reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Laura zabkuje ale nie przechodzi przez to najgorzej:-)
Slini sie strasznie i zjadlaby wszysctko co mozliwe:-)
mamy dwie dolne jedynki.Noce przesypia wiec nie mam problemow(dzieki bogu) bo z tego co piszecie to nie macie za wesolo.
to ja juz nie wiem jak z tym Sab simplexem jest-kolezanka normalnie kupila w aptece-niemiecki producent-(MeRCK Darmstadt),placila okolo 40 zlotych.
Luizka-a czemu chcesz malego odzwyczajac od cycka??i jak to masz zamiar robic?
 
reklama
Witam! ja tak szybko dziewczyny,bo czasu jakos ostatnio brak poczytuje Was regularnie,ale jakos na pisanie nie mam juz czasu,ale powinno sie poluzowac niedlugo to sie poprawie:-)
Co do Sab simplex to ja wiem na pewno ze moja szwagierka zamawiala w aptece przez neta i kurier normalnie jej przywozil do domku!:-)
 
Cześć Dziewczyny,
ja tylko na chwilę, bo Mały marudzi :-( nie chce mi nic jeść poza cycem...to chyba przez te zęby..ale co ja się omęczę ochhh robię np kaszę, próbuję podawać przez ok pół godziny a i tak się kończy na cycu...z miski trafia odrobinka do buziaka, może łyżeczka...nie wiem co robić:-(
Miniona nacka była już nieco lepsza od minionych, na szczęście bo ja już jestem zmęczona:-(
To się napisałam, Marcin marudzi więc kończę..
miłego dnia!
 
Dzieki dziewczyny oczywisice jak teraz pojade to jej zabiore sap simplex, tak pytalam was gdzie mozna je kupic w polsce bo pamietalam ze tutaj byla o nich mowa a nie moglam skminic jak je kupowalysicie. a jak podawalyscie herbatki koperkowe pilyscie same czy podawalyscie maluszkom z butelki?


ja nie podaje bo u nas odwrotny skutek gorsze kolki były. Nawet jak podałam herbatke na trawienie , gdzie byl koperek mielismy bol brzucha, radziłabym koperek odstawic
 
hej :-)
Agulek u nas było to samo, tzn. nadal obiadków jeść nie chce ale dziś już 50 ml kaszki zjadł ! sukces :-)
Pajkaa a u nas z kolei koperek pomagał, jak Tommy skończył miesiąc dawałam mu herbatkę na noc i był spokojniejszy, trochę pospał przynajmniej. Każdemu pomaga co innego :-)
Cosya Gripe Water też jest świetna, polecam :-)
 
agness ale Twój Mały nie chciał jeść przez ząbkowanie?? Tak normalnie Marcin jadł nawet ok ale teraz to masakra....dobrze, że mam sporo pokarmu...mam nadzieję, że za kilka dni minie...
Cosya co prawda Marcin nie miał kolki ale czasami pobolewał Go brzuszek, na wieczór podawałam Mu Gripe Water
Dziś byliśmy znowu dwa razy na dworze. Najpierw 2 h a później 1,5 h :-) Pogoda dopisuje i oby tak dalej :-)
 
Witajcie Dziewczyny:)
pierwszy dzien w pracy minął całkiem fajnie:) atmosfera super, na dzień dobry dostałam kontrakt do pilnowania i opracowywania, pod moim nadzorem będą budować platformę wierniczą:-)tylko po 13 miesiacach przerwy musze sobie troszkę poprzypominać, bo w domu to pracuję nad konstrukcjami budynków murowanych:) a na etacie wszystko robimy ze stali:) Jaś do końca miesiąca będzie w domku z tatą a potem my do pracy, a maluch do żłobka.
Tylko się dziś troszkę zmartwiłam, bo Jaś z tatą był dziś na szczepieniu i przez 2 miesiące przybrał tylko 0,5kg, waży teraz 6,8kg a waga urodzeniowa 3,2, trochę się martwię tym że więcej nie przybyło a on w sumie dużo je, bo zjada 150ml kaszki, 180ml zupki i ostatnio większy deserek, może powinnam przestac go karmić i dawać MM, wtedy bym wiedziała przynajmniej ile on mleczka zjada, albo może troche więcej mięska do zupek mu wkładać. Co myślicie?
 
Madziu fajnie, że w pracy ok. Co do mleka, to myślę że na mm masz jeszcze czas, jeśli masz pokarm i możliwości. A dr coś powiedział? Teraz maluchy już nieco wolniej przybierają...zresztą każdy ma swoją naturę :-)
 
A ja dzis bylam z malym u lekarza bo nie podobal mi sie jego kaszelek. No i mamy infekcje gardla:( Mi smutno bo moj pies 17 letni umiera dzis bylam sie z nia pozegnac bo to chyba ostatnie chwile:(

tokareczek355 -chce odzwyczaic bo mam po pierwsze malo mleka wiec maly wisi ciagle na cycusiu a nic tam prawie nie leci po drugie przez to wlasnie nie chce butelki wiec nie moge nawet herbatek podawac .

agulek-moj to samo nic po za mleczkiem brak apetytu na obiadki i kaszki:(
 
reklama
hej :-)
Agulek u nas było to samo, tzn. nadal obiadków jeść nie chce ale dziś już 50 ml kaszki zjadł ! sukces :-)
Pajkaa a u nas z kolei koperek pomagał, jak Tommy skończył miesiąc dawałam mu herbatkę na noc i był spokojniejszy, trochę pospał przynajmniej. Każdemu pomaga co innego :-)
Cosya Gripe Water też jest świetna, polecam :-)

ja nie mowie, zeby nie podawac, ale jak sie podaje a dziecko ma nadal kolki warto odstawic własnie w pierwszej kolejnosci wsio z koprekiem, anyżem itp a dopiero potem faszerowac lekami :)

kolki to dla mnie temat prób i błędów jednym pomaga koperek innym szkodzi, jednym pomaga debridat innym nie, u nas sab simplex średnio sie sprawdziło
 
Do góry