reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Cześć Kobietki,

Agulek u nas się też zaczęło. Mikołaja męczą ząbki już od jakiegoś czasu, wczoraj w ogole nie chciał zjeść jabłuszka, które zawsze wciąga, aż mu się uszy trzęsą, wtedy dałam mu mleczko. Nawet podczas picia mleka podgryza smoczek. Smaruje mu dziąsła dentinoxem, a ostatnio zaczęłam już mu dawać ibum w syropie (dzięki temu wczoraj wymęczony zasnął po poudniu na ponad 2 godziny) bo dentinox i bobotik kiepsko działają.

Ja jutro wracam do pracy i mam meeeega doła. Opiekunka, która była parę dni jakoś mi nie przypadłą do gustu. Dotyychczas myslalam, ze jestem przewrazliwiona i zadna by mi nie przypadla do gustu. Ale wczoraj kiedy chciala dać małemu herbatkę na leząco w łóżeczku to wymiękłam i ją ochrzaniłam... Potem kumpela mi mowi ze duzo osob tak robi... Masakra! Dziewczyny, jestem przewrazliwiona? Wy dajecie dziecku pic na leząco? Ja jestem schizolką i się boję, ze mały się zachłyśnie, ale może przesadzam...
 
reklama
LOBELIAnie ruszamy sie juz bez małego nie mamy sumienia taka sie przylepa zrobiła :)
i my mamy taki terenowy wózek :)

pajka gratulacje na 7 mcy , przez przypadek trafiłam na wątek o szpitalach i widze że ty też rodziłaś w Bogucicach ?


tak rodziłam na Bogucicach :):)

Agulku tak jest:) im dziecko starsze tym potrzebuje wiecej bardziej "odżywczego" mleczka i niestety mleczko mamy moze byc niewystarczajace. U mnie prawdopodobnie tak jest. Zobaczę czy winowajcą nieprzespanych nocy są faktycznie zęby czy głód...
 
dziewczyny, czy Wasze dzieciaki juz stoją? bo jestem na forum sierpniowek na Gronie i tam stoja prawie wszystkie same w lozeczkach o_O dla mnie to az dziwnie wyglada, Sara nawet stawac nie ma zamiaru i dobrze, bo nie wyobrazam sobie tego patrzac na stopki i plecki mojej córci. jejku, one maja dopiero 7 miesiecy..
 
Cosya ja czasami tylko daję Marcinowi coś do picia i to w zwykłym kubeczku ale na siedząco, ewentualnie lekko Go pochylam. Cyca na leżąco np w nocy ale myślę, że butelki bym nie dawała na leżąco. Jek i Ty już do pracy, jak ten czas szybko leci...
Jak znajdziesz jakąś fajną "parasolkkę" to wstaw linka. Ja się zastanawiam, czy mi potrzebny pokrowiec...chyba nie...
Lobelia oj tak to jest, że ciągle coś tam się dzieje u naszym maluchów...
Marcin coraz częściej się przytula do mnie lub do M...niesamowite uczucie :-)
 
Witam . Mi jelitowka przeszla maly tez lepiej ale za to Mek dzis w nocy walczyl. Nocka tez lepsza choc nie dobra.Ale mam nadzieje ze z dnia na dzien bedzie lepiej .Musze zeczac domek ogarniac bo przez ta chorobe nasza balagan straszny .No i znowu mam malutko mleka w piersiach nie wiem czy to przez chorobe:(
 
hej!!!!!!!!!!!!
dawno sie tu nie odzywalam!!!!!!!!!!!!!!!

martuska nikola nie stoi i wcale nie ma zamiaru!!!!!!!!!!! uwazam ze to jeszcze za szybkooooo
cosya bedzie dobzre w pracy zobaczysz. ja wrocilam jakies 2 tyg temu z czego tydzien juz na zwolnieniu jestem bo mala chora. my dalismy nikole do klubiku.
 
dziewczyny, czy Wasze dzieciaki juz stoją? bo jestem na forum sierpniowek na Gronie i tam stoja prawie wszystkie same w lozeczkach o_O dla mnie to az dziwnie wyglada, Sara nawet stawac nie ma zamiaru i dobrze, bo nie wyobrazam sobie tego patrzac na stopki i plecki mojej córci. jejku, one maja dopiero 7 miesiecy..

nie stoi i raczej szybko nie bedzie stał :)

hej!!!!!!!!!!!!
dawno sie tu nie odzywalam!!!!!!!!!!!!!!!

martuska nikola nie stoi i wcale nie ma zamiaru!!!!!!!!!!! uwazam ze to jeszcze za szybkooooo
cosya bedzie dobzre w pracy zobaczysz. ja wrocilam jakies 2 tyg temu z czego tydzien juz na zwolnieniu jestem bo mala chora. my dalismy nikole do klubiku.

hello :)
 
[B pisze:
Agulku [/B]tak jest:) im dziecko starsze tym potrzebuje wiecej bardziej "odżywczego" mleczka i niestety mleczko mamy moze byc niewystarczajace. U mnie prawdopodobnie tak jest. Zobaczę czy winowajcą nieprzespanych nocy są faktycznie zęby czy głód...
Pajkaa wiem, że niewystarczające ale nie jest zbędne. Nie musowo zastępować go mm, tylko uzupełniać innymi posiłkami: zupki, kaszki, owoce. W zaleceniach żywieniowych jest, że mleko matki stanowi podstawę jedzenia malucha. Jeśli byłoby inaczej to dr zaproponowałaby mi wprowadzenie mm, a coś takiego nie miało miejsca. Wręcz zachęca do karmienia piersią :-)
 
reklama
Hej

mnie tez dawno u Was nie bylo i nawet ciezko mi nadrabiac.

odnosnie stania to moj Antek nawet jeszcze sam nie siedzi a co dopiero stoi:-)

U mnie czasu juz bardzo malo dlatego sie nie pojawiam. Roniez jutro wracam do pracy, mialam byc na wychowawczym do konca wrzesnia, ale zdecydowalismy sie na zakup mieszkanka a co za tym idzie dojda raty kredytu i pierwsza schodzi juz w kwietniu. mieszkanko juz nasze, wprowadzamy sie na poczatku kwietnia. Antos zostanie z babcia- moja mama wiec nie mam obaw, bo od urodzenia do niej przyzwyczajony- do tej pory mieszkamy razem.

Zdrowka dla wszystkich:-) i jak najszybszego nadejscia prawdziwej wiosny!!!!!

Pozdrawiam
 
Do góry