reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Witam my dzien na spokojno:) Rano sad zaliczony juz po sprawie na szczescie...Pozniej siedzielismy u cioci no i ten przeklety kurs dzialkowicza 2h nudow myslalam ze zasne doslownie...ale jakos przetrzymalam :) U nas zadnych nowosci dzis;p Maly lulka a mamuska oczywiscie BB heh kreg dalej boli;/ Jutro pierwszy aerobik ciekawe jak bedzie;)



riba_1 - z tymi ozdobami to naprawde smieszne zeby tak wczesnie heh.
Nie strasz @ bo ja juz trzese portkami;p

Ehtele- Fajnie ze cieszysz sie ze swojego wygladu:) bo ja nie bardzo
chyba dopiero bede jak bede widziala jak waga spada bo narazie zastoj;/
Moj tez juz z tylu rzeczy powyrastal i niektore mial moze z 2 razy ;(
Teraz rozmiar 68 najlepiej na nim lezy no i te wieksze 62

Bombusiu- Ja mam to samo przez ta cholerna pogode:(

bogusiu- gratuluje zmiany fryzurki. Ja na dniach tez planuje fryzjera ale nie
mam jeszcze koncepcji;p


Anecia - Ja daje debridat i od czasu do czasu plantex i jest lepiej:)
 
reklama
ale nas niechybnie przeniesiono-a feee... ;)
no i spadłysmy z półeczki dziewczyny:)
witam po "dziwnej" nocce, czyli nie takiej co zwykle.. mała po karmieniu o 20 (tym co tak płakała) usnęła na 1,5 godz i wojowała do 1, normalnie uszy więdły... obudziła się o 5 i juz przy karmieniu wiedziałam że szybko nie usnie bo wojowała przy cycu aż huczało... po karmieniu płacz, lament, wszystkie sposoby zawodzą.. zostaje jeden ŁÓŻKO RODZICIELI. pomogło do jasnego gwinta, i śpi do teraz...

w międzyczasie sąsiad walił po ścianach piosenka "nie wierz nigdy kobiecie", więc poszłam gada uciszyć, kłaniał się i przepraszał w samych slipach-łeeee... tfuu!!!

a teraz robię sniadanie, zjem pewnie na szybko bo mała sie juz przebudza od 10 minut, wierci girkami...
 
Hejka!!!!!
No nareszcie posprzątali na tym forum i juz jestesmy jako Mamuski sierpniowe:):-)

Koralowa współczuje Ci tej kolejki, u nas nie ma w ogóle kolejek po becikowe, poprostu wchodzisz, idziesz do odpowiedniego pokoju, siadasz wygodnie przy biurku i pani wszystkim sie zajmuje, ja byłam z 10 min. i po sprawie:)
Urszulka u nas sie mówi o tym terminie jak u Andzi,ze dziecko jest "przełamane" i wtedy cos tam z nim ćwiczą.
Pajka zycze udanej zabawy na weselu, wyszalej sie ile wlezie za mnie tez heh jak masz taką okazję

Na razie nie pada i oby tak zostało, bo chciałabym wyjsc z dzieciątkiem w końcu z domu, a w deszcz to ja nie lubie spacerować, ponadto jakies zakupy musze zrobić, bo w lodówce praktycznie tylko swiatło:baffled:!
Na razie maluch spi, dzis mi sie po raz drugi w swoim zyciu zerzygał i to pół godziny po jedzeniu, jak z niego chlusnęło na przewijaku tak wszystko wylądowało w łózeczku:szok:(przewijak mam obok) wiec od rana juz zmiana poscieli, przebieranie dziecka, pranie zrobione:angry::wściekła/y:
Ciesze sie,ze dzis piąteczek, bo te dni w tygodniu mnie dołują, z M mi zdecydowanie raźniej :tak:!
Po 14 ma zajrzec do mnie psiapsiółka prosto z pracy to sobie w końcu z kims dorosłym pogadam:-p!
Miłego dnia Mamuski;-)!

EDIT:
Ciamajdko, a myslałaś,ze wczoraj usnęła na dobre, a tu taki cyrk miałaś, jakie dzieci są nieprzewidywalne hmmm....nasz był wczoraj grzeczny, ale wieczorem tez miał focha, tatus go uspił oczywiscie w bujaczku około 22.00 ja juz wtedy spałam :))))
 
Ostatnia edycja:
hej kochane :-) kurcze dziwnie tak nie byc w przyszlych mamusiach:-D , a tu juz czerwcowki sie pojawily :szok::szok: ani sie obejrzymy i beda sierpniowki 2011:szok::szok: ale to zlecialo... no tak w koncu w pazdzierniku zeszlego roku mialam ostatnia @ :-)czyli dziewczyny za miesiac moze byc powtorka z rozrywki hehehehe. u nas nocka taka sobie, 3 pobodki, ale teraz spi i mamusia ma juz porzadki w jednym pokoju za soba, jeszcze drugi + lazienka dzisiaj. a wieczorem ciasto pieke, bo jutro goscie przychodza :-) mam nadzieje, ze dam rade wykonac moj dzisiejszy plan. ja wczoraj tez poszalalam z zakupami na ebayu. kupilam 2 smoczki Aventu, do pol roku z grawerka. na jednym bedzie imie plus data urodzin, a na drugim - 50% mama, 50% tata :-) do tego kupilam 2 lancuszki do smoczka, robione z koralikow z imieniem Olivier :-):-)wiem, moze glupia jestem, ale lubie takie gadzety:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
urszulka - pierwszy raz slysze takie slowo :-) ale u nas na kaszubach tez jest mnostwo takich dziwnych okreslen :-D
andzia - zazdroszcze mobilizacji do nauki:tak: ja jakos nie moge :no:, a musze jeszcze skonczyc studia tu w niemczech zanim do pl wrocimy:wściekła/y::angry: a nie chce mi sie jak...
 
A to ci przeprowadzka :-). Klikałam "na pamięć" więc najpierw spędziłam minutę na wpatrywaniu się w "Listopad 2010" i intensywnym rozmyślaniom o co kaman :-D. Tośmy awansowały mamuśki!!!
Pozdrawiam wszystkie DZIECI URODZONE SIERPIEŃ 2010 :-) i idę wyciągać pranie...
 
Bombusia oj ja też się cholernie ciesze z tego piatku, weekend=nie będę sama z Edytką. jak jest T. to jest zdecydowanie łatwiej.. do tego idę dziś też na spacer i na zakupki bo nie mam co jeść za bardzo, tzn. na chleb jest cos tam, ale ja lubię popatrzeć i sobie coś tam dokupic "dobrego":p

za tydzień idę na imprezę, organizuje Stowarzyszenie Osób Chorych na Łuszczycę więc zmykam na jazz babaribę do później nocy... także w tym celu od poniedziałku uskuteczniam odciaganie pokarmu, co by w świętym spokoju móc sie pobawić. piwa nie wypiję bo jadę autem ale cos dobrego zeźrem a jak!!:)

muszę chyba kupić bujaczek bo mi ręcę odpadną, jak ona ma "złe" dni to chce tylko na ręcę i spokój.."byle jak - byle trzymaj mnie matka!" a jak kłade to się krzywi, jak nie zdążę wziąć z powrotem to taki ryk że huhu... nic jej nie przekrzyczy:)

jeszcze spi, no szok... zjadłam sobie spokojnie...

zeszły potówki z brzuszka, i zeszły wszystkie plamy z buzi, został jeden wielki pryszczek na policzku... w zasadzie za bardzo się nie ograniczałam z dietą bezbiałkową, ale fakt-mleka zwykłego nie piłam, nie tyle co wcześniej... raczej pół szklanki a nie 1,5 litra dziennie.
wczoraj wieczorem zjadłam danio, a teraz mleko z makaronem, także jak po tym coś wróci to będę wiedziała że to to...

z nowych umiejetności Edytki-umie się przewrócic z pleców na lewy bok, dziś w nocy to wyczaiła i teraz na spiocha zrobiła to samo...jestem w szoku. niedługo bułke z kiełbasą będzie wtryniać skubana:)))

koralowa nie strasz, ja chyba zrobię sobie operacje plastyczną, wczoraj tak myślałam, ile to kobiety muszą znieść, jak trudne jest podjęcie decyzji o ciąży,sama ciąża, poród, wychowanie, dom, a tu jeszcze bądź piękna i chodź pachnąca... kobiety mają naprawdę dużo presji na sobie...ja po becikowe stałam godzinę, bo jedna baba obsługiwała, a był przede mną tylko 1 facet (!!!). co do pójścia gdzieś z dzieckiem w odwietki-ja nie chodzę, wyszłam z założenia że latać z nia po ludziach nie będę, bo nie masz gdzie położyć, głupio przebrać, trzeba karmić.. no całą "instytucję" przy tym trzeba urządzić.
weroneczka gofry z bitą śmietaną!!!!??? ja ostatnio jadłam ale suche... z bitą smietaną, boże:) mmm...zdrowi jesteście już?
kassia181 no świetnie że zdążyli, pomimo pomyłeczki zasługują na pozytyw:)
navijka ponawiam pytanie-po jakiemu mówicie do Matyldki:)?
urszulka ja nie słyszałam o czymś takim, a czym to sie objawia??? że co? niby to mozna dziecku zrobić? bo ja to jestem w stresie jesli chodzi o trzymanie jej główki, uważam, ale ona juz tak ruchliwa że czasami jej za szybko opadnie albo źle złapię... no różnie...
andzia oj to złote dziecko masz:) mojej nie urządza jak siedze obok, trza się nią zajmować. co do studiów-powodzenia:))) widzę że jestes pozytywnie nastawiona...ja juz z tych co im się nie chce.. w końcu 27 rok idzie..
luizka chyba przegapiłam o tym kręgu.. Ciebie boli? a co sie stało? fryzjera to ja tez planuję, i na pewno będzie grzywka, ze względu na zmiany na czole:/
riba daj namiar!!!! ja tez uwielbiam takie rzeczy:))) ale super...wow-studiujesz w niemczech? to Ty mądra kobiecina jesteś!:)
 
Ciamajdko - na allegro tez znalazlam :)

Łańcuszek do smoczka z IMIENIEM Twojego malucha! (1246722342) - Aukcje internetowe Allegro

smoczka niestety nie :( a to na ebey

eBay: Neue und gebrauchte Elektronikartikel, Autos, Kleidung, Sammlerst�cke, Sportartikel und mehr � alles zu g�nstigen Preisen

a no studiuje, dlatego tu jestesmy. tylko nie chce mi sie juz, zreszta tu jest zupelnie inaczej na studiach (przynajmniej Uni Hamburg). w Pl to musialam zaiwaniac na studiach, a tu masz do zrobienia okolo 40 egz i kiedy je zrobisz i ile w semestrze to Twoja sprawa. a ja jestem taka, ze jak musze to robie, a jak nie to... dlatego mam tu znajomych ktorzy np. 16 semestr robia hehe.
 
reklama
witajcie...

my dzis na 11.30wybieramy sie do pediatry dzis pierwsze szczepionki od kad jestesmy w domu mam nadzieje ze mala jakos to przejdzie - ale za to jedziemy dzis na domek do lasu wiec troszke zminimy klimacik..... moja mala wydaje mi sie ze sie przeziebila bo cosnoskiem pociaga i troszke kaszelek ma dzis wszytko sie okaze u lekarza


pozdrawiam i zycze udanego weekendu
 
Do góry