reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

kurde wasze dzieciaczki takie duze :( ja weszłam na wage sama potem z Sebkiem i wychodzi mi 4700

No bioderka mamy umówione na 15 spaździernika i na 8 października wizyte u nowego pediatry bo trzeba skierowanie miec:)
 
reklama
Mój szkrabik wazył tydzień temu 6300 g:-p i nosi ciuszki na 68 cm i ja juz odczuwam ten cięzar jak go wyjmuje z łózeczka i sie podnosze,:baffled: a co to bedzie później:szok:???? hmmmm

Pogoda mnie dobija, poprostu mam chandre.
Adrian pojechał na wycieczkę integracyjną3 dniową i sama z maluchem sie bujam po mieszkaniu, bo ciagle pada:angry:,a gdzie tu do wiosny:crazy:!
 
BOMBUSIU jak to co , no będziemy nosić ten słodki ciężar, a potem stękać i narzekać na kregosłup jak stare omy :) ,

mam pytanie czy ja mogę sobie ściągnąć mleko do butelki i przechować do jutra w lodówce , Oliwka ma zajęcia otwarte w przedszkolu , pokaz swoich nowo nabytych umiejętności , bardzo chciałabym iść zawsze byłam,więc mam zamiar poprosić ciotke o to aby została z małym , choć sama nie wiem czy to najlepszy pomysł , jeszcze z nim nie była nigdy sama , a po drugie mały nie najlepiej radzi sobie z butelką , co prawda to tylko godzinka postaram się małego nakarmić porządnie ale same wiecie jak one potrafią się upomnieć o jedzenie już 15 min po posiłku , więc musze im coś w razie czego zostawić
 
Ostatnia edycja:
witam dziewczyny ja tylko na chwilę nie było mnie tutaj juz przeszło tydzień ale walczymy z małym nie mam na nic czasu, wciąz jest płacz, prężenie ból brzuszka i noszenie na rączkach, dobrze że noce przesypia.

pozdrawiam was wszystkie!
 
Witajcie :-) widzę, że temat wagi jest poruszany. My jutro mamy wizytę u pediatry więc dowiem się ile mój skarb waży. Chrzciny robimy w domu 9 października. Widzę że ten weekend chrzcinowy :-D
Zdrówka życzę, bo ta pogoda paskudna, ja chce słońce!!! :tak::-)
Ok zmykam mamusie, spokojnej i przespanej nocy. :-)
 
I ja się melduję. Mała w dzień usnęła później niż zwykle i teraz pewno będę się z nią bujać do północy. Ale wku.. mnie masakrycznie - co mała przysypiała to ktoś ją tyknął albo coś gadał wrrrrrr. Wkońcu biedna usnęła i spała 3 godz

Pajkaa ja miałam 2 wizyty u pediatry i na każdej mała była ważona.

Widzę, że matka pieniężna Was odwiedziła - ja czekam dalej na swoją. Poza tym becikowego jeszcze nie dostałam wrr. Ile Wy czekałyście?
 
I ja się melduję. Mała w dzień usnęła później niż zwykle i teraz pewno będę się z nią bujać do północy. Ale wku.. mnie masakrycznie - co mała przysypiała to ktoś ją tyknął albo coś gadał wrrrrrr. Wkońcu biedna usnęła i spała 3 godz

Pajkaa ja miałam 2 wizyty u pediatry i na każdej mała była ważona.

Widzę, że matka pieniężna Was odwiedziła - ja czekam dalej na swoją. Poza tym becikowego jeszcze nie dostałam wrr. Ile Wy czekałyście?
JA dostałam w 2 tyg. na konto od złozenia papierów!
 
Hejka laseczki:) My dzisiaj mielismy szczepienie maly plakusial biedactwo ale tylko jedni bo na zoltaczke w razie gdyby mial operacje zeby sie niczym nie zarazil . a reszte szczepionek 26 bo nie minelo 6 tyg od wzw a koniecznie pediatra chcial zeby te na zoltaczke bylo..
Mały wazy 5700 klops ja sweterek na 71 cm mu zakladam a ciuszki 62 68 :) Daje w kosc klops...
Maly od 2 dni aniolek wreszcie zaczal spac troszke w dzien:) ale nie zapeszam moze byc to chwilowe;p;p
Teraz na szczescie troche odpoczynku od lekarzy...
W czawrtek ide do sądu na sprawe bo sis sie rozwodzi i jestem swiadkiem pozniej na szkolenie dzialkowca jakies smieszne;p
No i nastepny maraton z lekarzami sie zaczyna od 4 -urolog 6-rehabilitacja 8 -neurolog no i 11 trefny dzien zapadnie decyzja co z zastawka ale na 90% bedzie musiala byc...serce mi sie kraja jak pomysle..staram sie jakos o tym nie myslec i odwlekac te mysli ale sa chwile gdy tak patrze na niego i lzy mi leca po policzkach....ale trudno tak musi na to wychodzi byc:(
Taki nasz los :(

Natka
- życze zdowka dla Gabrysia:)

Ciamajdko- wlasnie tez cytalam o tej kapieli i tak samo chce wyprobowac
moze byc milo:) moj szkrab tez uwielbia wode:)

Ola
- a o ktorej kapiesz ?? Ja kapie tak miedzy 19-20 pozniej cyc
no i jak nie zasnie przy cycu to wkladam malego do lozeczka wlaczam karuzele
i maly sam odlatuje . Tak dziala na niego woda:)

Niuunia
- ja rowne 2 tyg od dostania decyzji
 
No właśnie jak tam waga maluchów?
Bo mój przy porodzie 4120 - a teraz tylko 5400... jakoś martwię się bo 7 września warzył 5100, i tylko 300 gram w ciągu tych 20 dni przytył....
doradźcie
 
reklama
ehtele nie wiem i nie pomogę ale sama jestem ciekawa. Poza tym sama ważyłaś?

Kurde coraz więcej informacji o tragedii autobusu. Popłakałam się jak dowiedziałam się o tej 13-letniej dziewczynce - babcia za dobre wyniki zabrała ją na wycieczkę a w dniu powrotu miała urodziny - straszne....
 
Do góry