reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Marylka – no tą wodę to ja podawałam jeszcze w sierpniu w gorące dni, tak to nic, bo jestem leniwa w przygotowaniach tego wszystkiego, tylko A. co chwila się pyta czy coś podajemy dodatkowo? :dry: Kłótnie czasem są potrzebne by móc się pogodzić :laugh2:
Bombusia – a nie są one kurczę te herbatki za słodkie? :dry:
Kasia2506 – kciuki zaciśnięte, okład z młodych piersi to katarek M. minie :-p
Alaa – klocki rosną kurczę blade ;-)
Andzia1987 – ja byłam w 6tż Ady na ważeniu to babka no to od razu szczepienie zrobimy, ja że żadne od razu bo będę Ją szczepić 8/9tż, baba obrażona, byłam wczoraj na szczepieniu i ta sama baba „dziecko chorowało, że nie było jeszcze szczepione?” a ja „ależ skąd, po prostu według mojej wiedzy ten tydzień jest lepszy niż 6” – koniec dyskusji wrr :-p
Rozalka – no to fiu, ee źle nie jest, jako że mam Ją na co dzień to nie zauważam tego, pewnie jakbym znienacka dostała takie 7kg to bym czuła wagę, a tak na bieżąco się przyzwyczajam, pewnie masz tak samo ;-)
Pajkaa - niech M. masuje i On ściąga siedząć za Tobą, ręcznie bez użycia lektatora, ma więcej siły, a masaż sprawi, że zaczniesz produkować i łatwiej będzie schodził pokarm, bo cycki nagrzane, acha oliwką ten masaż ;-) Przyjemności.
 
reklama
Witam .Noc super pobudki na amku no i co dziwne dzis rano nie bylo wzdec...normalnie szok!! Dzis M ma sluzbe wiec jestem z tesciowa tylko. Wieczorkiem na solarium i zapisac sie na areobik i silownie akurat mam 50 m od klatki wiec bliziutko zaraz kolo solarium .3 razy w tyg bede chodzic .Trzeba cos tez dla siebie robic bo waga stoi;(


Andzia -no to super ze u ciebie ok.Tez musze sie zapisac na wizyte ale jakos nie ma kiedy bo ciagle biegania po lekarzach z malym ..

Bombusiu -U nas tez pogoda do bani nawet na spacerek wyjsc nie mozna tylko kisic sie w domu:(
 
Witam .Noc super pobudki na amku no i co dziwne dzis rano nie bylo wzdec...normalnie szok!! Dzis M ma sluzbe wiec jestem z tesciowa tylko. Wieczorkiem na solarium i zapisac sie na areobik i silownie akurat mam 50 m od klatki wiec bliziutko zaraz kolo solarium .3 razy w tyg bede chodzic .Trzeba cos tez dla siebie robic bo waga stoi;(


Andzia -no to super ze u ciebie ok.Tez musze sie zapisac na wizyte ale jakos nie ma kiedy bo ciagle biegania po lekarzach z malym ..

Bombusiu -U nas tez pogoda do bani nawet na spacerek wyjsc nie mozna tylko kisic sie w domu:(

Tak szybko chcesz na aerobic?? a rodziłas sn?? karmisz piersią?? bo wiem, ze przy tych wariantach takie mega ćwiczenia mozna zacząć dopiero po 3 miesiacach - dlatego ja czekam...
 
madziujka zgadzam się z Twoim postępowaniem odnośnie zasypiania przy piersi, w końcu tu dziecko czuję sie najbezpieczniej i tak mu najlepiej, skoro mi to nie wadzi to czemu mam jej tego odmawiać...:tak:
Alaa wow, medal za cierpliwość odnośnie usypiania... ;-) a jaka waga Marcinka, ja pierdziu!!!!!
Pajeczko moja tez ma białawy nalot, ale za każdym razem połozna stwierdziła że to nie pleśniawki. Pediatra w poniedziałek jak bylam z nia też sprawdzał gardło i o pleśniawkach mi nic nie mówił, więc chyba białawy język jest ok przy karmieniu piersią. Ale aftin też mam na wszelki wypadek w domu. Odnosnie lakatatora elektr. jak on ciągnie? jednostajnie czy miarowo jak dziecko? bo jak jednostajnie to przecież zasysa chyba pierś bardzo nie?
Ehtele a jak Olek sie zachowuje na tej rehabilitacji? nie płacze? i co ten rehabilintant z nim robi? jakbys mniej więcej mogła skrobnać, byłabym wdzięczna. Kupiłaś coś na chrzciny sobie?:-)
kassia181 i co z tym ubrankiem? wymieni?
milusia ale duży ten Wiktorek!!!! trzymaj się i zdrowiej na dobre.. zapalenie ucha-uuu współczuje, to ból jak jasny gwint.
cayra buziaki!!!!
Bombusia ale Cie nosi.. :-pja lubie w domu siedzieć, bardzo... ale pogoda tez mi sie nie podoba, nie znosze jesieni deszczowej, wolę taką pomarańczowa z lekkim wietrzykiem i ten jej zapach.. a o zimie nie wspomne, juz mi słabo jak o niej pomyslę.
Natka. jak mi sie uda coś ściągnąc to zawsze wsadzam do lodówki, może stac do 3 dni.
monika8112 wiem jak to jest jak maluch absorbuje, czas leci jak szalony, a każda chwilę człowiek wykorzystuje na ubikację, albo jedzenie, albo sprzątnięcie zabrudzonych pampków... trzymaj się:)
Niuunia ja dopiero dzisiaj odebrałam decyzje z MOPSu w sprawie becikowego więc ciekawe kiedy dostanę.
Luizka wow, jakie Ty maratony po tych lekarzach musisz robić.. powinnaś napisać o tym prace magisterską, bo będziesz najlepiej zorientowana z nas wszystkich, niestety... :/ mam nadzieję że Twój szkrabik w końcu wyjdzie na prosta i to wszystko się kiedyś skończy:) i współczuję tego świadkowania na sprawie, nieprzyjemnie ...
Lilijanna ja podaje czasami rumiankową, czasami koperek (wszystko z Hippa), albo po prostu wodę z minimalna ilością glukozy.
marulka nie dość że człowiek ma tyle na łbie, to jeszcze facet wnerwi i mozna się dobić tylko.. może zrozumie co? ale ja juz wiele razy pisałam-nawet jak zrozumie, nawet jak przeprosi, nawet jak sie ukorzy, nawet jak sie poprawi to NIESMAK ZOSTAJE... i powtarzam to T., raz źle zrobione procentuje na przyszłość. Wysyłam wszystkie przeciwciała aby Olkowi sie poprawiło:-)
kasia2506 nie denerwuj sie, bedzie dobrze... na pewno słuch ma dobry. zdrówka dla eMka:tak: no nieźle Małgosia przybrała na wadze, jakby moja w takim tempie tyła to dzis musiała by mieć z 8 kg:-D
Andzia jak sie dostaliście na ten program darmowych szczepień? głupie babsko z tej lekarki. To ta ziarnina to taka bardziej kosmetyczna sprawa chyba nie?


co u mnie, nuda...
tzn. nic nowego:-D
mała ładnie noc przespała, jak zwykle zresztą...
teraz sobie kima przy suszarce z kompa, bo inaczej to krzyczy... od 3 dni ma takie dziwne dni, nie poznaję jej, chyba mamy skok...
wpadła babcia, ja pojechałam do Mopsu odebrac decyzję w sprawie becikowego.
a tak to nic więcej u mnie:)
 
Ciamajdko ja mam taki, ze on zasysa, ale ciągnie jak dziecko bo robi sie taka szczelnosc jak miedzy busia a cycem :) na pewno jest lepszy niz ręczny ręcznym nie umiałam w ogóle odciągac. To była masakra.
 
Pajkaa-Rodzilam sn i karmie piersia. Pytalam sie poloznej i powiedziala ze jak polug sie skaczy to moge no i ten areobik to tez taki wlasnie dla kobiet po ciazy..

a to pewnie jest taki lagodnieszy niz normalny bo słyszałam, ze przy zbyt intensywnym wysiłku mozna stracic pokarm - dlatego ja sie wstrzymuje:) na razie dziennie 30 brzuszków 30 półbrzuszków i boszki formujemy :p
 
Witam :-)

Marulka, mam nadzieję, że szybciutko pogodzicie się z M.

Bombusia - taka kijowa pogoda chyba w całej Polsce... :-(

Kasia2506 - trzymam kciuki za badanie słuchu :-) Ale Twoja Córcia ładnie przybrała na wadze :-)

Pajka -ja, żeby mieć zapas mleka, to robię tak: jak Szymon usypia około 20.00 i budzi się potem około 1-2.00 w nocy, to w międzyczasie ja idąc spać około 23.00 odciągam sobie pokarm i wychodzi mi dobre 100 ml i wiadomo - Mały wtedy śpi, więc ja mam wtedy na zapas ;-) Budzi się około 2.00, a ja już mam "świeży" pokarm w piersiach do tej pory :-) Mam nadzieję, że zrozumiale opisałam ;-P

Ciamajdka - :-D

Pisałyście o ćwiczeniach - ja chodzę na basenik - SUPEROWO JEST :-):-):-)

Odstawiłam te ch.olerne pigułki, wkurzało mnie to krwawienie, przez tydzień nie mogłam chodzić na basen przez nie... :/

Szymuś grzeczny, budzi się raz, góra dwa razy w nocy na zmianę pieluszki i karmienie :-) Ale zauważyłam, że przyzwyczaił się noszenia na rączkach :-) Trudno się mówi - będę nosić :-D:-D:-D Mój słodki ciężar :-D

Miłego dnia Wam życzę, buziaczki :*:*:*
 
Ciamajdko - o tych szczepieniach dowiedziałam się od kuzynki. 2 lata temu też brała udział w tym programie. normalne zadzwoniłam do przychodni, która to prowadzi, zadzwoniłam i zapisałam się ;) ale takie rzeczy to chyba tylko u mnie. Nie wiem czy w innych miastach ktoś prowadzi takie badania.
Z tą ziarniną na bliźnie to się zdziwiłam, bo w necie piszą, że coś takiego się wypala albo usuwa operacyjnie w znieczuleniu :| widocznie to u mnie rzeczywiscie było mały. No widziałam, że taka kuleczka sterczała na bliźnie. Jak na razie mam lekkie krwawienie, bardziej plamienie.
 
reklama
Ciamajdko no nosi mnie jak cholewcia,:-p nienawidze tak siedziec w domu,wszystko mam zrobione, mały nawet znosny, poszłabym z wózkiem połazić, ale pogoda pozostawiam wiele do zyczenia, jak pomysle o zimie to mi sie słabo robi:(((:)wściekła/y:
Lilijanna nie są za słodkie, próbowałam, no mały lubi, nic mu po nich nie jest to niech pije zarłoczek:):happy:
Kasia2506 powodzenia u lekarza z córcia!

Mam pytanie czy juz kładziecie dzieci na mate edukacyjną??? Bo nie wiem czy juz sięgnąć ją z pawlacza i kłaść maluszka???? ale chyba tak , bo naklejki, które M ponaklejał nad łózeczkiem w niedziele bardzo go interesują i dziś do nich gadał w łózeczku:szok::-D!
 
Do góry