reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Witam się,
miniona nocka średnia ale zasypianie znowu bez cyca :-)
Wczoraj mieliśmy małą przygodę. M miał posadzić Marcina na nocnik, On nie chciał, więc latał po kuchni bez pieluchy. Kucał sobie obok butelki z wodą, nagle jeden stęk i......kupa i siku wylądowały na podłodze:-Dna szczęście nie na dywanie:tak:ale się śmiałam:-Doczywiście M sprzątał, a co?! Skoro nie potrafił posadzić dziecka na nocnik...
Pogoda zapowiada się ładna, pranie nastawione, Marcin na razie chodzi po pokoju i coś gada po swojemu. Później pójdziemy na spacerek, potem rowerek i dzień zleci.
Anecia a co lekarz powiedział na temat nóżki? Mam nadzieję, że dziś już jest lepiej:tak:
Najlepszego dla współświętujących dzisiejszych roczniaków!
Miłego dnia!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się po długiej przerwie... Ja oczywiście na szybko...
agulek80 dużo zdrówka i wszystkiego co najlepsze dla Marcinka :-) oraz wszystkim dzisiejszym kochanym roczniakom:-)

Macie jakieś sposoby na katar? Mały dziś kicha i smarka :-(

W sobotę chcemy zrobić "wcześniejszy" roczek, noi chciałabym by mały był zdrowy.

Miłego dnia!
 
panienka ja na katar psiukam wodę morską i smaruję maścią majerankową pod noskiem oraz zciągam fridą. Marcin miał katar chyba 3 razy ale krótko.
Dzięki za życzonka dla Marcina i zdrówka dla Twojego Małego! Oj będzie imprezek w sobotę ;-)
Zmykam do podłóg i ziemniaków ;-)
ps nasza rowerowa wyprawa skończyła się prawie w tym samym miejscu co wczoraj, Marcin zasnął i musiałam wracać...
edit: nic nie zrobię, Mały wstał w kiepskim humorze ;-)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie Dziewczyny:) ja tylko na chwilkę, może wieczorem uda mi się napisać coś więcej:)
Agulek Wszystkiego najlepszego dla Marcinka:) dużo zdrówka, miłości i uśmiechu:)

A Jasio już biega na czworaka:) wczoraj zwiedzał całe mieszkanie:)
 
agulek wszystkiego naj, naj, naj, dla Marcinka!!!
Madzia gratulacje dla Jasia:)
panienka ja się w katarze nie orientuję. Maja miała ok. tydzień temu, po szczepieniu, pierwszy raz. Nie odciągałam, bo samo się lało. Na szczęście samo przeszło. Oby u Was było tak samo:)
 
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MARCINKU :)

dziewczyny, mam pytanie...jak wyglądała wasza pierwsza miesiączka po porodzie ? u mnie przedwczoraj lekkie krwawienie, wczoraj ciut mocniej a dzisiaj już nic...zwykle miałam 5 dni, z czego dwa pierwsze to była powódź i do tego strasznie rypało w krzyżu i w podbrzuszu...teraz prawie nic nie czułam...dziwne... może to nie okres tylko jakies plamienie srodcykliczne, albo moze jakis cykl bezowulacyjny był ??

wczoraj mały został z babcią, a my poszlismy do znajomych na drinka :) zabalowalismy aż od 19 do 23 :p moze to nie jakoś bardzo długo ale to nasze pierwsze, wspólne, wieczorne wyjscie od prawie 9 msc
 
Dzięki za rady :-) Mały ma pierwszy raz katar i to akurat teraz przed imprezą :crazy: Mam jednak nadzieję że szybko mu przejdzie używamy wody m. noi maści majerankowej...

andzia1987 moja @ na pewno była dłuższa 1-2 dni, ale nie bolesna i tak jest do dziś, tyle że jeszcze dalej cykle nie są regularne. Być może to była @. A karmisz jeszcze? Zobaczysz jak będzie za m-c, a jak nie to do gina.
 
reklama
Dziękuję w imieniu Marcinka za życzenia:tak:dziś mieliśmy taki mały torcik, niestety bez świeczki, bo pomimo, że w mieście byłam 3x (1 nie dojechałam), to świeczki nie kupiłam. Ostatnim razem Marcin też usnął:-D
andzia ja jeszcze nie miałam @, więc nie pomogę.
Madziu gratki dla Jasia za postępy:tak:
Muszę założyć Małemu pieluchę, bo biega bez, żeby nie było powtórki z wczoraj;-)
Miłego wieczorku i spokojnej nocki!
 
Do góry