reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Andzia- na prawo. Wykłady są raz w tygodniu + ćwiczenia,które też można na jeden dzień przełożyć. W zeszłym roku dało się to połączyć i siedziało się na uczelni od 8.00 do 20.00 ale to byl tylko jeden dzień. Trudno. Muszę zadbać o przyszłość swoją i panienek :)
 
reklama
polianna o to fajny rozkład zajęć :-)

Pajkaa ja zawsze w kinie się śmieję, że maleństwo uczy się już angielskiego :-p ciekawe jak fiuufiuu po seansie. Czyli na informacje po wizycie dopiero możmy liczyć wieczorkiem?

andzia mi też brzuch się spina i cosik pobolewa ehhh. Tak bardzo chciałabym spokojnie przespać tą noc

Oki dziewczyny ja uciekam do wyra - może się uda usnąć. Życzę Wam także spokojnych nocek, no chyba, że chcecie już rodzić :-p Do jutra buźki :*
 
Ide sie polozyc:) Jutro nie moge rodzic bo Mek na sluzbie heh maly musi sie wsrzymac do niedzieli o ile chce juz wyjsc;p Wiec mam nadzieje ze noc bedzie spokojna:) Dobranoc brzuchatki;*;/
 
byłam w kinie, wróciłam i ... nic się nie działo i nie dzieje, plecorki odpuściły o czuję, żę jest to cisza przed burzą:) odezwę się jutro,bo teraz padam na pysk.
 
Witam z rana:) Nie nie nie myslcie ze tak sobie wstalam o tej porze heheh musialam wyprawic Mka do pracy dzis ta przekleta sluzba wiec wroci dopiero jutro ok 10 rano ...do tego czasu maluszek musi siedziec grzecznie w brzuszku i czekac na tatusia:)
Noc spokojna bez skurczykow :) Wizytujacym dzis wszystkiego dobrego:) Ja uciekam dalej lulku tylko musze obudzic spiocha :p Wpadne pozniej:)
 
Ja jak zwykle wpadłam się przywitać.
Widzę, że dużo już mamusiek sierpniowych się rozpakowało-Wielkie gratulacje:-)

A i mamusie w dwupaku dzielnie się trzymają;-)

Pozdrawiam Was wszystkie.:-):-)
Miłej soboty
 
ehtele nie, nie urodziłam....po prostu nie mam nastroju do pisania.....oczami wyobraźni widzę co mnie czeka i jak pomyślę, że znowu będę chodzić w ciąży o 4 a nawet 5 tygodni dłużej niż inne dziewczyny to łzy mi się do oczu cisną....U mnie tylko codziennie napinanie się brzucha, które do niczego nie prowadzi :(


Pozdrawiam wszystkie!
 
starlet nosek do góry.Czasem tez sie czuje jak Ty.Jak czytam o rozpakowanych mamusiach,skracającej sie szyjce,czy rozwarciu,a u mnie cisza,to....mam dość chodzenia z brzucholem...Jesteśmy na tym samym etapie ciąży,damy radę.
 
cześć dziewczyny :-)

Siedzę na BB już 2 godziny a nadal nie nadrobiłam wszystkiego co napisałyście przez 2 dni mojej nieobecności:-( Więc egoistycznie napiszę co u Nas i postaram się być bardziej na bieżąco.

W czwartek byliśmy u ortopedy zrobił USG bioderek stwierdził, że są w porządku, ale na wszelki wypadek lepiej pieluszkować puki z nóżkami nie będzie wszystko ok. A stópki nie są twarde, ale też nie miękkie więc musimy małej założyć gips na nóżki. W środę pierwszy będzie założony, gips będzie od stópek po pachwiny bo u takich maluszków nie można inaczej, założony zostanie na 6 tyg, ale co tydzień będzie zmieniany, więc co tydz w środę będę z małą w szpitalu.
Wczoraj była u Nas położna kazała małą zacząć kąpać w Oliatum bo dostała uczulenia najpierw na Hippa, później na Nivea więc maleńka jest uczuleniowcem, chociaz na pieluszki nie miała uczulenia.
Po wizycie położnej dostałam gorączki 39 st i zapalenie piersi męczyłam się cały dzień i pół nocy, ale teraz już jest ok :-)

Ehtele Olek to chyba na 3 sierpnia czeka;-)
 
reklama
Witajcie !!!

Rozalko - ja mam niby 2cm rozwarcia, szyjka miękka,skrócona a widzisz... siedzę z brzuchem dalej :) Nic to mi nie dało.
 
Do góry