reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Agulek tak myslałam na początku,że to przez ząbkowanie ale teraz to już sama nie wiem.... :-(
Luizka to zdrówka życzę ! i współczuję z powodu psa :-(
Pajkaa zgadzam się z Tobą w zupełności !:-) my przerobiliśmy chyba wszystko zanim trafiłam na niby najprostszy sposób z tą Gripe Water :-). nie ma chyba uniwersalnego środka na kolki ...

Tommy już śpi , więc ja się biorę za naukę... oj gorący okres teraz mam na uczelni... ale jak pomyślę, że za 3,5 miesiąca już koniec to mi od razu lepiej :-)
Miłego wieczorku :happy:
 
reklama
Cześć Dziewczyny,
pogoda się pogorszył ale mam nadzieję, że mrozy już nie wrócą ;-) miniona nocka lepsza, choć Marcin często się budzi...ale za to od rana marrrruda...ledwo co mi pozwolił poćwiczyć...z przerwami oczywiście;-) teraz już pora na spanie ale lezy w łóżeczku i krzyczy....ostatnio nie chce zasypiać w łóżeczku...muszę Go wziąć i pewnie skończy się na cycu....echhh marudek z tego mojego Synia
Miłego dnia!
 
Lea, u nas tez kolki byly prawie 4 miesiace. nie pomogło NIC, nawet Sab Simplex, ktory specjalnie zamowilismy u szwagierki z Niemiec. po prostu same przeszly, lekarze mowili, ze tak czasem jest (a probowalam tez roznych diet, w tym bezmlecznej). to chodzi czesciej o niedojrzalosc ukladu nerwowego niz pokarmowego tak naprawde i kazde dziecko reaguje inaczej. pomagały doraznie szumy suszarki puszczane z internetu (jest troche tego na chomikach, np. Pliki użytkownika sharaque - Chomikuj.pl)

a u nas nadal zębow brak, Sara kochana i grzeczniutka. zaczyna powoli sie przemieszczac, ale trudno nazwac to raczkowaniem :-p
 
Ostatnia edycja:
Marcin nadal nie chce jeść nic poza cycem...a tego sobie nie żałuje;-) dziś też jakoś więcej śpi...ale oczywiście też marudzi :-( mam nadzieję, że to szybko minie, bo ja wymiękam :-(
martuśka fajnie, że Sara jest grzeczna i oby marudzenie Cię ominęło ;-) a jeśli chodzi o przemieszczanie, to Marcin też już wędruje po pokoju, zwłaszcza do tyłu ;-) raczkowanie to nie jest ale robi to dosyć szybko :-)
Szkoda, że dziś nie było słoneczka ale spacerek oczywiście był, choć nieco krótszy niż przez ostatnie dni. Teraz czekam na M, przyjedzie pewnie przed 18, wtedy przejmie Marcina Marudę ;-)
 
Hej Mamuśki, nie mam ostatnio czasu zaglądac na BB, bo sie dużo mnie dzieje. Rozkręcamy z M biznesa, w końcu udało nam sie znaleźć najemce na nasze mieszkanie i włąśnie dziś podpisaliśmy umowę na rok, wiec sie ciesze bo dodtakowa kaska będzie :-). Jutro przyjeżdża moja mama żeby się "przyuczyć" bo spóbujemy żeby troche zaczełą z Basią zostawać. Boje się jak będzie bo jest trudną osobą... ech, moze sie ułoży. Niestety chyba tracę mleko, w zasadzie karmię już tylko raz rano, potem to już tylko "dla smaku" daje pociumkać, sama Baśka sie denerwuje przy cycku, bo w ciągu dnia mało co leci. To pewnie troche moja wina bo przez biznesa trochę zaniedbałam dbanie o laktacje - picie wody. No i wiecej stresu doszło wiec sie mleko spsuło :-( Mam nadzieje, ze chociaż takie ciumkanie utrzymam jak najdłużej. Przepraszam, ze tak egoistycznie ale ledwo poczytałam. pozdrawiam Was i Maluchy cieplutko ;)
Luizka, zdrówka życzę :-D
 
Czesc dziewczyny! jeszcze raz dziekuje ze rady w sprawie sap simplex i kolek.
U mnie zadyma zwiazana z wyjazdem wiec czasu na BB malusio a od jutra M ma urlop az do mojego wyjazdu wiec bede pewnie sporadycznie.
No i chyba zaczyna sie u nas kolejny skok bo mlody musi mnie ciagle wiedziec jak tylko znikne na chwilke to od razu ryk:oo2:
Ogolnie to jakis taki dziwny czas jest teraz to znaczy te ostatnie wydarzenia w Japonii no jakos tak dziwinie sie czuje boje sie ....:-(
 
Pajeczko, super zakupy :-)
Ja też już kupiłam kurtale wiosenną i buciki BUCIKI DLA CHŁOPCA PRAWIE JAK BARTKI ROZ 20 (1479215237) - Aukcje internetowe Allegro
Twoje są cudne i zastanawiam sie, żeby tez jeszcze takich nie kupić, bo są mięciutkie, tylko, że mój szkrab na pewno nie wejdzie w ten rozmiar, bo on ma stopę 13cm! :-) A na Sebusia będą dobre ?:-) Zastanawiam się czy Mikołaj rzeczywiście ma takie wielkie płetwy w porównaniu z innymi maluszkami? ;-) :-)
Martuśka wow, szum suszarki puszczany z kompa, nie słyszalam o tym :-) a szkoda, bo w czasie kolek przepaliłam 2 suszarki :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Dziewczyny,
miniona nocka nalezy do kiepskich :-(Marcin cycał co chwila, a o 3 już nie spał. M trochę Go pokołysał i po 4 zasnął na 1,5 h. Ja padam na twarz...ale jakoś nie potrafię zasnąć:-(Marcin zaraz się obudzi z drzemki. Dziś nie idziemy na spacer, bo trochę kaszle i coś Mu furczy w nosku. Kataru nie widać ale coś widocznie się zaczyna. Na kaszel podałam syrop, wit C i wapno i mam nadzieję, że minie zanim na dobre się zacznie:baffled:
Cosya buciki świetne i dobra cena;-)
Pajkaa łączę się w bólu

miłego dnia!
 
Do góry