reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

No Piotrek spi a mamausia sprzata i w miedzy czasie BB;p O 17 mykam na aerobik :) i musze o solarium zachaczyc:p

milusia-No wlasnie nie przeszkadzaja a tez mam produkcje mega;p Zawsze przed wyjsciem odciagne laktatorem albo maly sam wydutka i ide 60min areobiku wiec nie zdazy sie nazbierac tyle pokarmu.U mnie to samo cisniej heh az dziwne;p
 
reklama
Elo ;)

My wczoraj mielismy isc na sczepienie.Poszlismy, a jakze, ale zostalismy odeslani z kwitkiem. Maly ma miec skonczone rownio 6 tygodni plus jeden dzien. A my poszlismy rowne piec tygodni od ostatniego szczepienia. Myslalam, ze jak pisza, ze szczepienie od 6 tygodnia to od rozpoczetego... :/ No coz. Idziemy za tydzien i tez jesli szczepienie po gruzlicy sie zagoi ladnie, bo szczerze mowiac to dopiero mu wylazlo. Ale za to maly zostal zwazony. 5080g. :D Moj pulpet kochany. :)

Wczoraj przyszly adaptery do wozka i fotelika, wiec bedzie mozna juz powoli wychodzic do sklepow. :p

Dzis za to byla ostatnia wizyta poloznej. :)
 
Napisze coś albo brzdąc się obudzi ryzyk fizyk :p ja dziś byłam u lekarza z mała te wymioty to mega ulewania ;/ u ginki na wizycie - wsio extra. nawet nieskromnie się pochwalę, że pani w kolejce pochwaliła mnie, że rewelacyjnie wyglądam po porodzie hi hi jak miło takie coś usłyszeć :-)

Bombusia
gratuluje 2 miesięcy Alanka :-) fajnie, że Ci sam zasypia na kanapie u mojej to niemożliwe ehhh. O kurza twarz no właśnie wiedziałam, że miałam coś jeszcze kupić - aj dyduś

andzia1987 no to super, że mały zniósł szczepionkę dzielnie i mam nadzieję, że kolejne godziny nie przyniosą niespodzianek. Poza tym super, że udało się Was zaoszczędzić kasiorke :-)

Pajkaa nowy avatarek widzę :p

milusia zawsze Cię podziwiałam za to odpisywanie wszystkim :-)

ehtele a udało się coś w lumpku zakupić?

a Ciamajdka gdzie?;>
 
Musiałam isc wymienic kombinezon na zimę:wściekła/y::angry:, bo głupia kupiłam na 74 cm jak on takie ubranka nosi:szok:, wiec wymieniłam na 86 i jest suuuper,:-Ddo tego sa rękawiczki i buciki:tak: kupiłam jeszcze body 2 szt. na 74 cm i sa akurat, :baffled:wiec jutro znów idę jedne wymienic na 80 cm:eek:....sąsiadka sie dzis smiała, ze chyba Alanka drożdżami pasę :-D.
Mały juz po kapieli spi, ale to pewnie tylko drzemka, bo to na bank nie sen na noc:baffled::crazy:!
 
Musiałam isc wymienic kombinezon na zimę:wściekła/y::angry:, bo głupia kupiłam na 74 cm jak on takie ubranka nosi:szok:, wiec wymieniłam na 86 i jest suuuper,:-Ddo tego sa rękawiczki i buciki:tak: kupiłam jeszcze body 2 szt. na 74 cm i sa akurat, :baffled:wiec jutro znów idę jedne wymienic na 80 cm:eek:....sąsiadka sie dzis smiała, ze chyba Alanka drożdżami pasę :-D.
Mały juz po kapieli spi, ale to pewnie tylko drzemka, bo to na bank nie sen na noc:baffled::crazy:!

Bombusiu no to nieźle :) moje dziecie dopiero wchodzi w rozmiar 68 ale to z dużym luzem w 62 niektóre wchodzi, ale ja juz kupuje na 74 a kombinezon mam na 6-9 miesięcy to nawet nie wiem jaki to rozmiar.
 
Pajkaa no właśnie raczej trzeba zgłosić powrót do pracy i przyjść choć na jeden dzień i zanieść L4...problem polega na tym, że do tego czasu skończy nam się ważność badań przydatności do pracy i trzeba będzie je zrobić przed powrotem...a jak będziemy w ciąży to badania to wykażą ... bo chyba robią badanie krwi...nie wiem trzeb ato posprawdzać czekam na info...

Niuunia super, że lekarz Cię uspokoił, że wszystko ok. A w lumpku tylko granatowe gaciorki - sztruksy dla małego kupiłam:p

Bombusiu
a gdzie kupiłaś kombinezon zimowy? Bo ja muszę kupić...
 
Pajkaa no właśnie raczej trzeba zgłosić powrót do pracy i przyjść choć na jeden dzień i zanieść L4...problem polega na tym, że do tego czasu skończy nam się ważność badań przydatności do pracy i trzeba będzie je zrobić przed powrotem...a jak będziemy w ciąży to badania to wykażą ... bo chyba robią badanie krwi...nie wiem trzeb ato posprawdzać czekam na info...

Niuunia super, że lekarz Cię uspokoił, że wszystko ok. A w lumpku tylko granatowe gaciorki - sztruksy dla małego kupiłam:p

Bombusiu
a gdzie kupiłaś kombinezon zimowy? Bo ja muszę kupić...

Ja kochana kupiłam u siebie na ryneczku za całe 50 zł, ale jest wypasiony.

Pajko no to masz duzy ten kombinezon, bo ja tez taki mam-dostałam od psiapiółki, ale niestety Alan w nim pływa heh
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry