reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Dzięki dziewczyny !

Dzisiaj albo coś w pogodzie albo trzyma mnie zmęczenie po wczorajszym dniu bo cały czas śpiąca jestem i jakby bez sił..

Doriq, dziś mam 36tydzień 2 dzień ;) zresztą teraz pewnie będzie widoczny suwaczek :) jak piszę do was z telefonu to niestety mi się suwak nie pojawia.. ;/ a Ty już zaczęłaś 35tydzień także gratulacje !

Jagoda, gratuluje suwaczka ! co do opalania to słyszałam, że też może wywołać skurcze, także może to na Ciebie podziała :-D

Taka j., ja teraz też muszę brać Isoptin na serce bo mam za wysoki puls.. ale już odstawiam powoli ;)

Mila, nie stresuj się i jedz ! bo Twój maluszek teraz potrzebuje dużo jedzonka żeby sobie ładnie tyć :) a za wizytę trzymam kciuki !!

Kamu, miłego dnia na działce ;)
 
reklama
Czesc ;-)

M. Lena nie mamy wiecej info dot Izy i jej dzidziusia, dziewczyny z zamknietego nic nie napisaly :-(

My dlaczego nie dostajesz zapisu ktg?
ja rowniez spac nie moge, ale glownie przez skurcze, tym razem uda mi atakuja, zwiekszylam dawke magnezu, mam nadzieje ze pomoze!

Basiu super ze bole migrenowe ustapily :-D
co do wagi to mozesz przybrac malutko, a potem juz tylko dzidzius przybiera, a nasza waga stoi w miejscu, ale pewnie nie wszystkie tak maja, moje siostry-4 dzieciaczkow tak mialay i mam tak jak one, waga sie zatrzymala na 3 tyg przed terminem, moja siostra ktora rodzila w czerwcu zakonczyla ciaze na +13,5 kg, a juz 10 kg zrzucila ;-)

Jagoda u mnie tez ladna, ale opalac sie nie bede, mam w planach pranie robic! No i przy kwiatkach troche podlubac :-D
Jeszcze dwa tyg Tobie do terminu zostalo, a jak brzuszek, opuscil sie?

Miliaa faktycznie skurcze juz ladne, a ktg sie roznia, ja sie ciesze ze moje takie spokojne, procz kopniakow malego, ale on zawsze sie denerwuje i taki niespokojny jest na ktg :-(
A cena za wymaz kosmiczna!
trzymam kciuki za wizyte, bedzie ok :tak:

Doriq kciuki za wywieranie presji ;-)

Kamu jakie kolorki chcecie na pazurki polozyc?

Taka j gratki 36 tygodnia :-D
 
Ostatnia edycja:
Madziasek dzięki!

Znowu mnie matka podwkurzyła :/ Co za babsko wredne. Jak ja taka będe w jej wieku ...
 
Taka j. jak będziesz w jej wieku to może się role odwrócą i mama będzie bardziej potrzebować ciebie niż ty jej, więc nie przejmuj się, masz szansę na słodką zemstę hehehe
 
taka.j przykro ze matka tak Cie traktuje, ja rozumiem tesciowa, ale zeby matka:szok::szok:, gratulacje 36!

kamu, ja tez chyba sobie zrobie pazurki. zmylam lakier tydzien temu, bo naczytalam sie ze do porodu nie mozna, a widze ze moje dziecięcie nie spieszy sie, wiec cos sobie naskrobie:-D:-D

madziaSek chyba mam brzuch nizej, pozniej zrobie zdjecie to porownam sobie, ale mowia mi ze mam nisko, a skurczy w nogach wspolczuje, chyba gorsze niz te przepowiadajace:-)

nie wiem, co mam ze soba zrobic;p bede pewnie lezala i jadla caly dzien. jutro mam plan porobic ogorki w sloiki i porzeczki


pochwalilam pogode i sie zjeb*** wiec nici z opalania:nerd:

a to moje ktg ostatnie _DSC0615.jpg
 

Załączniki

  • _DSC0615.jpg
    _DSC0615.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 37
Żenia urodziła o 8:40!!! Dwóch pięęęęęknych chłopców! Niestety nie dali mi się nimi pocieszyć, ponieważ zabrali ich prawie od razu :-( Zrobiłem za to dwa zdjęcia zanim ich buchnęli :-)
Dane Bliźniak I - 2680g i 54cm, 10pkt
Dane Bliźniak II - 2450 i 51cm, 10pkt
Jeszcze nie wiem który jest który :p

Pozdrawiam,
Szczęśliwy tatuś :happy2:
 
reklama
Do góry