reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Natka - moze i masz racje:) poczekam do rana :)

Luizka4don - oki dziekuje za odpowiedz:)

Pisalam wam wczensiej ze moja mała nie podnosi glowki a teraz robi to slicznie!!:D Normalnie dumna jestem:) Jutro idziemy do pediatry pokazac jak ładnie podnosi głowke:) bo mielismy isc na kontrole:)
 
reklama
Witam
Mój grzeczny wiecznie śpiący aniołek zamienił się w szarżującego diabła i właśnie od rana szalejąc zasnął. Wiec chwila dla reportera bb :cool::cool::cool:

martuśka85 nie zawsze podawanie butelki wiąże się z odrzuceniem piersi, Mój w szpitalu dokarmiany był regularnie po kilka razy dziennie. Teraz w domu tez mu czasem daję z butli, na przykad jak mam dość wiszenia z cycem to ściągam i M karmi, a co moje zdrowie psychiczne ważniejsze. Tak więc mały ciągnie cyca i butelkę czasem i nie robi mu to różnicy, ale wiem ze są dzieci któe raz dostały butle i już były jazdy. Także obserwuj.

Bombusiu ja kawkę codziennie walę popołudniu a co, ale przyznam że mniej mi smakuje niż kiedyś. Poza tym na spacerki chodzimy codzień. Mam postanowienie że żeby żabami rzucało to na spacer wychodzimy codziennie, przecież znając nasze zimy (w tym roku ma być gorzej niż w zeszłym) to bym musiała pół roku w chałupie siedzieć. O nie ma mowy, Mały zdrowszy będzie jak troszkę po zimnie pochodzi.

Bombusia, GSC gratuluję zdrowego podejścia i jedzenia prawie wszystkiego. Wg mnie kolki i te sprawy w marginalnym stopniu zależą od naszego jedzenia. Ja tam szamam prawie wszystko i z Małym ok, gorzej z moją wagą :szok:

Niuunia u nas też czkawa co dzień a nawet czesciej, zazwyczaj jak sie po jedzeniu uleje a u Twojej małej?

Idę bo Majka w tv, może uda mi się raz obejrzeć bez wisielca przy cycu. Pa
 
Czekoladka tak capuccino zdecydowanie do południa lepiej wypij.:tak:
Niuunia mój ma czkawke codziennie, albo jak go przewijam, albo własnie jak teraz po jedzeniu.:eek:
weroniczka wiem coś o małych terrorystach mam jednego w domu :-Dheh...ja Majke oglądam rano o 8.00, bo mi koliduje z Pierwszą Miłoscią:-p;-)
 
hej mamusie

my dzisiaj caaały dzień z Gabrysiątkiem sami, bo tata musiał zostać dłużej w pracy, dopiero co wrócił. Mały zrobił się straszny gaduła :) Od kilku dni prowadzi ożywione dyskusję ze zwierzątkami z karuzelki :)

Zrobiłam porządki w szafie. Wywaliłam ciuchy, których już od dawna nie noszę, te które były już styrane, albo odkładane "to jak schudnę". Co prawda od kilku dni wbijam się w spodnie sprzed ciąży, ale w tyłku raczej nie zrzucę jeszcze dwóch rozmiarów, żeby wbić się w jeansy kupione 2-3 lata temu ;) Efekt sprzątania - szafa opustoszała :p W sobotę idę na ciuchowe zakupy ;) Przynajmniej widzę, czego mi brakuje.

Co do czkawki to u nas również bardzo często, z reguły po jedzeniu.

Dzisiaj testujemy pieluszki - kieszonki. Jak na razie rewelacja. Nic nie przecieka, mały nie marudzi, chyba milej mu w dupkę w mikropolarku niż w pampersie :) Próbowałam już kilka tygodni temu założyć, ale wydawały mi się za duże. Teraz bardzo ładnie leżą. Jak dalej będziemy zadowoleni to za kilka dni dokupimy kilka sztuk. Potem kolejne kilka w listopadzie i grudniu, i do końca roku przechodzimy na wielorazówki :)

A i polecam wkładki laktacyjne z Rossmanna ;) Rewelacyjne. Prawie identyko jak te nuka i canpola. akurat mają promocje. 30 szt. za 4.99 ;)
 
młody już śpi od 19 po kąpieli a ja
wpadłam tylko sie pochwalić że laktator dotarł i ściągnełam już 100 ml w 20 min , może jednak uda mi się te moje cycuchy rozkręcić , jestem dobrej myśli , kurcze przy Oliwii sie zrazilam bo madela mi nie dawała rady , ale najważniejsze że sie udalo i leciało :) , a teraz uzupełniam płyny wlałam w siebie już 6 szklanek wody :)
spokojnej nocki
mamuśki
 
Ciamajdko ja sie z nią dogadałam, ze wezme do sierpnia 2011, ale potem z M postanowilismy, ze jednak do 2012 i w miedzy czasie 2 dzidzia:)
Ja dzisiaj mam temp i sie zastanawiam czy to nie od cyca:( masakra ide spac
buziaczki.
 
weroneczka a moja różnie jak ja to mówie "szczeka na swoich" ale najczęściej przy przebieraniu jak pituche jej zawieje he he. Majkę oglądasz? ja kiedyś oglądałam a później wysiadałam (ślub i tak wezmą a ślubna suknia nie ciekawa:p) teraz u mnie hit to "szpilki na Giewoncie"

Natka
no to udanego zbiornikowania życzę :p

Pajkaa o kurcze możliwe, że temp to od cyca, ale mam nadzieję, że jutro będzie już ok

Moja miała straszny wieczór i teraz śpi a ja wkońcu jem śniadanio-obiado-kolacje :D plecy to jakby mogły to by wyszły ze mnie, nie wspomne o tym, że jak wstaje w nocy do małej to nadgarstkami ruszyć nie mogę ;/
 
Hejka! Kurcze Kobietki... wczoraj wieczorem jak mały usnął to ja oczywiscie tez myk do wyrka... a tu M się zaczyna przystawiać... powiem że uczucie nawet miło ale do niczego powazniejszego nie doszło ... same przytulasy ;-) Bo stiwerdziłam ze trzeba się opanować chociaż do wizyty u gina i do pierwszego okresu kiedy to zacznę brac tabsy... bo póki co do drugiego bobo mi się nie śpieszy. M był trochę zawiedziony, ale cóż... tyle wytrzymał to i trochę jeszcze też da radę :-D

Ciamajdka no to długo posiedzisz z małą w domu, super!!!

Ethele zazdroszcze że Olek był taki grzeczniutki bo nasz to diabeł wcielony ;-)

martuska mi też się robił kozuch jak odciągałam karmiąc piersią, ale to normalne. Ważne żeby nie było np 3/4 wody a reszta tylko mleko bo wtedy to dooooopa blada.

luizka to się ciesz z produkcji ;-) :-D

Bombusiu ja wychodze na spacerki codziennie, no chyba że pada to nie. Ale nawet jak mocno wieje to po prostu robię taki "parawan" z kocyka i jest OK :-)

andzia ja tez myślałam o tych pieluszkach kieszonkach ale są cholernie drogie... brrrrr

Pajka tempka jak najbardziej może być od cyca... wiem coś o tym bo przez to kiedyś w szpitalu wylądowałam

OK, uciekam bo M męczy się z uspieniem małego więc ide z odsieczą :-D
 
reklama
Dzień dobry!
Ochhh wszystkie Mamusie juz z wózkami na dwór wyszły???:-p nikt sie nie melduje????:szok: hmmmm

Mój synek dzis kończy 2 m-ce huuuura, codziennie rano gada na przewijaku do zwierzątek z nad łózeczka i sie usmiecha,:-D a dzis zasmiał sie do mnie na głos jak go pomiziałam po policzkach, :laugh2:wiec jestem mega szczęsliwa:):rofl2:
Za tydzien mamy wizyte u neurologa i juz sie boje ile bedzie ludzi:baffled::crazy: buuuu

andzia a co to takiego pieluszki kieszonki??? :szok:ze tetrę sie wkłada, bo ja nie znam tego????:zawstydzona/y:
luizka, Pajka powrotu do zdrowia zyczę;-)
Luizka pokaż sie w tych nowych włosach Mamuska, bom baaardzo ciekawa takiego przedłużania:tak:
kassia no i ja malutka zapisana do żłobka???? dostanie sie??:happy:

Kolejny słoneczny dzień przed nami, wiec życzę duzzzo spokoju dziewczynki:)

Moje dzieciątko znów spi,:szok: pobuszował troszku od 7.00 i juz tnie komara na mojej kanapie:-D:szok:! a ja wyszłam tylko umyc kuchenkę:sorry:
 
Do góry