reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Jagoda Miluś jest prześliczną małą księżniczką :)
dzięki za podpowiedz ze stronką!

Aurelia gratki pierwszego ząbka :)

Kupciusia o kupowaniu sukienki nic nie słyszałam ale jak tylko się pierwszy ząbek pojawi poinformuję o tym męża buhahaha

Basia wklej zdjęcie, dzięki :)
no i jak z zapchanym noskiem?
Miki miał ostatnio tak w nocy, ale popryskałam wodą morska, odciągnęłam fridą, rano inhalowałam i było ok.
 
reklama
Madziasek ja właśnie byłam zdziowiona, że podajesz cytrusy, tak samo jak truskawki są niesamowicie uczulające i z tego co wiem to te owoce dopiero późno późno sie podaje.
 
Dzięki MadziaSek za info. Ja też trochę mandarynki podjadam, ale już parę dni nie jadłam, a to się powiększa. W sumie chyba nic nowego do swojej diety nie wprowadziłam, a Hania wczoraj pierwszy raz jadła pasternak, ale wątpię, że to to. A wczoraj wieczorem jakby więcej tego cholerstwa :/. Po poniedziałkowej wizycie u pediatry dam znać co mój powiedział.

Taka j. truskawki widziałam w słoiczkach po 6 miesiącu, a cytrusów wcale nie widziałam.

Jutro mamy okulistę i morfologię + żelazo, okrrropne to żelazo:/. Znowu będę wyć:-(
 
KulkaPrzytulka mój mały też ma 3 drzemki w tym tlenienie na dworze i dokładnie tak samo jak Twój Wojtuś poważnieje gdy chce mu zrobić zdjęcie :-D


Aga super że mały fajnie śpi w nocy. Ksywka Pan Prezes bardzo mi się spodobała :rofl2:

Talaaa współczuję takiej teściowej, ja nie mam żadnej więc się bardzo cieszę :-p

Rampampam a skad jestes (nie pamietam) ze piszesz o zasypaniu sniegiem?
 
Taka j wszystko zależy od dzieciaczka bo u moich sióstr było ok z cytrusami no i są dostępne w kaszkach po 6mcu!

Kupciusia powodzenia jutro! trzymam kciuki!
u nas też tak jest że wieczorem jest bardziej widoczne i czerwone ale to być może przez kąpiel...
a podawałaś już seler czy pietruszkę?
 
Dziewczyny pisałyście wcześniej, że zastanawiacie się nad wprowadzeniem glutenu... Ja karmię piersią i po skończeniu 4 miesiąca zaczęłam rozszerzać dietę i wprowadzać gluten, bo niby na piersi to po 4 miesiącu powinno się go wprowadzać, bo mleko z piersi osłania przed ewentualną alergią na gluten. Także mój Wojtuś dostaje trochę kaszki manny w zupkach :-)

MadziaSek, ja gotuję Wojtusiowi pietruszkę. Moja baza zupkowa to marchewka+ziemniak+pietruszka. Nic się nie dzieje
 
Czesc :-)

Madziasek a ktora to byla dawka pneumo? fajnie ze mały nie plakal u nas byl straszny ryk do momentu az nie wzielam Igora na rece no i niestety po pneumo byla goraczka... ja jestem z Warszawy, sniegu jest dosc sporo a ja go tak nie lubie :-(
a co do tych plamek, po kapieli (po rozgrzaniu ciala) zawsze beda bardziej czerwone, takze najlepiej sprawdzac cialko jak dziecko nie jest rozgrzane

A powiedzcie jak mierza Wam dzieci, to mierza centrymetrem czy klada na pomiarce? bo zauwazylam ze to zupelnie dwie rozne wielkosci wychodza
 
Hej dziewczyny,

Dzisiaj u nas piękna pogoda więc spacerowalismy 2h.

Madziasek z Twoich opisów dotyczących plamek wynika że u mnie podobnie, w okresie świątecznym podjadłam trochę cytrusów i małemu coś wyskoczyło, teraz odstawiłam i chyba powoli lepiej, ma takie liszaje troche suche ale smaruje oliatium aby właśnnie natłuścic, zobaczymy może zejdą, i pod wieczór po kąpieli są bardziej czerwone:-) ksywka Pan Prezes również mi się podoba, śmieję sie że jest prezesem póki co własnego bujaczka ;-)

Takaj j ja chcę karmić max do roku czasu bo tak jestem na macierzyńskim, tak jak mówisz jest to wygodne, zawsze mamy pokarm i oszczędna wersja :) jak wprowadzę dodatkowe jedzenie to już nie będzie mam nadzieje domagać się cyca tak często ;)

KulkaPrzytulka ja chcę wprowadzić gluten jak skończy 5 miesięcy, jeszcze 2 tygodnie :)

dzisiaj mamusia idzie na imprezę firmową :-), mam nadzieję że synuś będzie grzeczny z tatusiem, ściągnłam trochę pokarmu ale ostatnio widzę że już coraz gorzej mi z tym idzie ;/
 
reklama
Aga to milej zabawy!! ja czasami tez bym gdzies sie wyrwala ale jakos nigdy mi to nie wychodzi.... ahh trzeba cos z tym zrobic, do ludzi troche wyjsc :-)
 
Do góry