reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Bambusia, luizka, Navijka, Kasia -Waszym Kochanym pociechom, zdrówka, beztroskiego dzieciństwa i cudownych dni :*****

luizka4don pamiętaj tylko dobre chwile.., najważniejsze, że teraz Piotruś jest zdrowym, radosnym chłopcem :-)
Jak ten czas leci...

Pozdrowienia, miłego dnia :-)
 
reklama
hej babeczki! jutro wpadnę na dłużje... dzisiaj poczytałam a jutro napisze coś od siebie :-)

jedynie co to chciałam wszystkim naszym sierpniowym maluszkom życzyć wszystkiego co najlepsze, samych radosnych i słonecznych nid, miłości najbliższych i dużooooo zdrówka!!!!!!!!!!
 
Rok temu 9.08 był wysyp Maluszków chyba największy, zdrówka, szczęścia i przede wszystkim miłości dla dzieciaczków Ewelinki2106, Magdy.wu, AgiS-78, Ehteli, Milusi83 oraz Madziujki. :laugh2::laugh2::laugh2:

Panienka – co tam u Was słychać? :sorry:

Miki1982 – rozmiar o którym marzę, ale daaaalekaaa droga do niego :zawstydzona/y:
Anussia201 – witaj, pewnie, że możesz się przyłączyć, napisz coś o sobie, o Córci. :tak:

Roseann – dziękuję bardzo dotarło, super :laugh2::laugh2::laugh2::tak::tak::tak:

Anecia1111 – czekamy dzisiaj na dłuższą relację w takim razie ;-)

Cosya, Rozalka, Bombusia i cała reszta mamusiek milczących – jesteście? :confused2:


A u nas to Ada zrobiła się strasznie fajna papuga :laugh2::-p;-)


Papugowanie m.in.:
- zakładanie na ramię paska od mamy torebki, no bo tak się nosi
- zakładanie na ramię torebki od prezentów (taką malutką po biżuterii) i być jak mama
- bujanie się w rytm muzyki jak mama, dosłownie powtarza ruchy, łącznie z podnoszeniem nogi
- trzymanie się pod boki, no bo mama też tak robi
- oj ile ja mam problemów, chwytanie się za głowę i kręcenie nią, no bo tatuś ma tyle problemów
- picie ze szklanki
- jedzenie tego co rodzice, a nie tego co mam na talerzu

Inne zabawy:
- zabawa laczkami, zakładanie na dłonie i klapkanie
- mamy w domu kwiaty-drzewa i liście z nich się sypią, więc zbiera liście i wrzuca do doniczki
- pukanie żółwiowi w szybę akwarium
- uciekanie na schody, jak tylko drzwi od klatki są otwarte

A tak w ogóle robicie już zakupy jesienne? Ja powolutku się zabieram, póki co zrobiłam listę potrzeb, nawet nie jest źle :sorry:


Miłego dnia obecnym i obecnym tylko duchem! ;-)
 
Ostatnia edycja:
A więc na prośbę Lilijanny- co by tu napisać. Mam 22 lata, obecnie mieszkam za Włocławkiem. Studiuję pielęgniarstwo w Bydgoszczy. Jestem ze swoim E.już 6 lat ale jeszcze nie wzięliśmy ślubu. Mieszkamy u jego rodziców ale na szczęście już niedługo będziemy mieć swoją kuchnię i łazienkę, osobny piec a teściów będę mieć za ścianą :-) Tyle chyba o mnie. A teraz o mojej córci Natalii. Jest strasznym łobuziakiem. Dziwię się skąd w dzieciach tyle energii :szok: Raczkuje od 1,5 miesiąca. Od 3 tygodni sama wstaje i chodzi przy czym tylko się da. Leniuszek z niej bo moim zdaniem sama by już stała bo nie chwieje się tylko zaraz siada. Pewnie ma jakieś opory. Tak samo z chodzeniem. Ostatnio E.trzymał ja pod pupę i chodziła przy pchaczu ale jak tylko poczuła że ja puścił to usiadła :-) Wszędzie pójdzie i wszystko wyciągnie. Na meblościance nic nie stoi na dole, wszystko musiałam zdjąć. Otwiera szafki i szuflady i wyciąga z nich ubrania. Mówię że nie wolno ale ona tylko się uśmiecha.Klepie wszystkich po twarzy, mnie to jeszcze gryzie i szczypie :baffled:

Umie robić papa, pokazuje gdzie jest np.tata, babcia,gdzie się pali światełko. Pokazuje że chce pić. Jak się kogoś wstydzi albo boi np. hałasu to łapie się za włoski i ciągnie się za loczki. Ma po mamusi ;-)

Z jedzeniem jest różnie jak ma dobry dzień to potrafi zjeść sporo. Ale czasami to trudno w nią coś wcisnąć. Lubi wyjmować jedzenie z buzi i sama musi sobie włożyć, wytrąca łyżeczkę. Musi być czymś zajęta podczas jedzenia a najlepiej to żeby ktoś jo nosił to wtedy zje. Trochę się rozpisałam...
 
Luizka4don - a ja będę 16-17-18.09 w Bydgoszczy, bo mamy zlot audi :) Jakbyś byłą chętna na spotkanko, to ja zawsze :)
Anussia - może się rozpisałaś, ale fajnie poczytać :)
 
Lilijanna-a jak dowiedziałaś się o tym zlocie? Nigdzie na necie nie moge tego znaleźć.Też byśmy się chętnie wybrali.
Coś cicho i pusto na forum.Ja właśnie sprzątam.Moja mama zabrała Nati na jeden dzień żebym mogła spokojnie posprzątać.Co tydzień tak ją zabiera.Później ugotuję jakąś zupkę.E.jest w pracy codziennie od 7 do 20.Wraca to jest ok.21,je bardzo późny obiad,myje się i idzie spać i taki mam z niego pożytek :-( W weekedny też nie jest lepiej bo mieszkamy na wsi,jego rodzice maja gospodarstwo i jeszcze musi tu robić.Mam czasami naprawde dosyć.Wiem że z tego są pieniążki ale prawie wcale ze sobą nie rozmawiamy bo nawet nie ma kiedy.W przelocie mu relacjonuje przebieg naszego dnia ehh :-(
 
reklama
Anussia201 - mój małż udziela się na forum Audi Klubu Polska, więc pewnie tam w dziale zloty są wieści. Zlot jest w Toruniu dokładnie. Fajnie bo faceci gadają o autach a matki o dzieciach, bo bąbli jest całe multum :laugh2:
 
Do góry