reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

witam sie

Liljanna ja bardzo chcialam blizniaki i w ogole chciałabym 3, ale M chcial 1 wiec kompromis 2 , ale niestety przy moich problemach starankowych jeżeli nie zajdę do roku czasu zostanę tylko przy Sebusiu:(
 
reklama
:angry::wściekła/y: mlodego dzisiaj wysypalo na brzuszku caly w plamki................jak to ma sie do zapalenia ucha :angry: ku......a no jak dla mnie to trzydniowka byla a nie zapalenie ucha jestem wsciekla jak choler.a bo antybiotyk mlody dostaje...ja sie chyba pochalastam!!!!!!! stracilam w tym momencie zaufanie do naszego lekarza i telepie gatkami czy w tej sytuacji antybiotyk nie zaszkodzi a przerwac przeciez nie moge :baffled::frown::evil::growl::crazy::baffled::no2::sad: wybaczcie mi ale dzis juz nic wiecej nie napisze.
 
Lea, może to trzydniówka i zapalenie ucha. Przecież pisałaś, że przy badaniu bolało uszko:( Jak podawałaś coś osłonowego to nie zaszkodzi. Ale jak rzeczywiście na darmo, to szkoda.
Pajkaa dasz radę:-) Ponoc w drugą ciążę łatwiej zajśc:)
agulek ale mi smaka na chleb narobiłaś:) Dawno nie jadłam. Zapomniałam, że już nie jestem na diecie;-)
 
Witam :-) nie było mnie kilka dni bo po burzy nie działał internet.Dziś już zmykam spać ale od jutra będę na bieżąco.Pragnę się pochwalić że Nati postawiła swoje pierwsze kroczki i to w dzień swoich urodzin :szok::tak:
 
Liljanna ja bardzo chcialam blizniaki i w ogole chciałabym 3, ale M chcial 1 wiec kompromis 2 , ale niestety przy moich problemach starankowych jeżeli nie zajdę do roku czasu zostanę tylko przy Sebusiu:(
Tak tak, a potem odpuścić i będzie ciąża i śliczne dziecię :))))))))))))))

Lea28 - cierpliwości życzę dla Ciebie, zdrówka dla Małego, i może Pajka ma racje z tym uczuleniem na antybiotyk. :confused2:

U nas będę dziś upały, lecę lać wody do basenu Ady, by się nagrzała i nie ma zmiłuj dzisiaj zajmę Jej tam "troszkę" miejsca, a co! Sasasa :)
 
Ostatnia edycja:
Helo!!!!

Zdaje sie ze dzis imprezki :-D dla wszystkich naszych "roczniakow" wszystkiego najlepszego i udanych przyjec!!!!!

Pajko uczulenie :eek: niom tez juz o tym myslalam ale dzis juz plamki sa duzo bledsze... kurcze????? :eek:

Lilijanna :-D no to przyjemnego pluskania!

Anussia gratulacje dla chodzacej Nati! A wlasnie mamuska jak ty sie czujesz kiedy idzeisz do lekarza?

A ja mam dzisiaj "lambaaadaaa! M idzie do pracy na 14 do 22 :-p
 
reklama
hej mamuśki

madzia - wszystkiego naj naj naj dla jaśka

życzę wszystkim świętującyhm dzisiaj roczki udanych imprezek ;)

a mi coś się pomyliło, wczoraj dzwonili z przychodni i we wtorek mamy ostatnią wizytę szczepionkową 6w1 i pneumokoki. także jak mały dojdzie do siebie po szczepieniu to wrzesień będzie miesiącem odstawiania od cyca... niby chcę, odkleić małego od cyca zeby miec wieksza swobodę, nauczyć go zasypiania bez ciumkania no i odetchnąć chwilę przed kolejną ciążą...z drugiej strony mam wątpliwości czy na pewno chcę to zrobić...mały przy cycu jest taki uroczy, aż piszczy z radości, głaszcze, przytula...widzę i czuję, że to dla niego bardzo ważne emocjonalnie..sama już nie wiem :(

Lea - zdrówka dla lwiątka ;)
 
Do góry