reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Witam sie :tak:moje dziecko dziś bardzo grzeczne :-Dszok jakiś:szok:wróciłyśmy ze spaceru dłuuugiegooo,na którym nawet raz sie nie obudziła ,a teraz śpi na brzuszku w łóżeczku ,żeby chciała jeszcze w nocy spać było by suuuppeeer ,ale no cóż nie morzna mieć wszystkiego ,:-),
Mam jeden problem małej wyskoczyły potówki na buźce i nie chca zejsc wiecie morze czym moge posmarować jej buźke ?
Ja robie kisielek z maki ziemniaczanej i przemywam potowki,mała ma za uszkiem po jednej stronie na której leżala w wózku.
 
reklama
NO maly wykapany zcewnikowany najedzony i grzecznie (jak narazie:p) lulka sobie:) teraz troszke czas dla mamuni na BB i na ogarniecie siebie;) Od jutra M ma urlop wiec zostanie zaangazowany w zajmowanie sie dzieckiem bo dzis napisalam u sms i wyzygalam mu wszystkie zale a on do mnie ze jak bede zmeczona albo bede chciala cos zrobic to mam powiedziec a ja mu mowie ze jest ojcem i powinien sam wyjsc z inicjatywa....zobaczymy jak to bedzie...
w poniedzialek kolejne USG glowki ehhh mam nadzieje ze to bedzie ostatnie i pozniej po konsultacji z neurologiem(8 pazdziernika) bedzie koniec tych kontroli....wtorek szczepienia ciekawe jak maly to przejdzie juz sie boje goraczki ktora moze byc...
 
kasia- a jak sie bada oczy u takiego maaleństwa?

My mieliśmy USG w 7 tyg. Wszystko było dobrze. Ale lekarz kazał przyjśc na jeszcze jedną wizyte kontrolna za miesiąc.
 
Navijka- Mi lekarki w szpitalu mowily ze kierowanie sie temperatura raczek i noska jest bledne...sprawdza sie wlasnie po karczku i nozkach jezeli nie sa te miejsca zimne to znaczy ze dziecku nie jest zimno a jezeli sa garace to moze swiadczyc ze dziecko ma goraczke lub jest za grubo ubrane. Karczek musi byc przyjemnie cieply taki w sam raz:)Moj raczki tez czesto zimniutkie ma a reszta ok:

edit:
Ja mam w pokoju 22 stopnie i maly ma body i pajacyka bawelnianego .
 
Ja się zdecydowałam szczepić tradycyjnie . Stwierdziłam ze jak tyle dzieci jest szczepionych normalnie i kiedys tylko takie szczepionki byly to maly tez wytrzyma te 3 kłucia. No i za duzo naczytalam sie o tych trafnych seriach szczepionek...jakos stracha mam
 
reklama
my chyba weźmiemy skojarzona 5w1 + pneumokoki + rotawirusy
my zdecydowalismy sie na 6 w 1 i rotawirusy bo te trzeba do 6 miesiaca a na pneumokoki mozna zaszcepic do 2 roku zycia- tak pediatra mowila.

pajkaa
u nas usg bioderek zalecali miedzy 4 a 6 tyg- Nikola miala w 5 tyg.

dopeiro teraz znalazlam czas zeby was poczytac- mala dzis marudna i ciagle tzreba jej poswiecac uwage i prawie w ogole nie chce spac w dzien.
zaczelam czytac jezyk niemowlat i super ksiazka.
jesli chodzi o M. to moj stara sie pomagac- wyzuca smieci, myje naczynia, czasem zakupy, no i zajmuje sie mala po pracy. tez sie czesciej klucimy niz zwykle ale to chyba normalnie. a przytulanki- hmmmmmmmm. jestem po cieciu- probowalismy i mnie boli takze puki co nic z tego.
 
Do góry