reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

No a ja o 8:40 pobudke miałąm już .. no ale troszke chociaż przespała o 2:30gdzies w koncu usnela...gdzieś 6h pospała.. no ale ja jestem na wykonczeniu... Ale nie klade sie juz... za to teraz od 18 do 22:30 dzisiaj nie bedzie miala zycia tak ją wymecze:D nie bedzie spała:D bo pozniej mi wlasnie buszuje w nocy :p
 
reklama
Hejka!
U nas nocka taka sobie, znów ciumkał co 2 h i rozgadał sie od 4 do 5.00 do zwierzątek z nad łózeczka:baffled:, no ale potem padł.

Milusiu nie tez troszku teskno za brzuszkiem ze wzgledu na te niezapomniane ruchy maluszka:-), ale ogólnie to ja juz sie b. ciesze, ze on jest na swiecie i sobie rosnie.:happy:

Ide farbowac włosy-kolor oberżyna-taki fiolecik, bo mam okrutne odrosty.:crazy:
 
Witajcie kochane, ciężki dzień przede mną - gotowanie i robienie sałatek, ale jeszcze muszę do sklepu wyskoczyć po kilka rzeczy....
dzięki kochane za odpowiedzi....

Dziś mój brzdąc obchodzi 2 miesiąc :):):)

całuski miłego dzionka:)
 
Bombusiu ooo ciekawy kolorek włosków :D:) Musisz koniecznie się po wszystkim pochwalić:D Ja za to nigdy nie farbowałam włosów nawet T mi nie pozwala hehe bo mówi ze mam ładny chociaz wolalabym jasniejsze.. mam ciemny blond

Milusiu uuu to ciekawie cały dzień prawie w kuchni :)

Mi na szczescie doprania została tylko pościel UUUFF wiecie ile tego mialam.. tak zwlekałam z praniem:p heh ale już wszystko jest pieknie:)

i mam do was pytanko dziewczynki takie inne:p codzienne:)
Bo jestem na etapie kupowania okapu do kuchni.. i nie wiem czy by pasował u mnie taki plaski czy z kominem? eh :(
wysle zdjecie moze bedzie lepiej.
SDC10487.jpg Tam gdzie są rekawice ma być okap rzecz jasna hi:)

edit : oczywiscie ta szafka gdzie rekawiczki sa bedzie usunieta jak bedzie okap.
wiem wiem nisko mam w mieszkaniu heh..
 
Aha pod szafką okap no tak nie pomyślałam hehe... Bo myślałam juz na tym z tym kominem czy coś no ale faktycznie szafka zawsze sie przyda a jak bedzie ten płaski to nie musze likwidowac no tak.. Dziękuje Bombusiu :*:) i oczywiscie czekam na efekty włosków:D
 
GSC w mieszkaniach obecnie nie można do przewodów wentylacyjnych podłączać okapu, tylko w domach więc pozostaje ten płaski:)

Bombusiu czekam na Twoje i Pajeczki efekty:)

P.S. Śliczna kuchnia:)

Dobra spadam od kompa bo zgniję w koszuli i nic nie zrobię, a mały śpi z tatusiem:)
 
Dziękuje dziewczynki :)

a moja usneła.. ha! w koncu :) Potwoorek slodki moj hehe:) Moge isc sie w koncu wykapac i umyc włosy mam nadzieje ze nie na raty hehe:p ze pospi z godzinke :) a pozniej pocwiczymy podnoszenie głowki i pogadamy :D :) i okolo 13 na spacerek:D:)) tylko ze same.. T w pracy:(
 
Ja juz chałupkę ogarnęłam z pomocą T., przemeblowałam dwa pokoje (bo dwa tylko mam hahaha)...i wywaliłam kilka par butów (stare nieużywane bleee), wyrzuciłam kilka gratów z kuchni i juz jest luuuuuzzzz... do tego okazało się że mam kozaki na zimę, ja pierdziu, dałabym sobie ręke odciąć że nie kupowałam tamtej zimy;P teraz młodziaczka zasypia w swoim łożu a ja idę się szykowac na spotkanie, ehh, jak przyjemnie. wczoraj jeszcze wydoiłam 90 ml, więc łącznie na jakies 4-5 godzinek zostawie 210 ml. najwyżej T. dorobi butlę.

mam trochę zaganiany week także nie odpiszę tradycyjnie, ale w poniedziałek TRADYCYJNIE(wiem powtarzam się:p) nadrobię:)
miłego mamuski!!!!!
 
reklama
Witajcie mamusie

Nocka jak zwykle lekki tryb makti zombie po nieprzespanej nocy. Mały ok 6-7 jest bardzo aktywny i trzeba z nim pochodzić po mieszkaniu, powygłupiać się bo inaczej to jest maruda straszna. Na szczęście małżon zabrał małego z łóżka do salonu, pobawił się z nim a ja mogłam jeszcze dospać :) A teraz siedzimy sami :/ tata pojechał na uczelnię i siedzi na zajęciach :(

Ciamajdko, Milusiu - ja też już tęsknię za brzuszkiem :) To było takie fantastyczne, że maluszek caaaały czas był ze mną. No i te smyrnięcia i kopniaczki :) Kilka dni temu oglądałąm filmik z połówkowego USG. Gabryś ważył wtedy ok pół kg. Wtedy dowiedzieliśmy się że noszę w sobie małego sisiaka:p I nawet już nie pamietam tego strachu i obaw przy każdym badaniu czy z nim wszystko ok, jak bolało pod koniec krocze i krzyż jak młody się ustawiał. Jak przy końcówce jednego dnia miałam stan euforyczny a następnego wpadałam w depresję i ryczałam jak bober.
Na dniach kupuję chustę, więc będzie podobnie jak w ciąży :p Będę chodzić jak mama kangurzyca ;)
I wiecie za czym tęsknię? Pierwszy moment po porodzie. Jak zobaczyłam jak wyszedł ze mnie mały człowieczek, położyli mi go na brzuchu i od razu tym swoim małym łepkiem wtulił się we mnie i zaczął szukać cyca :) I te pierwsze spojrzenie, jakby od razu wiedział kim jestem :) Jeszcze rok i jak wszystko pójdzie po naszej myśli to w brzuszku będzie siedział mały fasolek albo fasolka :)

GSC - śliczna kuchnia. Ja bym zamontowała płaski. U siebie mam kominkowy i żałuję. Nad nim mogła by być jeszcze jedna szafka, poza tym na tym inoxie strasznie widać kurz :/

Bombusiu - he he ale będziesz lasencja w nowych włoskach :) jak to mawia mój mąż gdy idę do fryzjera albo kosmetyczki "idziesz się wylaszczyć" :)
 
Do góry