reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2013

My - synuś bardzo ładnie przybrał, mi się marzy aby też tyle urósł, bo narazie za mały. A co do ruchów to u mnie też tak jest,że bywają takie dni, że bardzo słabo czuję, muszę drażnić brzuch, żeby coś poczuć, a następnego dnia jest już lepiej. Generalnie rozkręca się wieczorem i jak jestem głodna
 
reklama
aurelia czytałam twój post o hipotrofi , ale mój synek półtora tygodnia temu ważył 2440 i lekarz powiedział żeby sie nie martwić, problem jest wtedy gdy dziecko wcale nie przybiera. Nie martw sie, choć wiem że łatwo sie mówi. Ty jesteś po wcześniejszym porodzie , a ja po jednym niepowodzeniu- rozumiem twój strach. Pozdrawiam
 
Shisha, po podaniu butelki już go nie przystawiaj do piersi, bo on wtedy traktuje pierś jak smoczek. Maciejka ma rację, trudniej mu się ssie to i się denerwuje. Nie wiem tylko co Ci poradzić z tą butelką.
 
Aurelia, też pisałam, że jak byłam na wizycie w czwartek, to mój Mały ważył tylko ok. 2500, ale pani doktor powiedziała, żeby się nie przejmować. On od początku ciąży taki ok. 1,5 tyg mniejszy, ale to jest w normie. Poza tym, Dzieciaczki w ostatnich tygodniach przybierają na wadze ok. 40 g/dzień:-)
Więc czekam, kiedy się urodzi i z jednej strony chciałabym już, a z drugiej - dobrze, żeby jeszcze posiedział w brzuchu i przybrał masy;-)
 
Jeny mój to dopiero będzie klocek, tydzień temu na wizycie to był 36t 4d Sebastian ważył 2940g:szok: To chyba po tatusiu, który urodził się z wagą 4150g, aż się boję czy dam radę urodzić sn.

Mnie dziś wzięło na sprzątanie, w końcu dobrze się czuję, wstawiłam pranie i wysprzątałam całą łazienkę. Zaraz biegnę ogarnąć pokój Sebastianka bo jeszcze panuje w nim sajgon.

Miłego dnia dziewczyny :-)
 
madzialanek , moja córka tydzień temu czyli w 36t4d ważyła 3200 , ale jakoś podchodzę do tego sceptycznie, nie chce mi się wierzyć aby była tyle większa od Maksa, tym bardziej ,że z reguły rodzi się podobnej masy dzieci a do tego dziewczynki są mniejsze. Maks z pomiarów USG z tego co pamiętam był większy a urodził się 3180
 
Kamu w sumie racja, pomiary z usg nie zawsze są zgodne z rzeczywistością, na wydruku mam napisane +/- 441 g, oby tylko nie był +;-)
 
Też bym wolała żeby nie było na +, raczej sugeruję się wagą mojego pierwszego dziecka i myślę,że będą te wagi podobne :-)
 
reklama
Hej dziewczyny, parę miesięcy temu wpadłam do Was na cały jeden dzień i zniknęłam, bo czasu niestety całkiem na udzielanie zabrakło.. Teraz za to podczytuję regularnie i sprawdzam, jak wychodzi Wam rozpakowywanie... mi jak widać słabo :D Trzymam kciuki za wszystkie sierpniowe porodziki!:)
 
Do góry