reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Dzień dobry dziewczynki:)
U nas w Kielcach niedziela zapowiada się chłodna (3,5 stopnia) ale słoneczko świeci;)

Ja jak zwykle nie mam czasu, mała jak śpi to zajmuję się synkiem i domem.Jak nie śpi to muszę ją nosić;)
Naszczęście żadnych kolek nie ma więc nie narzekam;)
Pozdrawiam Was serdecznie, miłej niedzieli.
 
reklama
Witam.
Miałam się wczoraj pojawić, ale pojechaliśmy z M i małym na imieniny do znajomych i zabalowalismy do 23. Przed pólnocą szybka kąpiel malucha i myslałam że ośpi do rana, nio niestety, zrobił mi pobudke o 4.
Teraz siedzę na wykładach (uf dobrze że komp i internet jest więc mam szansę Was nadrobić.

GSC dzieki za info. Pytałam bo mam w planach (na razie odległych) nową kuchnię i już na zaś pytam.
Z podnosdzeniem główki sie nie przejmuj, nasze dzieci też mogą mieć czasem leniwy dzień jak i my :-D

Czy z T juz miałaś wczesniej takie akcje czy to pierwszy raz? No i czy ma problem z alkoholem (sorki że tak pytam), czy to przypadkowy wyskok bo wiesz jest wtedy różnica w podejćiu do sprawy. Ale nie przejmuj się zbytnio, przejdzie Wam, poza tym pewnie oprócz bólu głowy będzie miał dziś moralniaka.


Milusiu kasa wydawana na jedzenie to masakra, obecnie to chyba wiecej wydaje na jedzenie niż na wszystkie opłaty razem wzięte. Głupio tak całą kase przejadać nie? :cool:
No i apropos drugiego dziecka to właśnie względy finansowe u nas też zdecydują, muszę po macierzyńskim znaleźć wreszcie lepszą pracę i w zawodzie więc z dzidziem też musimy się wstrzymać z rok/dwa, ale pomarzyć zawsze można:-) I też jestem za tym, że będzie kiedy Bozia da, z planowaniem Joachimka też miałam takie podejście i powiem Ci że super się sprawdziło i fajnie nam się różne sprawy życiowe zgrały w czasie więc widocznie ma być jak los chce a nie my.

Pajeczka u mnie też taka akcja z mlekiem ściąganym. Podał M wczoraj małemu jak byłam na wykładzie i zielone kupsko od razu, więc myslę że albo wtedy jak go ściągałam to coś zjadłam, albo za długo w lodówce stało. Co myslisz??

luizka jak Ty masz na to wszystko czas? Matko ja ledwo na dążam, w domu Hiroszima, a jak na spacerek pójdziemy dłuzszy to nawet nie mam kiedy obiadu zrobić. Podziwiam Cię!

kassia181 udanej imprezki chrzcionowej dzisiaj. Na pewno wszystko pieknie się uda!

Miłęgo dnia dziewuszki.

P.S. Nie wiecie co z nektarynką?
 
My nocka w miare ladna rano o 6.30 pobudka baki kupka i lulka od 9 jak narazie zobaczymy ile jeszcze;p;p Ja juz na szczescie prawie zdrowa jeszcze nieraz zakaszle ale kataru nie ma i gardlo nie boli (bo przez 2 dni jadlam lody i pomoglo;p)
 
witam w słoneczną niedzielę

luizka to dobrze że wracasz do zdrowia , ja jeszcze kaszle i mam katar ale ogólnie juz duzo lepiej
weroneczka kurcze w szoku jestem że go jeszcze jednak kapałaś o tak późnej porze , no a maluchy pomimo imprezowania moga wstać np o 4 :)
a co studiujesz ?
kasia181 powodzenia na chrzcinach
GSC kurcze no jeśli to jakiś jednorazowy wyskok , to może nie ma o co robić bonanzy , no znowu bez przesady żeby facet czasmi sie nie mógł napić , mam nadzieję że już doszedł do siebie i wszytsko ok :)


a u nas
nad pokarmem dalej pracuje ale jest troszke lepiej , ale jak tak dalej pójdzie tzn stresowo to i tak już długo nie pokarmie , stres za stresem w pt musieliśmy skuc płytki ledow co położone w kuchni w pon ma byc montaż bo okazało sie że mamy na ścianie dwie różne partie i jeste dość spora różnica w odcieniu jedne wyglądały jak garfitowe a drugie białe , a wylazło to dopiero po zafugowaniu , więc w pt jeździłam za płytkami cały dzień, pozatym jeszcze kilka innych spraw , dzisiaj znowu kłótnia z M , wczoraj ciocia zabrała mi córcie w góry na noc i też przeżywałam bo widziałam jak mała ze soba walczy raz chciała jechać, a raz nie , przyszła do mnie z płaczem że ona nie chce jechac bez nas, ale chyba sobie przemyślała i mówi że jednak pojedzie i mam ja spakować , podobno noc przespała bez problemów ale myslałam o niej cały czas , kurcze tak ciężko przychodzą te rozstania

dziewczyny mam do was znowu pytanko czy któraś z was stosowała Lactulosum Gabryś już 5 dzien bez kupy , dałam mu wczoraj pół czopku i dalej nic , tak się zastanawiam czy nie kupić tego i mu podać , męczy sie borok strasznie
 
Ostatnia edycja:
Cześć Mamuśki:)))

U nas byli goscie Alanek dostał fajne prezenty i skarbonka świnka znów dostała sporo "jesc" :-D.....wiecie co mój synek juz był taki grzeczny wieczorami, a chyba ma znów jakis skok rozwojowy:szok:, bo od 3 wieczorów znów płacze po 2 h i nie są to na pewno kolki.....goscie wczoraj wyszli o 19.30, bo juz była jazda:baffled:, tatus ululał go w leżaczku i usnął o 21.30...ja dzis pospałam troszku w nocy, bo miałam mleko w lodówce i tata go 2 x nakarmił wiec jestem wyspana, dzis maluch juz grzeczny przyjechał teść juz po raz drugi i zabrał go na spacer, wiec ja sobie na spokojnie obiadek robie, pranko tez wstawiłam.:sorry:
Tata poszedł do takiego sklepu duuuuzego dla dzieci "MAMA I JA", mam tu na osiedlu i ma kupic nosidełko, bo mały jak płacze wieczorami to uspokaja sie na rękach w pozycji pionowej i jak sie chodzi z nim po mieszkaniu wiec musimy miec nosidełko, bo on jest za ciezki dla mnie, abym go tak nosiła na rękach, nooo musze sobie ułatwiać zycie, choc nosidełka sa od 3 m-cy, ale niestety na wieczory pewnie bedziemy musieli uzywać do póki znów sie nie wyciszy buuuu

Zakupiłam równiez na allegro leżaczek-bujaczek elektryczny, który sam buja, ma wibracje, melodyjki, swatełko
BUJACZEK HUSTAWKA ELEKTRYCZNA REGULACJA OPARCIA !! (1243310239) - Aukcje internetowe Allegro oooo takie cos :)))) mam nadzieje,ze to pokocha:)))):cool:

Czekoladko jesli Twój M miał tylko taki wyskok na kielicha to nie rób wielkiej draki i nie kłóc sie nigdy jak jest wypity tylko na drugi dzień mu wygarnij to bedzie miał kaca morlniaka:tak:
kassia udanej imprezki chrzcinowej;-)
weroniczka no podziwiam za kapiel malucha o północy:happy: :szok:ale ja tez nie lubie jak synek jest niewykąpany, wczoraj go kąpaliśmy o 15.00, bo później byli goście, no staram sie aby był codziennie "świeżutki":tak:
natka ja nie stosowałam tego leku, ale moze warto pomóc dziecku jak tyle dni nie robi kooopy
luizka włosy ufarbowane, pomóg troszku Adrian farbować, bo juz mam dosc długie i z tyłu było cięzkawo.....od razu lepiej sie poczułam heh

Miłego dnia:-)
 
Ostatnia edycja:
Natka moja koleżanka stosowała przy synku i pomagało.

Bombusiu tylko kupcie nosidło ergonomiczne a nie te "wisiadełka", co to usztywnione są i dzieci wiszą w nich na pupie.
 
bombusiu my mamy nosidełko od 3 kg i praktycznie od 0 Maż często w nim małego nosi


o doladnie taki sam
Lascal Ltd | Nosidełko Lascal M1 – nosidełko doskonałe

[Bhttp://www.lascal.se/web/m1_features_pl.aspx][/B]

bujaczek fajny i mój młody korzysta z podobnego z FP zawsze to chwila dla nas na zrobienie czegoś , jasne że trzeba sobie troche t życie ułatwiać, fakt że ,mnóstwo kasy te wszystkie gadżety kosztują , ja sie cieszeże wszystko mam po Oliwi bo teraz przy tej budowie chyba bym nie była w stanie tylu rzeczy kupić , do tej pory kupiłam tylko kołyske na allegro , nosidełko i laktator dla siebie , no to czywiście ma na myśli takie większe zakupy

ubramek mam jeszcze troche po Oliwi bo wtedy tez nie wiedząc co sie urodzi kupowałam neutralne kolory , a zabieram sie powoli za robienie paczek na allkegro żeby sprzedać ciuszki po Oliwi które w późniejszym wieku już były coraz bardziej dziewczęce więc Gabryś ich już nie wykorzysta to w zamian będe jemu kupowała coś nowego
 
Ostatnia edycja:
dziekuje dziewczynki to jesgo pierwszy wyskok taki ze przyszedl pijany... ja bym zrozumiala ok jakby mi powiedzial ze chce isc z kumplami ale jak on mnie oklamywal ze juz idzie .... a nie bylo go 3h!
o to mi chodzi i o to co powiedzial...
a teraz wstał i boli go szyja bidullleekk...;/
 
witam sie
Weroniczko ja sie zastanawiałam tez nad tym co jadłam. No i jadłam nowe rzeczy tzn pieczarki i sałatę zieloną. I zastanawiam się czy to nie od tych rzeczy bo wczoraj jadłam tez sałate i dzisiaj tez zielone kupsko. Zobacze co bedzie dalej.

My nocka super Sebuz zasnął o 19:30 i obudził się o 1 a potem o 6 :) więc chyba wydłuza mu się czas spania:)
 
reklama
GSC- cos o tm wiem moj jak bylam na poczatku w ciazy to zrobil takie 2 wypady niby 1 piwo i ciagle sms zaraz bede juz ide az wkoncu wzielam ubralam sie i za szmaty go z baru 2 razy zrobilam mu wstyd i juz nie chodzi heh ;p ja to terrorystka jestem troche;p
a niech go boli kara boska ja tez sie cieszylam jak moj wstawal i wymiotowal

Bombusiu ja tez mam nosidlo kupilam w lumpku za 8 zl z rozowym ale w domu mozna chodzic lepiej na kregoslup...moj tez ma chyba skok;(
 
Ostatnia edycja:
Do góry