reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

dziewczyny ale miałam ubaw teraz przeczytałam,z e najlepiej sciagac pokarm w momencie jak sie karki :) no wiec do jednego cyca przypiełam Sebka do drugiego laktator i faktycznie udało sie w ciągu paru minut 50 ml ściagnąc byłoby więcej, ale źle ułożyłam laktator i ... ja byłam z mleka, Sebek i ściana :p
 
reklama

cayra a nie boisz się przeziębienia po wyjściu z basenu na taką pogodę? ja jestem przewrażliwiona.. w sumie teraz nie miałam zapalenia ale z Olusiem myślałam że umrę.... stąd moje przeczulenie i takie mi się pytanie od razu nasuwa ;);)


Marulko, ja mam na basen jakies 50 m :) Ale oczywiście ubieram się cieplusio i kaptur na głowę :-)
 
Hejka. u mnie w przeciwienstwie do Was, pogoda sliczna. takze spacerek zaliczony, a maly dalej dosypia w wozeczku :-) ostatnio zapanowaly dosc fajne dni. nie placzkamy juz, nie marudzimy tyle. usmiechamy sie. takze mysle ze skok mamy za soba:-) maly zaczal intensywnie wkladac raczki do buzi, a co za tym idzie slinic sie. ale martwie sie, bo on sie malo odzywa. nie ma zadnych gagaga itp. czasami jakies aaaaaa i to tyle. a jak czytalam to u wielu z Was gaworzenie na calego:-:)-(.
ale ciesze sie, ze jest spokojniejszy, przynajmnie w domu moge wiecej zrobic. no i moje seriale poogladac :-), a troche ich jest:-D, ale i tak tylko jeden dziennie obejrze i to po 20tej jak juz spi.
Lilijanna - ja tez, tak jak wiekszosc dziewczyn daje herbatke Hippa koperkowa - raz dziennie. maly nie wypija zbyt duzo (okolo50ml), ale wyproznia sie po niej. rowniez ja smakowalam i w ogole nie jest slodka. wody nie daje.

marulka - dobrze, ze juz wyjasniliscie sobie z M :-):-). czasami tak jest, ze palniemy cos lub zrobimy bez zastanowienia.
Bombusia - wspolczuje pogody kochana, u nas bylo tak w niedziele. tym bardziej bylam zla, ze to jedyny dzien w ktorym z moim M mozemy razem pospacerowac:baffled::crazy:. mysle, ze smailo mozesz klasc malego na mate, tymbardziej, ze reaguje na naklejki.
Alaa - 6,7 wow, ale u nas pewnie tez juz blisko tego. 2 tyg temu bylo 6kg. nie martw sie tym, ze jest duzy. nasz Olivek tez taki jest. ma wielkie poliki i brode podwojna hehe :-D i tez potrafi co 2 h po 150ml zjesc.
andzia1987 - dokladnie, tu w niemczech dopiero za 2 tyg bedziemy miec pierwsze szczepienia.
luizka4don - zazdroszcze solarki, ja dostaje plamy:wściekła/y::crazy: u mnie tez waga stoi:baffled:
ethele - kurcze, strasznie zaskoczyla mnie diagnoza Twojego lekarza. pierwszy raz slysze, ze to zle ze dziecko wysoko glowke podnosi:szok:. Musze sie mojego zapytac. nie wiem co myslec, szczerze to nasz maly jak mial 2 tyg to podnosil glowke i obracal w dwie strony. polozna stwierdzila ze po prostu silny jest. ale jak pisalam przedtem maly lezac na brzuszku, lezal tak jakby na jednej stronie, teraz juz tak nie jest, ale to wlasnie jest objaw napiecia prawda?? nie dostalismy predzej terminu u pediatry, dopiero za 10 dni, wiec dopiero wtedy bede mogla z nim to omowic i zabrac skierowanie do neurologa. mam nadzieje, ze do tego czasu nic sie nie zmieni na gorsze. dzieki za opis cwiczen i fajna strone z siatka :-):-)

prawie 2 h pisalam tego posta - terrorysta sie obudzil :-)
 
andzia=- ja jak byłam u gina to też powiedział, że w pochwie mam ziarninę. Ona ponoć tworzy się na bliźnie, która pojawiła się w wyniku krwiaka. Miałam ich kilka i były nakuwane. Gin powiedział, że ziarnina jest mała i od razu mi ją usunie. Powiedziała, że moge krwawić po stosunku. I aż do tej pory po każdym stosunku mam krwawienie i mnie na maxa boli. Mówiła tez, że jak jest więcej ziarnin to trzeba się umawiać na wizyty co 2 tyg i to usuwać.

Faktycznie pogoda nie za ciekawa. Wczoraj spacerowaliśmy 2h w deszczu. Dziś już nie miałam sił. Jestem chronicznie nie wyspana :/ W dzień nie mogę odespać bo Marcinek śpi niespokojnie i czasem budzi się co 30min. A w domu tyle roboty :/
 
hej!!!!!!!!
dzisiejsza noc to byla rewelacja- Nikola zsnela o 21, obudzila sie na jedzonko o 4.30 zjadla i dalej zasnela i obudzila sie o 9 tazke zyc nie umierac:))))))))))))
a teraz jest leko marudna i co 2 godz chce jesc.

Ethele Nikola ssie roznie ale przewaznie 20 minut, zdaza sie ze 45 minut ale zadko.

ciamajdko sukienke mi wymienia- juz podobno wyslali i jak ja dostane to ta wieksza mam odeslac- maja zaufanie nie ma co:)))))))

pajkaa najlepiej sciagac w nocy- wtdy sa dluzsze przerwy w karmieniu i wiecej sciagniesz a mleko bardziej wartosciowe.

dziewczyny a moja jak lezy na brzuszku to zabardzo nie chce glowki podnosic- chwile polezy i zaczyna plakac i tyle z cwiczen. to zle?
 
Ja na sekundę, bo żarłok się obudził

Luizka4don – kurcze zazdroszczę, że masz z kim Piotrusia zostawić, u mnie A. przed 18 z pracy, to jemy, Ada do kąpieli i jest wieczór i nic mi się już nie chce, choć może właśnie wtedy powinnam zacząć. Jak karmisz piersią pamiętaj, że przy ćwiczeniach wytwarza się kwas mlekowy, musisz odczekać dobrą godzinę zanim zaczniesz karmić.

Bombusia – ściągaj matę, ściągaj, jak się dziś nie zainteresuje to jutro/za dwa dni na pewno
 
A my po wizycie u pediatry, wszystko Ok. Mały przytył od 2 tyg. co był ważony miał 370 a teraz waży już 4400 :tak::-D:-)
Za 2 tyg. szczepienie. Weźmiemy tradycyjnie 3 kłucia i chyba będziemy szczepić na pneumokoki i rotawirusy? ehh ale ceny tych szczepionek. Mały chyba przez tą pogodę dziś marudny i mało śpi. Mam nadzieję że noc będzie Ok.
Buziaczki Mamusie i przespanej nocy :-)
 
reklama
Do góry