reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Ale się dzieje od wczoraj.
Jeszcze raz gratulacje dla Navijki i mocno zaciśnięte kciuki za Ehtele i AgaS-78.

Bonusowa życzę wieczornej udanej akcji!!!

A u mnie nic... Może mój syneczek grzecznie czeka, żeby wyjść 12-go, tak jak mamusia by najbardziej chciała...
 
reklama
Wchodzę na forum i co takie super wieści. Gratuluje nowym mamusią :-)

Bombusia Alanek prześliczny :tak:

Navijka jaka niespodzianka pyk cyk i córunia jest super!

Ehtele jeeeeeeeeee juuuupi Aleksander wkońcu podjął ostateczną decyzję o wyjściu - aby poszło szybko i mało boleśnie :-)

Normalnie łezki mi lecą. Choć zaczynam się czuć, że urodzę na szarym końcu :baffled:
Wczoraj mój zabrał mnie do kina - miały być darmowe wejściówki, no ale jak widać doooopa z tego wyszła :-p poza tym chodzić nie mogę - ból biodra jest przeogromny i gdyby nie on to przesypiałabym całą noc, bo bóle nocne ustąpiły - mam nadzieję, że to cisza przed burzą
 
Wchodzę na forum i co takie super wieści. Gratuluje nowym mamusią :-)

Bombusia Alanek prześliczny :tak:

Navijka jaka niespodzianka pyk cyk i córunia jest super!

Ehtele jeeeeeeeeee juuuupi Aleksander wkońcu podjął ostateczną decyzję o wyjściu - aby poszło szybko i mało boleśnie :-)

Normalnie łezki mi lecą. Choć zaczynam się czuć, że urodzę na szarym końcu :baffled:
Wczoraj mój zabrał mnie do kina - miały być darmowe wejściówki, no ale jak widać doooopa z tego wyszła :-p poza tym chodzić nie mogę - ból biodra jest przeogromny i gdyby nie on to przesypiałabym całą noc, bo bóle nocne ustąpiły - mam nadzieję, że to cisza przed burzą

Nie martw się ja mam takie samo wrażnienie, ze bede na szarym koncu cos nam się kolejka sypie :p
 
navijka gratulacje!!!!!!

za wszystkimi sierpniówkami drzwi porodówki zamknie ciocia Marulka - termin na 26.08 więc będę tu ostatnią pełną macicą :D hehehe

pajka a jak Twoje boleści? skoro jesteś to znaczy że ustąpiły?
 
Jeden dzień nie zaglądałam na BB, bo pojechałam omówić z rodzicami szczegóły na okoliczność porodu a tu akcja za akcją :)

Navijka super, że córcia już jest po tej stronie brzuszka :) Gratuluję i życzę szybkiego powrotu do formy!

Kasia2506 gratuluję również Tobie!

Luizka wiem, że jest Ci smutno i źle, ale bądź dobrej myśli! Trzymam kciuki, żeby Maluszek szybko wyzdrowiał!

monika8112 trzymam za Ciebie kciuki! Oby poszło szybko i w miarę bezboleśnie!

Ethele no to Olek się w końcu poddał :) Nareszcie się doczekałaś :) Pozdrawiam!

Ciamajdko
korzystaj jak najwięcej ze spotkania z rodzicami :) ja też czekam z niecierpliwością na akcję porodową :) mój tato się śmieje, że chyba mi adrenaliny brakuje :) ciekawa jestem, czy jak to stado byków mnie przeora (rewelacyjne określenie :)) też będę taką optymistką? :)

Misslena ogromnie gratuluję!

A u mnie cisza i spokój. Od wczoraj wprawdzie mnie czyści, ale nie wiążę tego z porodem, bo pewnie za bardzo się u mamusi obżarłam i taki efekt :( brzuch mi się napina, ale nie jest to bardzo bolesne. Jutro mam wizytę u gina to się dowiem, czy cokolwiek do porodu się ruszyło. Już nie mogę się doczekać swojego Olusia na świecie :)
Trzymajcie się ciepło!
 
Witam!!!!!!!!!

Ehtele i Navijka GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!

Luizka trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia Twojego maluszka;będzie dobrze bo musi i już!!!!!!!!!!!
nie mam siły pisać, sorki;zaczyna się u mnie coś dziać...mam przeczucie że dziś albo jutro będę tulić moje maleństwo;

Pozdrawiam wszystkich i miłego dzionka życzę!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry