reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

reklama
Zenia gratulacje!!! Ładne, dorodne chłopaczki jak na bliźniaków!

Jagoda to ładny dzień sobie jutro zaplanowałaś, a wiesz, że jak sobie człowiek poplanuje to potem nici z tego wychodzą więc może odwiedzisz tą porodówkę ;)

A ja właśnie jestem w trakcie robienia krokietów na obiad :)
 
Witajcie.

To znowu ja - maruda ;p
Noc pod względem skurczy spokojna, ale i tak budziłam się co pol godziny wiec średnio się wyspałam ;/
Od rana na nogach, przeszłam pół miasta w poszukiwaniu dwóch kosmetyków z Bielendy, oczywiscie nie znalazłam, ale za to skurcze znalazły mnie.
Już zdążyłam pogadać z Gabryśką i chyba skutecznie wyjaśniłam, że do jutra musi się jeszcze w brzuchu pocisnąć, a jutro będziemy negocjować z panem doktorem ;)

Zenia GRATKI !
Duże te chłopaczki Twoje ;)
Wracajcie szybko do domku.

Gratuluję także okrągłych suwaczków !
Taka j. - już jesteś bezpieczna, to pewnie o połowę spokojniejsza ? ;)
Jagoda - coraz blizej konca ;D Do roboty ! ;p
 
Jagoda.. porzeczki !! ale mi narobiłaś ochoty !!! a o ogórki to upomnę się później jak już będą mocno kiszone haha bo ja jem tylko takie :-pzielone i małosolne odpadają :-D

Rozmawiałam przed chwilą ze znajomą , termin na 25lipca. Miała pessar, musiała leżeć prawie całą ciąże, a teraz pije herbatę z liści malin, męża wykorzystuje i nic ! :-D a brzuch jej nie opadł także nie wiem czy to jakaś reguła.. ale za to 2tyg temu odpadł jej czop.

Chyba czas ruszyć nasze wątki gratulacyjne itd ;D
 
Witam!!

ja wpadam tylko na szybko, bo Kamil sam w piaskownicy został.

zenia - gratulacje dla szczęśliwych rodziców!!!!! :-D:-D

Relacja z wizyty: szyjka miękka, raczej do terminu nie dotrwam, jakbym dotrwała to mam się pokazać 7.08, a jak nie urodzę do 14.08 to wtedy na oddział. Do 14.08 mam wystawione L4 w razie czego. Wojtek waży niby tylko 2600 ale ostatnio było 2450 więc coś chyba źle pomierzyła, nie przejmuję się tym. Mam drażnić brodawki i odstawić leki poza witaminami. To tyle. Tomek chyba mi dziś piłkę napompuje



 
Basia ja przecuwam, że też przenoszę niestety :( Właśnie z powodu pessara, tym bardziej, że mój lekarz się upiera, że ściągnie todopiero na tydzień przed terminem! Nie słyszałam, żeby ktoś miał tak długo to w środku jak ja!

Quincy ja już jestem spokojna jeśli chodzić o to czy dziecko donoszone czy co bo wydaje mi się, że na tym etapie dziecko jest już dość silne, wolałabym chyba, żeby dziecko było spod znaku lwa zamiast raka (wiem, może to głupie) ale myślę, że do wtorku to jeszcze spokojnie pochodzę :) A myślę, że znacznie dłużej.

Mnie opuściły bóle okresowe i wszelkie inne, gdyby mi zdjął ten pessar wcześniej, jak innym dziewczynom zdejmują, np. w 37 tygodniu to już wtedy zaczęłabym pić te herbatki itd. a tak to muszę do połowy sierpnia z tym czekać bo troche się boję porodu z tym w środku.

Modlicha super wieści!! Gratulacje :)
 
Taka j. dziwne, że chce cię z tym pessarem tak długo trzymać, zazwyczaj zdejmują w 37, ale widocznie ma swoje powody. Z tego co wiem to pessar akcji porodowej nie zatrzyma i gdybyś zaczęła rodzić wcześniej to nie masz się czego obawiać nic ci nie porozrywa, a po prostu spadnie
 
reklama
o masz, jak teraz patrze na te wasze ktg to moje wydaje się być najgorsze...jakas masakra. teraz to się zaczelam stresować:tak: no nic, co ma być to będzie...na razie więcej odpoczywam niż cokolwiek robie, wiec mam nadzieje, ze mojego urwisa jeszcze przytrzymam:sorry2:

Quincy...ja mam trochę zle suwaczek ustawiony, ale jak to jest z tymi tc? ja jutro koncze 35, wiec już będę w 36? to jest już bezpiecznie?

zenia...gratulacje szczesliwa mamusiu i tatusiu!!!

ja tez się wybieram dziś do kosmetyczki, musze usunąć hybryde z pazurków u nog...teraz pomaluje sobie zwykłym lakierem, bo jakby przyszlo do cc to chyba hybrydy nie można mieć...
 
Do góry