reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Ciamajdko, wspolczuje tych boli, ale jak juz wspominalas, mnie to przypomina bol na kolke nerkowa, ktora nota bene dzis mialam. Lekki, bo lekki, szybko minal, bo po niecalych 5 minutach, ale jednak. Bol z tylu, na wysokosci nerek, czyli nie tam gdzie krzyz. No i u mnie bol przypomina deko przywalenie z kija w nery lyb cos jakby nerki sie przykleily do sciany plecow. Cos takiego. No i bol moze byc lekki, gdy np. piasek przemieszcza sie w nerce. Gorzej jak jest kamien. Mialam na poczatku ciazy to myslalam, ze nieba lizne. Wylam z bolu dobre pol godziny, do kibla na kolanach szlam, bo mnie jeszcze naparlo na pecherz. Raz goraco raz zimno. Brrr. ALe jak mowia, ze porod przy kolce to pikus to sie porodu nie boje. :p

Kurdeeeee, przeplacilam z ta wanienka.:wściekła/y: Tylko skad moglam wiedziec, ze w biedronie bedzie na nia promocja? No i moja jest bez korka, ktorym czesto dzieci lubia sie bawic... Co ciekawe, bylam w tym tyg w biedronie i ich nie widzialam. Byc moze, ze bylam w zlym sklepie, bo mam w najblizszym okregu dwie.

urszulka, wskazuje, wskazuje, ale musisz podzialac na ten termometr. ;) W zaleznosci jaka temperatura, albo pojawia sie platek sniegu, usmiechnieta buzka lub ten trzeci znaczek, nie pamietam jaki, ale sa narysowane na tym termometrze wszystkie trzy. Ale pojawiaja sie wieksze, gdy na nie zadzialasz woda. Ja potarlam palcem i sie pojawily. :p No i ja nie bede sie tym wskaznikiem sugerowac. I tak siegne po termomerd douszny malego, bo jemu jakos lepiej wierze niz temu paskowi.

A u mnie kuchnia wysprzatana (szafki poczekaja na mame :p ), podlogi pomyte. CZekam az mezul przyjedzie i wyszoruje dywany. I bedzie FINITO!!! :D
Mielismy dzis pojechac po nosidelko dla melgo. Ale dupa z tego wyszla. :/ Tak to jest jak ma sie chlopa, ktory na wszystko ma czas i ze wszystkim zdazy. :p
 
reklama
rozalka, niezle. ;)

A swoja droga to teraz jakas inna tendencja. Kiedys wielki placz i lament byl jak rodzila sie cora. Mial byc chlop i koniec. A teraz jak ma byc chlop to placz i lament wielki...
 
Dziewczyneczki kochane, ja uciekam, pewnie jutro będzie to samo, pojutrze też i tak bez przerwy, a wszyscy z rodziny pytają " I jak?" co ja mam im mówić, że dzidzia nie chce wyjść...Echh już jutro termin według OM, według USG już minęły.....

Rozalko niezła historia,,,też chyba by mi było smutno....chociaż najważniejsze jest zdrowie dziecka,a nie płeć...

Kasieńko trzymaj się słońce, dawaj nam tu znać...

Całuski,
Życzę wam spokojnych nocek, a dla tych co już chcą być po regularnych i coraz silniejszych skurczybyków i szybkiego rozwiązania...
 
i patrzcie...siedzi mi taka gadzina nad głową :p 101_0017.jpg
 
rozalka no ładna historia - ja też jakoś w 100% nie jestem pewna mimo badań usg i dowodów dowcipnych :-D

kasia trzymamy kciuki i czekamy na informacje :-)

milusia spokojnej nocki życzę :-) Może Wiktor będzie terminowym chłopakiem :-) buziole :*

andzia
ale gadzina ma oczyska przerażające :baffled:
 
reklama
Do góry