reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Hejka . U mnie humor jako tako ..dalej tylko mysle jak to wszystko bedzie i jeszcze to ze przed operacja 5h musi byc bez jedzenia :( przeciez on sie zaplacze:( Dzis bylismy na rechabilitacji pozniej maly na 3 h zostal z babcia i ciocia a ja z M pojechalismy na dzialke zrobic jesienne porzadki a raczej czesc...chodziaz jak mialam zajecie to nie myslalam....a tak ogolnie u nas ok narazie bez zmian czyli monotonia zycia;]
 
reklama
Nektarynko śliczny stosik masz. Ja mam na razie 6 kieszonek w tym te dwie baby doll. Ostatnio przeciekła po siku, z kolei dzisiaj wytrzymała meeeeeeega kupę. Chłonność powinna się zwiększać, wiec coś jest nie teges, że gorzej chłoną i przeciekają...może się zatłuściła od kremu czy czegoś ? podobno są jakieś sposoby bodajże z płynem do myciua naczyń, żeby dobrze oczyścić polarek i pul. Poza kieszonkami chwalę sobie jeszcze formowanki. Co prawda mam tylko 4 i to do 9 kg, ale ślicznie leżą i dobrze chłoną. A jak z nocką ? zakładasz wielorazówki czy jednorazówki? i powiem szczerze, że nie ma dużej różnicy pomiędzy tymi za 20-30 zł z allegro a np. bumgeniusami za 60-70 zł. Miałam taką droższą w ręku, no jedynie ten polarek od środka fajniejszy.

navijko, ja na razie zaczynam i powiększam moją kolekcję pieluszkową ale używanie nie jest to bardzo czaso i pracochłonne. Tak jak Nektarynka napisała. Jak większa kupa to lekko sprać i sru do pralki na 60 stopni. Potem tylko wywiesić i poczekać aż wyschnie, a schnie baaaadzo szybko. Jak wywieszą późnym wieczorem to rano już mam suche.
 
Hejka:)
andziu jak Ty buszujesz po nocy Mamuska:szok:......to ja juz błogo śpie:-)

U nas nocka super, znów 2 pobudki o 1 i 4 wiec standard, ale mój syn upodobał sobie teraz robienie koopy podczas jedzenia i robi takie duże, że znów dzis był cały do przebrania i umycia.:baffled::eek:
Pobujał sie juz w bujawce i znów śpi:-D, przełozyłam go do łózeczka, jajkus jak ja sie ciesze,ze kupiłam ten cudowny wynalazek, samo buja.:-D:-p
Ale mam lekkiego doła:-(, bo dzis i jutro mój M wraca z pracy o 22.00 wiec sama walcze z małym cąły dzień:baffled:, no troszku brat pomaga, razem jedziemy dzis do neurologa,a to juz duzo, razem wykąpiemy no i brat sie z nim też bawi:rofl2:.

Spokojnego dnia dziewczynki;-)!!!!!!

edit:
magda.wu tak dzis są pierwsze imieniny mojego synka:))))
 
Ostatnia edycja:
bombusia
U nas nocka super, znów 2 pobudki o 1 i 4 wiec standard, ale mój syn upodobał sobie teraz robienie koopy podczas jedzenia
ale przynajmniej robi , mojego Gabrysia znowu przytkało

milusia mocno tule
u nas 7/10 była 11sta rocznica śmierci mojego taty też , ciężko wszystko sie od tamtego czasu bardzo zmieiło , głównie to że mama wyjechała do pracy za granice tam poznała swojego obecnego męża i w ten oto sposób nie ma jej za nami i rzado przyjeżdza , i tez mi jej brak
 
witam sie
Natka a Ty karmisz piersią??
Milusia tule mocno :(

u nas dzisiaj ciężka noc Sebek cos źle spał ja również, ale mąż w nocy wstawał go przebierać bo ja nieprzytomna byłam ze zmęczenia.
Moja mamcia wraca własnie z wycieczki mam nadzieje, ze dojadą szczęśliwie.
 
Nektarynko śliczny stosik masz. Ja mam na razie 6 kieszonek w tym te dwie baby doll. Ostatnio przeciekła po siku, z kolei dzisiaj wytrzymała meeeeeeega kupę. Chłonność powinna się zwiększać, wiec coś jest nie teges, że gorzej chłoną i przeciekają...może się zatłuściła od kremu czy czegoś ? podobno są jakieś sposoby bodajże z płynem do myciua naczyń, żeby dobrze oczyścić polarek i pul. Poza kieszonkami chwalę sobie jeszcze formowanki. Co prawda mam tylko 4 i to do 9 kg, ale ślicznie leżą i dobrze chłoną. A jak z nocką ? zakładasz wielorazówki czy jednorazówki? i powiem szczerze, że nie ma dużej różnicy pomiędzy tymi za 20-30 zł z allegro a np. bumgeniusami za 60-70 zł. Miałam taką droższą w ręku, no jedynie ten polarek od środka fajniejszy.

navijko, ja na razie zaczynam i powiększam moją kolekcję pieluszkową ale używanie nie jest to bardzo czaso i pracochłonne. Tak jak Nektarynka napisała. Jak większa kupa to lekko sprać i sru do pralki na 60 stopni. Potem tylko wywiesić i poczekać aż wyschnie, a schnie baaaadzo szybko. Jak wywieszą późnym wieczorem to rano już mam suche.
na noc takze zakładam wielo.. dawno juz nie uzywalam jednorazówek.. a w zasadzie dopiero dzis musialam bo mi brakło, wczoraj juz nie mialam gdzie powiesic a dzis rano ubralam ostatnią, bardzo zachwalam sobie te na rzepy, bo mój chudzielec ze praktycznie rzep na rzep zapinam.. musze przyznac ze zakupilam te na rzepy z micropolarkiem i one są takie fajniutkie cieniutkie moge podeslac Ci linka do forum, jedna Kobitka wyprzedaje po 26zł minkee na napy z micropolarem:-)
wystarczy sie zarejestrowac na forum:-)
nie ma juz ich za wiele ale naprawde warto od tej kobitki kupić..
KOŃCÓWKI WZORÓW-WYPRZEDAŻ!!!! PIELUSZKI MINKEE OD 26zł, WORKI PUL MINKEE, WKŁADKI

na dniach dojdzie jeszcze do mnie 5 kieszonek na rzepy z mikropolarem w zwierzatka (minkee)
odnosnie zatłuszczonej pieluszki moze faktycznie płynem do naczyn ją potraktuj:-)

Milusia wspolczuje.. tule :*

Pajeczko wspołczuje ciezkiej nocy, ja czasem tez tak mam ze nawet nie slysze kiedy zaplacze, dobrze ze M jest jeszcze
 
Ostatnia edycja:
Nektarynko no niestety ja mam często tak, ze mąż idzie do pracy wiec jak wstaje o 5 to w nocy zazwyczaj do małego nie wstaje bo potem ja się martwie o niego jak jedzie do pracy autem na autopilocie. Teraz M pracował 4 dni po 12 h wiec ja byłam na chodzie praktycznie i dzień i noc:( dzisiaj ma wolne a ja tak byłam zmęczona, ze nawet nie słyszałam jak Sebek płacze a leżał koło mnie!Czasami taki odpoczynek nam się wszystkim przyda.

Moj M dzisiaj na śpiąco rzucił w kierunku Sebka małą poduszką i ta podszka wylądoała na buzi Sebka dobrze, ze sie obudziłam ło mamo masakra aż sie wystraszyłam.Ale młody w ogóle nie chce spac w łóżeczku.
Wiecie ile taki skok rozwojowy trwa??
 
Pajkaa ja tez bym sie wystraszyla, moj Kacperek zazwyczaj spi w lozeczku do 3-4 a potem u nas w lozku bo jakos ciezko mu sie zasypia w lozeczku, zazwyczaj zasypia zaraz po karmieniu po kąpieli, potem o 12-1 takze super zasypia, zaraz po odbiciu, a potem to juz problem jest.. jak sie uda to ląduje w lozeczku, a odnosnie skoku rozwojowego to nawet nie wiem za bardzo co to jest i z czym sie to je..
 
reklama
pajka, no ja tez non stop na chodzie jestem. Czy w dzien wczy w nocy... Moj tez wstaje o 5. Wraca po 18. I tak przez 6 dni w tygodniu. Jak wroci to jedynie na co moge liczyc to to, ze rozlozy stelaz i przyniesie wanienke z woda, a pozniej ja sprzatknie (a i to co 2gi dzien). To wszystko. Ostatnio nawet z psem nie wychodzi... W niedziele porosilam go, zeby pozmywal naczynia i odkurzyl dywany a sama pojechalam do szpitala odwiedzic babcie a pozniej do sklepu na zakupy, bo byla pusta lodowka. Myslicie, ze zrobil to o co go poprosilam? ALez skad. Tlumaczyl sie, ze musial malym sie zajac. Rozumie, bo musial go nakarmic, ale przez reszte czasu wpatrzyny byl w monitor kompa, za plecami w nosidelku majac syna. Takie to bylo jego zajmowanie sie... W domu NIC nie robi. Kompletnie. A nie, przepraszam. Robi. Totalny syf, czym mnie do szewskiej pasji doprowadza, bo nawet po sobie kubka nie umyje! Wczoraj laskawie wyrzucil folie po parowce, ktora zostawil na biurku przy kompie w niedziele! Ma szczescie, ze chociaz spi w salonie na kanapie, w pozycji najmniej komfortowej. :] Tlumaczy sie, ze zarabia. No ok, ale ja prze te jego zachowanie czuje sie jak rozwodka, bo chlopa brak, jestem skazana na sama siebie, a od meza dostaje "alimenty"... To po cholere wogole jestesmy razem? Przynajmniej porzadek mialabym w domu!

Na domar zlego u malego pojawil sie skok rozwojowy. Non stop wisi przy cycce, czym tez mnie rozpierdziela na lopatki.
 
Do góry