reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

urszulko opisałam stronę wcześniej wizytę u neurologa, a Twój synus na pewno ma przykurcz, bo własnie ja sie dzis też o tym dowiedziałam i to trzeba rozmasować rehabilitacjami!!!!...........teście porażka poprostu:(((
 
reklama
Bombusiu gratuluję wizyty:)
U nas w miare spokój. Ja mam leżaczek-bujaczek fisher price i moje dziecie go nie lubi :p załapał juz jak ma robic, zeby sie kolysac a wiszące zabawki go denerwują ;P bo zasłaniaja mu widok :p
 
Bombusiu gratuluję wizyty:)
U nas w miare spokój. Ja mam leżaczek-bujaczek fisher price i moje dziecie go nie lubi :p załapał juz jak ma robic, zeby sie kolysac a wiszące zabawki go denerwują ;P bo zasłaniaja mu widok :p
Pajko ja własnie dlatego zakupiłam bujaczek z jedną grzechotką, bo mój też nie lubi jak ma za dużo przed oczami, a z czasem jak będzie większy to mogę mu zawisic cos innego:)
 
Milusia to ja w takim razie jestem już głupia ,wszędzie jest napisane ze można z tego co wiem salon został sprzedany ,szef chce otworzyć nowy w innym miejscu ale nie wiadomo ile to czasu zajmie do tego czasu zlikwidował działalność ,morze coś sie zmieniło w przepisach ,albo to ze tamta dziewczyna u twojego męża była w ciąży morze to jakoś inaczej jest ,w każdym razie dzieki
Luizko nie wiem co Ci napisać ,słowa nic nie dadzą ,wiem co odczuwasz i co bedziesz czuła w dniu operacji ,sama czekałam na zabieg Majeczki ,ale pamietaj musisz być silna dla Piotrusia .My w marcu idziemy do szpitala beda robili badania i zobaczymy jak to wszystko sie zachowuje .


A ja sie musze pochwalić moja mała od 4 dni chodzi spać o 19 30 i uwaga wstaje o 5 30 rano jak mąż szykuje sie do pracy wiec cała noc :tak:,a ja dziś jestem zadowolona bo wreszcie ktoś mi zrobił włoski a nie wiecznie ja komuś :tak:powiem wam ze zajebiste uczucie ale strasznie już mi sie nudziło wiec wiem co przeżywają klientki :-D:-p
 
pajka tak karmie jeszcze piersią , choć dzisiaj mały dostał porcje mleka po południu ,załatwiałam sprawy budowlane wracając wpadłam w korek i nie zdążyłam dojechać na karmienie , a mały był głodny
a kupy dalej jak nie ma tak nie ma :(
nie wiem co sie dzieje , ostatnio nawet mu to nie przeszkadzało , ale dzisiaj już płakał dużo i widać że mu to dokucza

mama Aneta super że Maja tak fajnie ci już śpi !
a my widze jesteśmy imienniczkami :) , mamy parke i w tym samym wieku tylko odwrotna kolejność :)

Bombusia mój też chyba ma jakis przykurcz ciągle głowa mu w prawo leci , musze to zgłosic na wizycie przy szczepieniu za dwa tyg
niezły klocuszek z twojego Alanka, ale fajnie moja Oliwka była takim pączusiem gdy była malutka Gabryś jest troche jakby drobniejszy
 
Ostatnia edycja:
Witam po dłuższej przerwie.
O a co ja dzisiaj pierwsza? No proszę, taka cisza z rana, kobietki śpią. Mi dziecie nie daje. Kolejny dzień siedzę z nim sama bo M w pracy do wtorku codzień po 12, zwariować idzie. Momentami mam dośc własnego dziecka a to wszytko przez to że nie ma go kto wziąć ode mnie na chwilę. Koszmar. Poza tym wziełam małe zlecenie i do poniedziałku musze zrobić. Oj głupia ja przez to ledno zipię.

Przepraszam ale odniosę sie od Was innym razem, zgłaszam tylko że czytam Was na bieżąco.

Pozdrawiam
Miłego dnia Mamuśki, Ciumki dla Bobasów
 
witam sie
moje dziecie drugą nockę dało nam trak popalić, ze szok nie, ze płakał tylko co chwile robi w nocy kupe masakra jakas :) jestem wykończona i nie wiem jak sie nazywam...

Natko ja czytałam, ze jak dziecie nie robi kupki przy karmieniu naturalnym to znaczy, ze masz idealne mleczko i nie należy się martwić co innego jeżeli towarzyszą temu kolki, wzdęcia itd wtedy należy udać się do lekarza.
 
pajkaa moja tez dzis w nocy kupy robila ale byla spokojna. to napewno ten skok bo mala wieczorami niespokojna, poplakuje ale brzuszek mieki, kupy sa i baki tez.
weroneczka ja tez czasem mam wszytskiego dosc- szcegolnie jak caly dzien z mala siedze a ona marudzi. musimy to przetrwac- bedzie tylko lepiej- tak sobie powtarzam.
natka moja jak przez caly dzien kupy nie roboi to podaje jej herbatke z kopru wloskiego i za max 2 godziny kuopa jest i baki ida jak oszalale. moze spoboj.
mama aneta super twoja corcia spi w nocy.na moja tez nie narzekam ale tyle to jeszce nie przespala.
urszulka super ze data chrztu ustalona i super ze juz po sczepieniu. a tesciami sie nie przejmuj- moi tez mi gadaja i wkurza mnie to strasznie ale co zrobic. ja staram sie po prostu nie sluchac i juz- choc czaem sie nie da to wtedy po prostu nie odzywam sie i zlewam.

dzis moj M. ma wolne- jupiiiiiiiiiiiiiiii.Nikola spi w lozeczki wiec mam chwile spokoju.
jedziemy dzis na wieksze zakupy i mamy dzis gosci. takze dzien pelen wrazen.
kuopilam Nikoli naklejki na sciane- kubus puchatek jadacy ciuchcia a w wagonikach reszta zalogi- dzis nakleje to wkleje fotki.
 
Witam sie i ja!

Nocka super, znów 2 pobudki o 1 i 4 jejkus jakby tak zostało to byłoby cuuuuddooowniee, koopa regularnie od paru dni o 7.00 rano:-)
Oczywiscie szkrab juz wybujał sie w bujaczku i spi.:tak:
Zaraz idziemy odebrać wyniki badań moczu i moze zajrzymy do lekarza jak nie bedzie duzo ludzi na zdrowej stronie,.... u nas po deszczu zaswieciło słoneczko więc spacer obowiązkowy, dzis znów samotny wieczór:-(, nooo z synami.:sorry2:
Od dzis mój "maluch" nosi juz ubranka na 74 cm:szok:, bo w 68 to paluszki juz kurczył:baffled:, a kaftanki rozchodzą sie na brzuszku:-p
Od dzis równiez jestem na diecie dr Dukana,bezapelacyjnie!!!! na szczęscie maluch do dzis nie przejawiał żadnych objawów alergii wiec podejmuje próbe,a chudnie sie na niej cudownie, wiec ja zaryzykuje.
W niedzilę ide z siostrą na basen i na masaże wodne na kręgosłup i pewnie będziemy jeżdzic juz co niedzielę:happy2: biore sie za siebie, koniec opierda...ia:-p:angry:takie fajne ciuchy wiszą w szafie i sie kurzą.....bo za ciasne:wściekła/y:, a że ja jak sie zawezmę to są efekty to mam nadzieje, ze ciuszki odświeże:-D

Miłego dnia dziewczynki:-)
 
reklama
Mama Anetaa karmisz sztucznie czy naturalnie? Pytam bo próbuję małego przyzwyczajać do przesypiania całej nocy ale moja mama twierdzi że u dzieci karmionych piersia to niemożliwe, bo za mało zapychające jest nasze mleczko żeby tyle dzidzi wytrzymało.

kassia181 miłego dzionka, na pewno będzie udany!

Bombusiu ło matko święta, nie boisz si,ę tej diety? Chyba Ty mi mówiłaś że za dużo białka może wywołać alergię? Kurcze ja też mam ochotę na tą dietę bo efekty są cudne, poza tym M zakupił mi orbitreka i mam ćwiczyć więc już wogóle byłoby super, ale boję się tego białka, bo w sumie ta dieta to samo białko, kurcze.
Poza tym gratuluję samozaparcia, też coś muszę zrobic ze sobą ale... no właśnie zawsze jest jakieś ale. Więc chwal sie kobieto efektami =))))

Idę do laktatora bo znowu mi siada laktacja, obawiam się że może się skończyć za niedługo, sama nie wiem.
Buziak
 
Do góry