reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2010

Agulek - my też tort 2kg na 15 osób + Ada :)
Andzia - współczuję nerwów, gratuluję szybkiej reakcji, jednak instyky macierzyński zadziałał błyskawicznie
GSC - super, że się pojawiłaś
Madzia_83 - gratuluję raczkowania
Luizka4don - gratuluję pierwszych kroczków

Dziewczyny no ja zawsze chciałam 5 dzieciaczków, mam już dwójkę, liczę że pozostała trójka pozostanie ze mną tu na ziemi jak Ada :)

Przepraszam, że tak skrótowo, ale podatki gonią, a klienci wakacyjni jeszcze i wsio z opóźnieniem ;/

EDIT: bosze jak za mną ostatnio chodzi zimne piwo ...
 
reklama
dzięki dziewczyny. a przepraszam nada nie było.

GSC - zazdroszczę takiego małego śpiocha...

Madzia - rewelacyjne zdjęcia! jaki masz aparat?

a do mnie w końcu przyszła @ może to ten wyjazd nad morze odmulił moje jajnkiki ? dostały za dużo jodu :p tak myślałam, że coś się szykuje, bo jakiś tydzień temu strasznie mnie podbrzusze bolało...a tak swoją drogą to fuks, że nie zaciążyliśmy, bo generalnie nie uważamy, gumki raz są, raz nie...tyle że u nas przytulanki są rzadko raz w tygodniu, no może co 5 dni (weekendowe :p) więc może ominelismy dni płodne :p najlepiej by było przeczekać jeszcze z 3 miesiące z fasolkowaniem...
 
andzia współczuję całej sytuacji, na Twoim miejscu też byłabym wkurzona. Całe szczęście, że Mały spokojnie spał.
Pajkaa fajnie, że impreza udana.
Anecia to będzie imprezowa sobota ;-) u nas też balanga :-)
luizka gratki dla Piotrusia za pierwsze kroczki, teraz to już z górki ;-)
Dziewczyny, które zamawiały torta, jakiej wielkości go miałyście (2 kg?) i na ile osób? Mnie babka w cukierni zaskoczyła tym pytaniem, bo nie miałam pojęcia ile może ważyć taki tort?! Zamówiłam 2 kg, mam nadzieję, że starczy będzie chyba 15 osób, bo kilka się wykruszyło....

ja miałam na 10 osób 1 kg i jeszcze pół zostalo:p

Marii czyli będą 4 imprezy roczkowe w sobotę:) urodzinki Jasia akurat wypadają w sobotę:) Jasio ma w domu taka pluszową żabę i ją uwieblia, jak gdzieś jedziemy to żaba jeździ z nami:)
Agulek ja jak znalazłam sobie tą dodatkową pracę to w sumie nie wiedziałam dla kogo pracuję:D i też musiałam się praktycznie wszystkiego nauczyć, bo takie rysowanie to coś zupełnie innego niż to co było na studiach:), pierwsze co dostałam do zrobienia to ściany piwnicy w jedym budynku:), a następa rzecz to już był cały projekt wykonawczy całego budynku i pierwsza jakąś umowę i kasę dostałam jak zobiłam te dwie rzeczy i też nie miałam 100% pewności że koleś mi zapłaci, ale okazał się uczciwy:) więc ważne żeby trafić na dobrą osobę:).
Tańczące maluchy to słodki widok:) jak teraz mówimy Jasiowi, włącz muzyke to on naciska nos lwa i wtedy tańczy na siedząco i śpiewa:) Ja też jeszcze karmię Jasia wieczorem i rano, głównie z mojego lenistwa:). Jak dziś zamawiałam totra to też sprzedawczyni się mnie spytała na ile ma być porcji i wzieliśmy taki na 16 porcji, spytałam się ile taki tort mniej więcej waży żebym wiedziała ile potem mam zapłacić to powiedziała że ok 1,5-1,8kg.
Roseann ja strasznie się wszystkim przejmuję, praktycznie wszystkie rzeczy do załatwiania u nas w domu są na mojej głowie i się zamartwiam jak my sobie damy radę, ale staram się być dobrej myśli i cieszyć sie z tego co jest:)
Lilijanno wow pięcioro dzieci:) z jedej strony fajna taka gromadka:) moja teściowa pierw miała dwójkę dzieci potem 4 lata przerwy i urodziła się kolejna piątka praktycznie rok po roku:) tylko był cztery porody bo raz bliźniaki się urodziły:) ostatnio tak sobie myślałam jak ona dawała sobie radę, bo co urodziło się nowe dziecko to ona była znowu w ciąży:). Ja ostatnio też korzystałam z promocji i pokupowaliśmy troszkę rzeczy Jasiowi:)
Luizka gratulację dla Piotrusia:) super się rozwija:) i jeszcze przystojniak z niego:)
Pajko chętnie skorzystam z Twojego przepisu:) i fajnie że impreza Sebusia się udała:)
Anecia :) akurat tak wyszło że musiałam oddać projekt na koniec września więc trochę nie miałam wyboru:) a że nie miałam ciężkiego porodu trwał może 5 godzin, założyli mi tylko 3 szwy, więc bez problemu mogłam chodzić i siedzieć jeszcze tego samego dnia (dla mnie od porodu były gorsze 4 dni które spędziłam w szpitalu przed nim, bo Jaś urodził się równo 2 tyg po terminie i 10 dni po terminie zatrzymali mnie w szpitalu), więc jak Jasio spał to ja pracowałam bo i tak siedzieliśmy sami w domu. Pamiętam że ze szpitala wróciliśmy w niedziele a w środę jechałam z malutkim Jasiem zawieść papiery na egzamin na uprawnienia budowlane bo był już ostateczny termin, a nie miałam z kim małego zostawić, mężowi nie chcieli dać wolnego w pracy:/ a moi rodzice byli na wakacjach, które zaplanowali sobie już w kwietniu:). Nasze maluchy są rówieśnikami:) tylko Adaś starszy od Jasia o 2 godziny:)
Andzia dobrze że cała sytuacja się skończyła tak a nie inaczej, a teściowie powinni Was przeprosić za całe te nerwy, ehhh

A my wczoraj byliśmy cały dzień u moich rodziców, większość czasu spędziliśmy na świeżym powietrzu:) i Jasio wczoraj zaczął raczkować:) w końcu stanął tak normalnie na czworaka (bo zawsze mu jedna noga przeszkadzała i skakał na tyłku) i zrobił kilka kroczków, dziś też próbował:) chyba poczuł się pewniejszy bo na kanapie próbuje stawać na nogi:)

czekaj chodzi o tiramisu??:p


Agulek - my też tort 2kg na 15 osób + Ada :)
Andzia - współczuję nerwów, gratuluję szybkiej reakcji, jednak instyky macierzyński zadziałał błyskawicznie
GSC - super, że się pojawiłaś
Madzia_83 - gratuluję raczkowania
Luizka4don - gratuluję pierwszych kroczków

Dziewczyny no ja zawsze chciałam 5 dzieciaczków, mam już dwójkę, liczę że pozostała trójka pozostanie ze mną tu na ziemi jak Ada :)

Przepraszam, że tak skrótowo, ale podatki gonią, a klienci wakacyjni jeszcze i wsio z opóźnieniem ;/

EDIT: bosze jak za mną ostatnio chodzi zimne piwo ...

no to trzymam kciuki za staranka:)
 
Madzia, fajne fotki, zwłaszcza 6 i 10, wg mnie najlepsze :)
Lea Leo już ok? Widzę, że też " sałatkowa" Dziewczyna z ciebie:))) Ja kocham sałatki, zawsze improwizuję i chyba nigdy nie zrobiłam dwóch takich samych. Hitem u nas jest sałata lodowa + wszystkie warzywa jakie są w domu+ feta, albo tuńczyk, albo, kurczak, albo boczek na chrupko + sos z balsamicznego z miodem , musztardą, pietruszką+ koniecznie prażone pestki dyni i słonecznika:)
GSC, Kochana błagam zdradź jak to zrobiłaś, że Oliwka przesypia nockę:p A co do mijania z Lubym, to znam ten ból. Po powrocie do pracy też mieliśmy okres, że się widzieliśmy dopiero po 23.00 :/
Lilijanna trzymam kciuki za Twoją " Piątkę". A zimny Lech free? Co stoi na przeszkodzie?:)
andzia u mnie pierwsza @ przyszła w dzień ślubu:) A co fasolkowania, to 3 miesiące w tą czy w tamtą...:)
 
Lillijanna - Staram sie jak moge tutaj zagladac :-) Czesto was podczytuje ale nie mam czasu naskrobać:-( Jestem na pol etatu teraz przechodze na caly to juz zupelnie. Ale czytam czytam i ogladam sliczne sierpniowe dzieciackzi:-)

5 maluszków byś cchciała?:szok:Ojejku :-)Podziwiam :-)Ja max 2 hehe
Czyli jeszcze jedno ale gdzieś za jakieś 3 lata dopiero...

andzia1987 - no spioch z niej jest :-) Po tatusiu hehh .. Oj to szalejecie z twoim ja bym sie bała bez gumek hehe:D
Ogólnie to ja jeszcze długo nie chce miec drugiego dzieciaczka. Narazie mi starczy :D Podziwiam was waszej odwagi i checi 2 potomstwa.

roseann- Kochana ja nie wiem jak to zrobiłam Oliwcia sama tak się przestawiła hehe:-)

Wykapałam ją ok. 19:40 pobawiłyśmy się troszke w wanience , znaczy Ona w wanience ja nie hehe:-D i tak ok. 20:20 dałam mleczko poleżałam z nią troszke TV leciało i usneła własnie i myśle ze do 9 pośpi spokojnie wiec wam rowniez dziewczynki życzę udanej i przespanej nocki!:tak:

A jeszcze mam pytanko czy wiecie co słychac u Bombusi?? nie widziałam dawno zdjec jej syneczka.
 
Ostatnia edycja:
roseann - oj robi, bo w maju/czerwcu mam obronę, więc najlepiej byłoby tak zaciążyć, żeby dzieciaczek pojawił się na jesień. zresztą zobaczymy :p

Lilijanna - mi się marzy trójeczka. ludzie robią wielkie oczy jak słyszą, że więcej niż dwoje :p
 
Witajcie Dziewczyny,
mój Marcin dziś znowu jakiś marudny, więc zaraz się będziemy zbierać na wyprawę rowerową:tak:wczoraj znowu zasnął bez cyca, a właściwie M wyniósł Małego już śpiącego z łazienki po kąpieli:-D
GSC oj też bym chciała żeby Marcin przespał całą noc, a najlepiej żeby sam się przestawił, tak jak Twoja Córcia. No cóż, poczekamy, zobaczymy...
Miałam więcej popisać ale Marcin mi nie daje....odezwę się później.
Miłego dnia!
 
andzia, wspolczuje sytuacji. Dobrze, ze maly wczesniej sie nie obudzil. A przyszywanego tescia bym zabila za cos takiego.

Wszystkim roczniakom skladam moc zyczen! :)
 
Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych roczniaków!!!
Wyprawa była krótsza niż przewidziałam, bo Marcin usnął i musiałam wracać. I tak jechałam ze Śpiochem kawał drogi, bo innego wyjścia nie było. Planowałam wstąpić do sklepu kupić chleb oraz może jakąś czapeczkę dla Marcina ale nie dojechałam ;-) no cóż, jak się wyśpi, zje to pojedziemy jeszcze raz. Chyba, że będzie upalnie, to po południu dopiero się wybierzemy.
andzia wiadomo, że trzeba planować ale czasami życie samo pisze scenariusz, który nie musi nam odpowiadać;-) oczywiście życzę spełnienia planów :-) ja w sumie też chciałabym trójeczkę dzieciaczków ale życie pokaże, czy spełnią się moje marzenia chociaż o dwójeczce...
Bambusiu odezwij się!!! Wzywamy do raportu ;-)
 
reklama
Lilijanna trzymam kciuki za Twoją " Piątkę". A zimny Lech free? Co stoi na przeszkodzie?:)
On jakiś bezprocentowy? Bo my cycujemy :)

Lilijanna - mi się marzy trójeczka. ludzie robią wielkie oczy jak słyszą, że więcej niż dwoje :p
Ja to mówię zawsze z taką pewności i rozmarzeniem i pasją, że wszyscy kiwają głowami i uśmiechem z zadowolenia, że jeszcze tacy ludzie są

U nas burza, Ada z nianią, ja w pracy, ale jeszcze 1,5h i uciekam do Niej :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry