reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

taka.j...wiesz u mnie dr dmucha na zimne, moze ze wzgledu na to in vitro...pewnie, normalnie uznalby moje obawy za jakies widzimisie...bo ja swoja droga to niezla histeryczka jestem...:-D

zrobilam cos strasznego, zamowilam sobie wielka pizze i wlasnie ja pozeram!:-p ale mialam smaka!:tak:
 
reklama
witam
O mnie zapomniałyście. Ale sie przypomnę. Od wczoraj w szpitalu jestem, z podejrzeniem odpływu wód płodowych. Ze względu na gbs musiałam jechac sprawdzić. Przy przujęciu o 11 wczoraj rozwarcie na 1,5 cm. Dzisiaj juz prawie 3 są. Więc jest postęp. Skurcze lekkie tez są więc pomału niech sie rozwarcie robi. Jutro i pojutrze będą obserwować dalej i jak nie urodze to do domu.
 
Cześć dziewczyny.

No widzę, że coś się u sierpniówek zaczyna rozkręcać :D. Jeszcze trochę i wątek alarmowy będzie oblegany. I dobrze, ile można ;P.
Fajnie macie z tym KTG. Ja też nie mam skierowania, może po następnej wizycie dostanę. Chociaż u mnie w szpitalu jak się przyjdzie z jakimiś wątpliwościami to nie robią problemów i chętnie przyjmują. No ale u mnie wszystko w porządku, to nie będę ściemy robić. Niunia się ładnie rozpycha, aż za ładnie czasem. Upierdliwość ciąży to jedno, ale już się małej nie mogę doczekać :)

U Was też taki upał? U mnie jest 32 stopnie w cieniu i z dnia na dzień ma być cieplej:szok:. Nie wychodzę prawie z domu przed 19, tyle co po chleb czy pranie powiesić. No i tak nie mogę się wybrać po wyniki GBS i resztę. No jutro to już na pewno pojadę :p.
Jeszcze dobijają korki na wyjeździe z osiedla przez ten remont. Kolega wczoraj wyjeżdżał o 18 i stał 1h 20min. No jak mi wody odejdą, to ja sobie bez kitu karetkę wezwę, bo nijak nie dojadę. Obczaiłam drogę przez pole kukurydzy, ludzie widzę powoli wyjeżdżają przejazd, to za 3 tyg. będzie droga jak talala ;).
A mój D właśnie pojechał w góry. Ja jednak zostałam ze względu na upały. Na południu też ma być gorąco, a ja musiałabym albo siedzieć w pensjonacie cały dzień sama (co się mija z celem, sama to mogę tu posiedzieć), albo od 9 do 18 być z nimi pod wyciągiem gdzieś, ale tam poza cieniem pod drzewem to nie ma gdzie się schować. Za to najprawdopodobniej w sobotę przyjedzie do mnie mama z babcią na 3 dni smażyć mi powidła bo mi śliweczki dojrzały :D

Trzymajcie się mamuśki:-D

Edit:
Nooo żabila oby to było to i jutro rano już się wpiszesz w innym wątku :). Żebyś się nie musiała męczyć jak Quincy, że niby tak, ale nie całkiem... Oby ładnie rachu ciachu poszło!
 
Ostatnia edycja:
ja tam wole zeby pomalu skurczami lekkimi rozwarcie sie robilo a dopiero potem porzadne przyszły jak juz rozwarcie będzie ładne i duże. Ale nie powiem, do niedzieli chcialabym juz urodzić
 
Madziasek co do urodzin dzieciaczków, to niech dziewczyny, które będą chciały same napiszą. Podziwiam, że dajesz radę sama prowadzić, mi brzuch twardnieje więc odpuściłam prowadzenie samochodu. Ty modlisz się o skurcze a ja o ich brak.


Basia z czopem to sprawa indywidualna.


Saguaro ja chodzę na ktg bo mam takie zalecenie lekarza, poza tym u mnie już były swego czasu silne skurcze.


Żabila trzymam kciuki
 
Milia nie zrobiłaś nic złego, wprost przeciwnie, nasyciłaś się i spełniłaś swoją zachciankę ;) Tak musisz na to patrzeć :)

Żabila biję się w piersi, przepraszam, że zapomniałam!! :zawstydzona/y: A te wody jednak nie odchodzą? Skąd było takie przypuszczenie? Ty już jesteś w totalnie bezpiecznym okresie jakby co na szczęście!

Kapciusia u nas jest duszno, zwłaszcza w nocy się kiepsko śpi a podobno ma być znacznie gorzej.

Z prowadzeniem samochodu to ostatnio babcia była bardzo zdziwiona, że ja sama jeżdżę autem w tym okresie no ale z kim mam jeździć, tym bardziej, że u mnie się nikt nie przejmuje tym, że jestem w ciąży i to w 9 miesiącu. Obym sama do porodu nie musiała jechać bo i to nie jest wykluczone.
 
Miliaa i cala taka duza pozarlas sama?
Ale mialas ochote, podziwiam :p

Zabila kciuki zacisniete ;-)
odzywaj sie koniecznie i obys ze szpitala z maluszkiem juz wyszla!!!

Kupciusia daj znac jak wyniki :-D
kurcze ale mi smaka tymi powidlami zrobilas i skad ja teraz powidelka wezme....
to ja poprosze jeden sloiczek haha
u mnie 27 stopni bylo dzisiaj

Marzycielka moj bebzol wadzi mi w aucie bo opiera sie o uda ale nie mam innego wyjscia by pojechac do centrum np na ktg czy zajecia w szkole rodzenia

Basia otoz polozna powiedziala ze samooczyszczanie sie organizmu nastepuje na 1-2 dni przed porodem i jest gwaltowne. Moga temu towarzyszyc rowniez wymioty. Taka sytuacja nstepuje tylko gdy szyjka sie bardzo szybko rozwiera ;-)

dzisiaj na szkole bylo o pielegnacji maluszka :-D
kapiel najlepiej 2-3 razy w tygodniu, mycie pupki najlepiej woda, uzywanie jednej serii kosmetykow na poczatku, od 2 tygodnia uczenie hartowanie i czeste wietrzenie pomieszczenie w ktorym spi maluszek, robienie tych samych rzeczy o tej samej porze i uczenie przyzwyczajania do dzwiekow domowych ;-)
 
Ostatnia edycja:
Milia, jak miałaś ochotę na pizze to czemu nie
Żabila 3 cm to i tak nie źle, chociaż jak ja przyszłam rodzić to powiedzieli ,że od 4 cm zostawiają na porodówce
taka j. ja też jeżdżę autem , w ogóle mi brzuch w tym nie przeszkadza, u mnie akurat się nikt tym nie dziwi. Moja siostra do ostatnich dni jeździła jako kierowca
Quincy się nic nie odzywa, to może się wreszcie konkretnie rozkręciło
 
reklama
Madziasek no właśnie! Ja chcę myć pupę samą wodą ale u nas w szpitalu już zmywają naturalną florę bakteryjną dziecka i jadą z tymi wszystkimi płynami, oliwkami itd. nawet jak matka nie chce! Wkurzam się na to!
 
Do góry