reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Czesc dziewczyny ja znowu egoistycznie , nie bardzo mam jak popisac bo:no::no::no:
bylismy dzis z Leo u lekarza za bardzo sie ucieszylym wczoraj ze goraczka spadla. w dzien bylo znosnie ale wieczorem 39,6:szok: udalo sie obnizyc troszke lepiej spal ale rano caly rozpalony nawet mleka nie chcial wypic no to my biegiem do lekarza u lekarza temp. 39,4:szok: odrazu dostal czopka na zbicie temp. doktor go zbadal i co kurcze przy badaniu ucha sie okropnie rozplakal i bum zapalenie ucha i antybiotyk:no::wściekła/y:. cholera a tak sie balam i po cichu liczylam ze obejdzie sie bez antybiotyku....
to tak w skorcie i pseplasam ze tak egoistycznie ale sama jestem z tym moim maruda dzis caly dzien pa kochane!
 
reklama
Lilijanna ten lech to niby bezalkoholowy ale ma jakieś znikome procenty. Ja mimo wsio nawet tego nie piję.
Lea zdrówka dla Leo, niech szybko minie to zapalenie ucha. I Ty się trzymaj, bo wiadomo, że mamy chorują razem z dziećmi ;-)
Marcin jeszcze drzemie, ja poprasowałam, zmyłam podłogi a teraz piję kawkę bezkofeinową :-) Ostatnio coś Maly nie chce siadać na sedes, na szczęście nocnik nie wpadł w niełaskę ;-)
 
he he :) ale się cieszę:) mój małżon ma dzisiaj urodziny. przed weekendem zamówiłam dla niego prezent na all, ale gapa jestem i nie uzupełniłam arkusza dostawy czy czegoś tam. wczoraj sprzedawca odezwał się z przypomnieniem. i wiecie co, właśnie odebrałam paczkę z płytą Radiohead "In rainbows" ale nie cd, tylko na winylu, ew. "czarnuchu" jak kto woli :) mąż jakiś czas temu przytachał stary adapter, zmienił wtyki żeby pasowało do kina domowego, kupił jakąś specjalną igłę, pozbieraliśmy po rodzince płyty, od czasu do czasu coś dokupujemy. zupełnie innaczej słucha się z winyla niż z mp3 czy cd. mam nadzieję, że nowy album w kolekcji ucieszy go :)

a tymczasem uciekam bo idzie buuurza :/
 
Piotrek spi juz prawie 2,5 h chyba na ta burze ja zdazylam posprzatac zrobic obiad i opranie a on jeszcze spi . W niedziele zawozimy do mojej mamy Piotrusia a my idziemy na zakonczenie lata i eska hity na czasie mam nadzieje ze pogoda dopisze i ze maly bedzie grzeczny:)
Ale burza idzie normalnie ciemno sie zrobilo jak na wieczor.....
 
Mlody zasnol to ja poczytam co u was. wisi mi dzis caly czas na rekach wiec ja nic dzisiaj nie robie zadynch obiadow itp.:no2:

Andzia,Lilijanna mi tez sie marzy wiecdej dzieciaczkow niz...jedno ale u nas jak sie uda dwojeczka to bede szczesliwa nasz problem to wiek mojego M za dwa lata 40:-( wiec czasu za bardzo nie mamy na wiecej dzieci.

Andzia doczytalam co za sytuacje mieliscie :no: cale szczescie ze maluszek spal w tym czasie.

no to piskalka sie obudzila
 
U mnie właśnie zaczęła się burza. Niedawno wróciliśmy z miasteczka. Tym razem Marcin nie zasnął ;-) kupiłam czapeczkę, sobie getry i M bokserki. Zaszalałam :-) oczywiście jeszcze chleb i 3 kulki serowe na drogę. Marcin jak wychodzimy z piekarni to od razu woła "dać am". Sadzam Go na fotelik i muszę dać coś na ząb ;-)
Lea 40 na mężczyznę to nie jest wiele. To właściwie my jesteśmy ograniczone wiekowo ;-) może uda się Wam mieć wymarzoną większą gromadkę :-)
 
Lea 40 na mężczyznę to nie jest wiele. To właściwie my jesteśmy ograniczone wiekowo ;-) może uda się Wam mieć wymarzoną większą gromadkę :-)
Dokladnie. :) NA basen z malym chodzilismy z para, gdzie mamusia mloda, po 20tce a tatus... pod 50tke. ;) Z brzusiem, wiec widac, ze lubi bdobrze, ale niekoniecznie zdrowo zjesc. :)
 
cześć kobietki! witam się tylko i uciekam bo padam na mordkę

Adaś ma coś z prawą nózią, póki co nie wiadomo co dokładnie tzn kuleje, nóża mu się ugina, stawia ją na paluszkach.. ale dzisiaj już jest lepiej bo wczoraj to mała tragedia była więc byliśmy u lekarza

do jutra! mam nadzieję że nadrobię bo musze z małym popołudniami na podłodze się bawić i nie mam za bardzo jak tu posiedzieć

dobrych nocek życzę!
 
reklama
nasz problem to wiek mojego M za dwa lata 40:-( wiec czasu za bardzo nie mamy na wiecej dzieci.
Lea - za 2 lata to Ty możesz mieć już i kolejną dwójeczkę brzdąców i mąż do 40 dobić nie zdąży :-p A po drugie podobno kobieta poznaje co to dopiero seks z facetem po 40, że po 40 facet się robi taki jakiś specjalniejszy w łóżku, więc nie marudź, nie narzekaj, a się ciesz. Dacie radę ;-)

Anecia1111 - daj znać co z nóżką, dobrej nocki :tak:

Buziaki do juterka!
 
Do góry