reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Ewelinko super, a kiedy idziesz do lekarza?
rozmawialam z mama, w jej przypadku to zwiazane jest z tarczyca, dostala dobre leki i ZNN malo kiedy dokucza ;-)

Quincy moze maja racje ze panikujesz i pewenie sie denerwujesz a mala tez to odczuwa i jest niespokojna.... Czyli juz z torba na oddziale jestes?
 
reklama
Doriq muchy w tym roku strasznie namolne sa, podobnie jak okropne komary, ja mam moskitiery w oknach a drzwi tarasowe tylko lekko otwarte a i tak wlatuja wrrrr
Kciuki za jutrzejsza wizyte :-D
 
Ostatnia edycja:
Madziasek ide jutro rano ale przedtem trzeba jeszcze noc przezyc a teraz kazdego wieczoru coraz bardziej sie denerwuje ze znowu nie bede mogla spac, na szczescie mam dzisiaj troche zajec, jade do kuzynki po rzeczy dla malucha bo ona ma 2 dzieci i nie planuje kolejnych wiec mi da co moze i zabralam sie wreszcie za pranie ciuszkow :), spakowalam tez torbe do szpitala, jeszcze nie wszystko mam ale w razie w bedzie prawie gotowa czekac :-)
 
Ewelinka probowalas spac z nogami na poduszkach?
fajnie ze bedziesz prac, prasowac i zaczynasz pakowanie torby ;-)
ja tez sporo ciuszkow dostalam i nadal siostra bedzie podsylac! Ale jak zaczelam wszystko ukladac to miejsca mi zbraklo, w lozeczku mam najmniejsze, pod lozeczkiem na 6-9mcy, komoda tez zawalona 3-6 mcy i jeszcze w szafie z naszymi ubraniami reszta czeka ;-)

kciuki za jutrzejsze spotkanie z lekarzem :-D
 
Ostatnia edycja:
Quincy spokojnie, wiedza co robia, jak sie denerwujesz to zle dla Gabrysi.

Madziasek mozesz miec racje z ta tarczyca, wiec nie zaszkodzi Ewelinka jak lekarza zapytasz. A co do much to z 5 dzisiaj juz zabilam, ale nie moge niestety latac za muchami po domu, mam lezec, mam nadzieje ze jakas siatke na te drzwi da sie kupic...

Wie ktos co z My?

All me napisz co tam u ciebie i malej
 
Ewelinka ja tez sie zabralam za pranie. Pierwsza partia juz leci. Fajnie, ze juz torba spakowana. Ja sie chyba jutro zabiore, na razie sie nie spiesze, bo boje sie ze jak juz spakuje to w ten sam dzien na porodowke trafie.

MadziaSek to mnostwo masz tych ciuszkow, ja tylko newborn pokupowalam, a reszte jak dzidzia juz bedzie to powybieram:-)

Macie juz dziewczyny wszystko kupione?
 
MadziaSek...zeby cie te sliwki nie przeczyscily, bo pomyslisz, ze to przygotowania do porodu;-)

Quincy...jak skakalo? jakie tetno mialo wartosci? moze akurat mala sie krecila wtedy jak sie dziecko rusza tetno rosnie, potem spada. jakby nie bylo to zaciskam kciuki, zeby szybko poszlo!

doriq...no tak, gdyby u mnie tylko o skurcze chodzilo to spoko...ale ja mam starzejace sie lozysko, juz mam 3 stopien no i jakies zwapnienia. wiec u mnie porod i tak bedzie szybciej...:-(
 
reklama
Miliaa rzeczywiscie pisalas o tym wczesniej, a na kiedy masz cc zaplanowane?

Quincy podobno ksiezna Kate tez rodzi. Kciuki caly czas zacisniete i daj znac co i jak.
 
Do góry