reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Pospałam z małą, nici ze spaceru.. ale we śnie sobie na koniu pogalopowałam po łąkach:) miałam 3 i trzymałam je w piwnicy:p haha..

mam dwa pytania:
1. Edytka umie się przewrócić z brzucha na prawy bok, to źle..? robi to już od 2 dni.
2. O mnie-nadal mam połóg, tzn. taka brązowa woda... to normalne???

Bombusia jeszcze nie byłam u gienka, idę w przyszłym tygodniu.
Cayra a myslisz że daje efekty? kupiłam go dla lepszego samopoczucia, chyba go za mało stosowałam, ale teraz będe systematycznie.. ale czuć że cos tam robi, wibruje porządnie, aż skóra lekko boli.. i czuć mięśnie.
Anecia witaj znowu:) wszystko się unormuje, leki to leki... i wazne że Adaś się najada, pamietaj o tym. Poza tym moja też po żarciu ostatnio nie chce spać. własnie ma bardzo aktywne dni.

lecę jeść bo się przebudza!!!!
 
reklama
dziewczyny, sorki, ze wam sie w watek wcinam, chcialam tylko was namowic do glosowania:
kto jeszcze dzis nie klikal TWOJE PUDEŁKO , bo sie jakis nowy pojawil i w jeden dzien ponad 8tys glosow natrzaskal, wiec moze ma jakiegos boota czy cós. wiec do dziela dziewczeta, bo to juz ostatni dzien
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Pospałam z małą, nici ze spaceru.. ale we śnie sobie na koniu pogalopowałam po łąkach:) miałam 3 i trzymałam je w piwnicy:p haha..

mam dwa pytania:
1. Edytka umie się przewrócić z brzucha na prawy bok, to źle..? robi to już od 2 dni.
2. O mnie-nadal mam połóg, tzn. taka brązowa woda... to normalne???

1.moja tez sie przewraca na boki,mysle,ze to nic złego,kolejny etap rozwoju
2.ja na końcu połogu też plamiłam na brązowo,to znak,że niedługo sie skończy.
 
Cześć dziewczynki!
My już po badaniu słuchu-wszystko jest na szczęście w porządku:tak:, ale 240 zł poszło na to:dry: Poza tym zaliczyliśmy PZU i okazało się, że oprócz pieniędzy za urodzenie dziecka dostanę jeszcze za pobyt w szpitalu, bo byłam raz 6, a później 8 dni-więc się cieszę:tak:
No i dzisiaj w końcu się wyspałam-mała dzisiaj przespała 6 godzin pod rząd w nocy i była tylko jedna pobudka o 3, a później spanie do 7:tak:
Poza tym Małgosia od poniedziałku bardzo się zmieniła-jest taka bardziej kontaktowa-uśmiecha się od ucha do ucha, słucha jak do niej się mówi, patrzy i rozgląda się z zaciekawieniem i zauważa zabawki:biggrin2: Problem jest tylko w podnoszeniu główki-jak leży na brzuszku nie chce tego robić... A tak poza tym ładnie sztywno trzyma główkę jak ją trzymamy na rękach juz od dawna:tak:
Ciamajdka-moja też od jakiegoś czasu przewraca się na boczki:tak: A ta wydzielina to tak jak pisze Rozalka-koniec połogu:tak:
Cayra-dobrze, ze odespałaś już tę nockę:tak:
 
czesc mamuski :)
Widze nowe etapy w zyciu maluszkow obracanie sie na boczki hehe Moja nie obraca sie jeszcze:( bu..
Dziś bylismy na zakupach:)
Kupiłam sobie torbe portfel branzoletke i dwa sweterki :) :) a małej komplecik rozowy z kapturkiem juz na chlodniejsze dni hehe :)
Aha i jeszcze zahaczyłam o solarium :D :) ohh jak fajnie sie wygrzać w taka zimna pogode:p :)

A takto u nas wszystko ok:)
Przepraszam ze sie nie odnosze do was ale wiecie jak to jest same z małym dzieckiem :) I na dodatek jak sie ma wolną chwile to chce sie cos w domu porobic :)

Niedawno wrocilismy i dopiero teraz obiad bede robić .. kurczaka ziemniaczki i surowke:p
A mała teraz usypia przy swojej nowej karuzeli :)
SDC10467.jpg hihi :)
 
Bombusia mała się budzi około 6 i potem dalej zasypia a ja z nią :-p

cayra1984 generalnie chodzi o to, że to eko wychowanie - nawet zabawki dzieci robią a odzież piorą w tych orzechach

GSC no to maleńka ma nowy nabytek - śliczne misie :-)
 
Bombusiu - nie smuc sie, po prostu na Was czeka gdzies lepsze autko :-)tak mialo byc, co do ozdob - dokladnie, swieta traca swoj urok, no ale... niemcy
zycze Ci tej cudownej pogody :-)
kassia181 - no kochana i plan nie wypalil :angry::no: jakos nie zdarzylam posprzatac. zaraz wraca M i mam nadzieje, ze wtedy chociaz komode zdarze zrobic
a jak sukienka do chrztu?? doszla??
cayra1984 - ojejku jak ja Cie rozumiem. ja w dzien moge w kamieniolomach pracowac, ale musze w nocy SPAC!!!! nie ma dla mnie nic gorszego niz niewyspanie. dlatego teraz juz o 22 w lozku jestem i najpozniej o 22.30 spie. inaczej nie dalabym rady, a i tak pierwsze karmienie jest mojego M, moje drugie, czyli tak miedzy 4 a 6. czesto sie zdarza, ze maly juz wtedy nie zasnie wiec wstajemy :-). najwazniejsze ze od 22.30 do 4-6 spie.
Ciamajdko - swietny sen :-) powinnas je zapisywac. ja ostatnio mam serie snow o starych znajomych z czasow podstawowki :-) u mnie polog trwal ponad 5 tyg, myslalam ze po cc jest krocej, a jednak nie ma reguly.
 
hej dziewczyny.

U nas chyba na dobre skok rozwojowy, bo maly non stop wisialby przy cycu i non stop poplakuje... :/ Dzis to byl tak marudny, ze w zasadzie gdyby nie brak mojej reakcji na histeryczny placz to nic bym nie zrobila w domu. A akurat polozna przyszla, wiec dobrze, ze wczesniej zdarzylam deko chate ogarnac.

Wczoraj stalam w mega dlugiej kolejce po zlozenie dokumentow na becikowe... Stalam ponad 2 godziny. Stalabym jeszcze kolejna, ale pozwolilam sobie sie wepchac, na co ochroniarz laskawie sam zezwolil (z reszta i tak oboby stojace za mna a tez skladajace dok. na becikowe zostaly obsluzone przede mna...). ;] Oczywiscie oburzenie ludzi bylo wielkie. Ale nie moja wina, ze glupia pani kierownik MOPRu nie pozwala przepuszczac kobiet w ciazy i matek z dziecmi, tylko karze im tez, jak wszystkim stac w kolejce po zdanie dokumentow. A to nie moja wina, ze na tyyyyle ludzi byly tylko 4 okienka otwarte...

Jutro idziemy z malym na badanie bioderek. Ciekawe co wyjdzie.

U mnie byl znow nawal mleczny, z ktorym ledwo sobie poradzilam. Juz mnie piers zaczela bolec. Byla bardzo tkliwa przy dotyku. Mysle, ze malo brakowalo a skonczylo by sie na zapalaniu piersi. Na szczescie udalo mi sie w miare szybko ta sytuacje opanowac. Ale od kilku dnii mam jakas wysypke na skorze biustu, ktora strasznie swedzi. Nie wiem od czego, bo ciuchy piore w Loveli, a skore myje szarym mydlem. ALe deko przechodzi po przecieraniu skory srodkiem odkazajacym.

W niedziele mamy zaproszenie na 3. urodziny chrzesniaka meza. Szczerze mowiac to nie chce mi sie tam isc. Boje sie, zeby maly czegos od kogos nie zalapal (nie byl jeszcze szczepiony). No i w sumie w odwiedki to ludzie do nas powinni przychodzic a nie my do nich... Poza tym pewnie i tak bede patrzec jak wszyscy jedza, a ja bede siedziec o suchym pysku (dieta matki karmiacej)...

Ciamajdko, lacze sie z Toba jesli chodzi o wyglad brzucha. Mam identycznie obwisniety. Boje sie, ze mi taki juz zostanie. :( No i gratuluje umiejetnosci Edytki. Tylko sie cieszyc. :) Moj jakis tydzien temu malo brakowalo a sam przewrocilby sie z pleckow na bok. Ale na tej jednej probie zaprzestal. ;) Z pologiem nie pomoge. Sama jeszcze podkrwawiam...
 
reklama
Hej kobiałki,
siedzę u MAmci i wcinam gofry z bitą smietan a i dżemikiem. Pyszotka! I korzystam ze snu mojego dziecka =)

Natka myslę że biparox możesz na pewno wziąć, bo mi moja pediatra przepisała, ale ja nie brałam bo nie cierpię tego zapachu.

Bombusia tutaj masz instrukcję obsługi
http://katarek.pl/index.php?src=o_produkcie Działą podobnie jak frida tylko że nie Ty ciągniesz a odkurzacz =)

cyra u nas też ten smok wypada, masz na to jakieś sposoby bo mnie to już czasami do szału doprowadza. Jak mu wypadnie to się rozbudza i drze, i cały proces usypiania od nowa. U Ciebie tez tak??

kasia2506 a nie robili Wam badania słuchu w szpitalu? Bo u nas robią jako przesiewowe aparatami od Owsiaka i daja nawet certyfikaty.

navijka prześlę Ci jutro jak będe w domu bo na razie jestem u mamci.

Pozdro!
 
Do góry