reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
jenny ochhh i Cie nie zostawili już w szpitalu bez wód??????? wow u nas już poródówka i jazda heja:-D
Pajka widzę, ze Cię dziś nosi, dokopałabys pewnie sąsiadowi chętnie, ale z Sebkiem nie wypada:-D:-)

A ja jestem strasznie senna, nie spałam dziś od 3 do 4 mały jakoś dziwnie sie wypinał, a teraz sobie smacznie śpi, a ja do dooopy jestem:baffled:, ale nie usnę, bo potem znów w nocy będe sie kręcić z boku na bok:crazy:
 
Bombusiu bo ten koles jest idiotą rozwali mi ubikacje a kto za to zapłaci?? pewnie nie on tylko my. Masakra miec sąsiada, który remontuje sie od paru lat cały czas i skończyc nie moze!
 
tutaj sprawdzaja czy wszystko ok i do domu no takie zwyczaje,dziecko bez wod moze byc 24 godziny.Jesli nic sie nie bedzie dzialo mam przyjechac ok.20 do szpitala.Ty nie masz na to wplywu czy zostajesz czy nie poprostu tak jest.Powiem tak skurcze sa nieregularne ale 15 min to az sie zsapalam z bolu:no:
 
Pajkaa no tak nie pomyślałam, że skoro taki burak z niego to potem może się Wam odpłacić przy maleństwie :baffled:

fiuufiuu udanego i miłego seansu życzymy - bez skurczy i bóli :-)

Właśnie czytałam artykuł w gazecie "jak długo będziesz rodzić?". Oczywiście jest tylko o czynnikach wpływających na czas trwania porodu choć nie zgadzam się z nimi wszystkimi no może poza podatnością szyjki, bo faktycznie dooopa blada jak ona nie chce z nami współgrać. Potem wspominają o wieloródkach, że szybciej rodzą- może i tak, choć ze mną leżała dziewczyna, która o wiele dłużej rodziła drugie niż pierwsze. Ostatnio wspominałyśmy tu o wywoływaniu porodu i to także wydłuża poród. A właśnie jenny zacytuję "jeśli pęknie pęcherz a skurcze nie pojawią się po 6-12 godzinach to wywołuję się czynność skurczową". Oczywiście wielkość dziecka i miednicy mamy też ma znaczenie na tempo porodu, warunki genetyczne oraz psychika. A tu także się nie zgadzam, bo mamy otwarte na poród mają szybciej urodzić ale jak widzimy po ehtele doooopa blada. Także co ma być to będzie
 
tutaj sprawdzaja czy wszystko ok i do domu no takie zwyczaje,dziecko bez wod moze byc 24 godziny.Jesli nic sie nie bedzie dzialo mam przyjechac ok.20 do szpitala.Ty nie masz na to wplywu czy zostajesz czy nie poprostu tak jest.Powiem tak skurcze sa nieregularne ale 15 min to az sie zsapalam z bolu:no:

No to kochana nic sie nie martw tylko odliczaj sobie częstość skurczy, fajnie, ze już sie za chwilkę rozpakujesz, trzymam za Was kciuki!!!!


Pajko zabić to mało MĘCZYĆ takiego paproka, będzie tak dłubał i malucha budził
 
witam:) dziewczyny wpadam tylko powiedziec ze u mnie w porzasiu, na wczorajszym ktg- jeden skurcz - hurrrrrra:-D- jednak nie mam czasu Was nadrobic- troche czytam ale nazbieralo mi sie pracy i jeszcze zaraz z mala wychodze do lekarza.
Zycze Wszystkim milego popoludnia- i mam nadzieje ze jak wroce za kilka godz. to ktoras sie rozpakuje:)))
Trzymajcie sie brzuchatki.
 
Miałam was nadrobić, ale wrąbał mi się Darek bo od kilku dni czuwa w domu - nie wiem po co, w komputer i nie dałam rady, zaczynam od nowa:)
czytam na bieżąco, ale z pisaniem gorzej:
kiedyś Martuśka i teraz Pajeczka pytają o czop:

U mnie było tak, że w nocy już czułam dziwne mokro, rano się obudziłam i na wkładce baaardzo dużo gęstego śluzu (różowego) z dużą ilością krwi, ale nie żywoczerwonej, później jeszcze przez cały dzień glutki z krwią, pod koniec dnia glutki brunatne (było tego bardzo dużo) wkładki zmieniałam co pół godziny. No dobrze poodpisuję wam kochane...
 
Jenny - trzymam kciuki za lekki i szybki porod:tak::tak::tak:. Takie zwyczaje sa u Ciebie - jak pisalam kolezanke 3 razy odsylali. Ale w sumie spoko bo jak wody czyste to mozesz spokojnie poczekac w domu;-)zawsze inaczej niz w szpitalu. Ale Ci dobrze - najpozniej jutro bedziesz tulic maluszka!!!!!:-D
Kasia2506 - niestety polska (i nie tylko) sluzba zdrowia pozostawia wiele do zyczenia...Nie denerwuj sie - w poniedzialek mam nadzieje ze uda sie wszystko posprawdzac.
Bombusiu - ano widzisz - takie zycie okrutne:-D zalaczyl mi sie motorek i wszystko blyszczy znowu. Tesciowa to mnie pytala co na kolacje bedzie - niech spada na drzewo bo juz dzisiaj mam limit robot wyczerpany:-D Komoda jak bedzie to oczywiscie ze pokaze - chyba z marszu caly kacik dla malej, bo wymyslilam przemeblowanie jeszcze....Ciekawe co M na to..pewno:angry:hehe.
My tez z tych ze kazdy co innego szama, tak wiec w lodowce pol supermarketu:-D
Ciamajdko - nono doktorka wsypalas:-Dale podpadowa;-)pakuj sie pakuj, bo faktycznie w kazdej chwili moze ruszyc:tak:Ja tez bym wolala jakis zespol z humorem do porodu, bo na smutasa to nie bardzo:-p
Pajka - trzymaj sie dzielnie, ja to bym sie juz pewno do rekoczynow z takim posunela:wściekła/y:
Weroneczka - wieczor panienski w sumie udany...szkoda tylkoze tak piekny prezent niedoceniony:-(Ale to Ty w tym wszystkim jestes dama z klasa:tak:
Fiuu - zycze udanego seansu:-D
Ehtele - ja do sklepow z ciuchami ostatnio nie wchodze nawet (ku uciesze M):-D ale jak tylko dojde do siebie po wszystkim to beda meeegaaa zakupy:tak::tak::tak:Fajne rzeczy na tym allegro i rzeczywiscie niedrogie:tak:

Odbebnilam swoje na dzisiaj:tak:napelnilam brzuszek i teraz to faktycznie leze i pachne jak to okreslila Ciamajdka. W planach na dzisiaj jeszcze komoda i przemeblowanie.Ciekawe czy M spasi i uda sie go przekonac - pewno od razu bede marudzic zeby lozeczko tez poskladal bo mi to sie na MAXA zalaczyl ten syndrom i chce miec wszystko na cacy i to JUZ najlepiej:-D
 
reklama
zestresowałam się...
poszłam siku i wyleciało ze mnie kilka skrzepków krwi..
a jak wytarłam się papierem to zywa krew..

dzwonię do T. bo mnie brzuch napieprza.. ja dziewczyny chyba naprawdę mam "niewiele" czasu..

pocieszcie proszę...
 
Do góry