tego dnia w tym roku w kalendarzu ;-) czas leci, trzymam mocno kciuki aby mały chciał butle, chyba juz taki urok dzieci na cycu że butla to samo zło, dzisiaj podałam soczek w niekapku i mały pił, zobaczymy czy jutro też będzie taki chętny, jak poczuje smoczek od butli troche silikonu to już się krzywi.

Zmieniłam mu smoczek na większy , chwilami go wypluwał ale już zakumał.

My gratki 6 miesięcy i zębolka:)

Madzialenek to u Ciebie produkcja ząbków, gratki ;-)

U nas ze spaniem wychodzi ok 14 h zależy ile drzemek ma w ciągu dnia i jak długie. W nocy śpi przeważnie 10-12 z przerwą na karmienie w nocy i póżniej nad ranem.

Dziewczyny mam pytanie dajecie swoim dzieciakom biszkopty, herbatniki?kupujecie takie specjalne dla maluszków?
 
Aga gratki z okazji 6 m-cy :-)

Przyłączam się do pytania Agi odnośnie biszkoptów.
Ja raz dałam zwykłego biszkopta, mały pociumkał troszkę i mu zabrałam, ale był ryk z tego powodu, tak mu zasmakował.
 
Ja podaje biszkopty juz od jakis 2 miesiecy. Kupuje te na naturalnych skladnikach dr Gurgula. Juz wstawialam kiedys zdjecie. wcina az milo i nigdy nic sie nie dzialo
 
Cześć Dziewczyny:-)
gratuluję ząbków i urodzino-miesięcznic :-D

Też zastanawiałam się nad podawaniem jakichś biszkoptów, czy coś... Dwa miesiące już właśnie mija jak Wojtek jest eksponowany na gluten;-)więc chyba można już mu coś dać... Póki co kupiłam kaszkę wielozbożową po 6. miesiącu, ale ma jeszcze taką ryżową po 4. to trzeba ją zjeść:tak:
U nas ząbków brak, ogólnie to kiepsko jest:-(Wojtek od piątku gorączkuje, tzn tak 2-3 razy na dobę rośnie mu temperatura, zwykle jest ok 38, raz była 38.6:no:No i katar jest... W piątek byliśmy u lekarza, ale osłuchowo wszystko było ok i gardełko czyste. Nie słychać, żeby miał jakiś kaszel, ani nic. No i nie wiem już, czy to na ząbki ta gorączka, czy to trzydniówka, czy infekcja jakaś:-(Apetyt też się pogorszył... Martwię się, przez pierwsze 6 miesięcy był zdrowiutki, nawet katarku nie maił, a teraz jak się zaczęło od tego ucha - już prawie 3 tyg. to tak się coś ciągnie cały czas:-(
 
reklama
Kulka u nas katar 3 tygodnie się ciągnął. Organizm musi sie odbudowac po antybiotyku. Narazie jest na pewno b.oslabiony.

Madziasek moge Ci wyslac :-) ja kupuje w sieci delikatesow Centrum i Piotrus Pan. Nie wiem czy u Was takie sklepy są
 
Do góry