reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Witajcie,
mój Synio zrobił mi dziś pobudkę przed 5-tą. Teraz sobie drzemie, a ja hmmm nie mam ochoty nic robić...i nie będę, a co?! Dziś też pojedziemy na przejażdżkę rowerową. Muszę obczaić gdzie dokładnie jest dentysta, do którego idę we wtorek i ile się tam jedzie. Przyjedzie Teściowa, więc posiedzi z Małym a ja pojadę na borowanko ;-) poza tym w pn przyjeżdża Szwagier z ekipą i będą kryć dach naszego nowego domku :-) materiał już od wczoraj mamy na podwórku :-)
Dziś mojemu M się poplątały godziny. Wstaliśmy z musu, On się zbiera, ja nic nie mówię, bo niby co...no zbiera się do pracy. Zanim się obejrzałam On pojechał. o 6:10 do mnie dzwoni i się pyta - "która godzina?", ja Mu na to, że 10 po 6, On wściekły, że myślał, że to jest za 20 7 i dlatego tak pędem się zbierał:-Da dobrze Mu tak, bo mnie trochę zdenerwował z rana tekstem, że ja niby nic nie robię:wściekła/y:dziś Mu pokażę, że nic nie robię a co?!
Neftis dzięki za Wasze menu :-) Marcin ma już od jakiegoś czasu jeździk/pchacz. Na razie na nim siedzi ewentualnie pcha no i przewraca ;-) ma też schowek pod siedzeniem na swoje małe skarby ;-)
Lilijanna dzięki za menu, ale miałaś wypas:tak:u nas będzie grill niezależnie od pogody, w końcu mamy dosyć spory salon w nowym domu, a grill może stać w ppokoju:-Djuż mamy wypróbowane;-)nie wiem jeszcze ile będzie osób ale bliżej terminu się podpytam kto się zjawi.
Miłego dnia!
Jeśli dziś jakiś dzieciaczek ma swoje święto, to wszystkiego najlepszego i buziaki!
 
reklama
Witajcie Dziewczyny
Wszystkiego najlepszego dla wczorajszych i dzisiejszych solenizatów:)

Dzięki za pomysły na przyjęcie urodzinowe:) my też chyba zrobimy kawkę i ciasto a potem grilla w ogródku (będę już chodzić do pracy i mało czasu będe miała na pichcenie:) ). U nas też będzie podwójna imprezka bo mój mąż też sierpniowy:) urodzinki ma w poniedziałek ale połączymy jego impreze z roczkiem Jasia. Dużo gości raczej u nas nie będzie, bo moi rodzice, moja babcia i ciocia oraz brat z żoną, no chyba że jeszcze ktoś od mojego męża przyjedzie ale raczej w to wątpie. Szkoda tylko że żadnych dzieciaczków nie będzie, bo w rodzinie z mojej strony to nie ma maluchów jeszcze:) tzn jasiowi w lipcu teraz urodził się kuzyn ale mieszka w warszawie:)
A my właśnie wróciliśmy od pani doktor, Jasio w drodze powrotej autobusem usnął i teraz śpi sobie na tarasie:). Ma brać jeszcze syrop przez kilka dni, ale praktycznie kaszle już tylko rano i już ten kaszel nie jest taki męczący, dodatkowo przez miesiąc mamy jeszcze brać żelazo i na początku września będzie kontrola wagi:)

A wczoraj mój szef z dodatkowje pracy wrócił z urlopu i dostałam na dzien dobry projekt bloku który będzie stał na naszym osiedlu:) dobrze że budynek takich średnich rozmiarów to już wczoraj wieczorem większość zrobiłam:) dziś uzgodnienia z architektami i myślę że najpóżniej w sobotę z rana to skończę:) i kilka stówek wpadnie będzie akurat na wyjazd:)
I jeszcze napisałam wczoraj pisemko do banku, bo sposób w jaki oni sobie naliczają to ubezpieczenie niskiego wkładu własnego to normalnie oszustwo i naciąganie ludzi, poprzeliczałam wszystko i napisałam co o tym myślę i wg mnie powinnam maksymalnie zapłacić 360zł z czego i tak większość powinni mi oddać za 10 miesięcy, bo wtedy do spłacenia zostanie mi już tyle franków od poziomu którego nie powinnam już płacić tego ubezpieczenia:) a bank cwaniak patrzy ile mi zostaje do spłaty złotówek, dla mnie mógłby tak robić jeśli bym przewalutowała kredyt na złotówki a skoro wszystko płace we frankach to niech wszystko przeliczają sobie na franki:). Jestem ciekawa co mi napiszą, stwiedziłam że spróbować warto bo może sie uda:)
 
My już po urodzinkach :)

Myszka była grzeczna, a odwiedziła nas ciocia z Gracjankiem i szkocki "dziadek". Było kameralnie, ale bardzo miło. Myszka nie zdmuchnęła świeczki, była w zbyt wielkim szoku. Tort robiłam sama :)

96772748.jpg


w finalnej wersji bok jedynki były jeszcze Happy Birthday, więc nie było tak pusto
Mała z rzeczy do wyboru, wybrała różaniec i pieniążki - monety. Niestety mamy mało zdjęć Ze zdmuchiwania świeczki mamy filmik, szkoda tylko, że mój mąż tak przejęty faktem zdmuchiwania świeczki, że w tym momencie opuścił kamerkę i nagrywał nogi i podłogę :/

52637444.jpg


Wszystkim dzieciaczkom składam najserdeczniejsze życzenia :)
 
Ostatnia edycja:
A my byliśmy tak przejęci cały wieczór, ze dopiero jak Zuzka poszła spać, zdaliśmy sobie sprawę z tego, że zapomnieliśmy o tym całym wybieraniu;) A szkoda, bo to dosyć zabawne. I o szampanie też zapomnieliśmy...
 
Witam ponownie,
mls śliczny torcik:-) ja nawet się nie porywam i zamówię w cukierni, już pytałam kiedy trzeba zamawiać żeby był na sobotę. Nie dziwię się, że Twój Mąż był przejęty zdmuchiwaniem świeczki, w końcu to pierwsze zdmuchiwanie Waszej Córci :-)
Madziu dobrze, że z Jasiem już lepiej i oby tak dalej :-) masz rację, że napisałaś do banku, próbować trzeba, a może się uda?! Obliczenia robisz w jakimś programie? Chyba nie na "piechotę" jak na studiach? Widzisz bloczek poszedł, to teraz już się rozkręcisz na całego :-)
Przejażdżka była udana, uwielbiam jeździć na rowerze, niestety dawno to robiłam. Mam nadzieję, że pogoda mi dopisze i będę mogła brykać codziennie albo prawie codziennie ;-) kiedyś jeździłam codziennie i wnosiłam i znosiłam rower na 3-cie piętro. Na początku M mi pomagał, a później radziłam sobie sama :-)
Chyba idą deszcze, bo boli mnie głowa :-( Marcin śpi, a ja odpoczywam :-)
 
witamy sie i my:-) WSZYSTKIM ROCZNIAKOM SLEMY MOC ZYCZEN I BUZIACZKI:-)

mls - sliczny torcik miala Gaja:tak: my zamowimy torcik bo mama zero doswiadczenia z torcikami ma,ale inne ciasta upieke sama:-)
Neftis - my u mlodszego tez zapomnielismy o wybieraniu,mam nadzieje,ze tym razem nie umknie nam to;-)
agulek - oby byla pogoda bo ja tez mam zamiar zaczac jezdzic z mlodym,tylko fotelik musze kupic, na razie mamy kuzyna:-D
Luizka - jaki fotelik zamowilas jesli mozna wiedziec i jak dostaniesz to napisz czy jestes zadowolona z niego,bo my tez mamy zamiar zakupic:-)
a glowa mnie od paru dni boli i juz mam dosc:wściekła/y:

Miloszek dzis zaliczyl maly niekontrolowany poslizg i uderzyl glowka o rurkę z parasolaq troche zrysowal sobie policzek :-(ale szybkzapomnial o wszystkim bo mama zabrala go do basenu na ogródku i oczywiscie nie chcial z niego wyjsc;-) a teraz czuje,ze jakas niespodzianka w pieluszce czeka takze musze konczyc;-)
 
mls- super torcik!
Neftis- my też zapomnieliśmy o wybieraniu. Dziadkowi się w trakcie dmuchania przypomniało. Ale i tak nie mieliśmy stetoskopu a nic innego nie wchodzi w grę, hihihi
 
reklama
Witam się weekendowo,
M muruje komin, Marcin hmmm przed chwilą chodził, a teraz wisi mi na kolanach, więc nie popiszę ;-)
Mam prośbę o głosowanie, widziałam, że nikt nie głosował :-(
Jak znajdziecie chwilę, głosujcie, proszę :-)
Nivea
Miłego dnia!
 
Do góry