reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

To moje pierwszy bobasek:) A przytylam ooo duzo hehe +23 kg bylo 2 tyg temu teraz w czwrtek mam wizyte wiec zobacze jak dalej. Mieszkam w Bydgoszczy. Ciąze znosiłam do 7miesiaca w miare dobrze ale teraz coraz ciezej ....Mam takie chwile słabosci ze chce mi sie dosłownie płakać. Marze o tym zeby juz urodzic...ale to chyba wiekszosc z was tak ma:)
 
reklama
Olu czemu masz zły humorek???? Pomiziaj brzuszek to sie polepszy
Bogusiu007 łączę sie z Tobą w modlitwie o deszcz.....eeeee ulewę
Ehtele to już tylko czekasz z pazurkami na skurcze co 5 min. i jazda na porodówkę, kurcze naprawde dużo Ci już nie zostało.....a ryneczek mam bliziutko:))))
Zielona trzymaj sie już bliżej jak dalej do finału
Fiuu ochhh jak to dobrze, ze Ty też masz ochotę ryczeć, dziękuje Ci od razu mi lepiej:)))
koralowa no sąsiad do odstrzału dajcie spokój to po kit ten domofon????? aż strach z takim zadzierac jak drzwi chce wystawiać, ja Wam sie nie dziwię, bo ja mieszkam na parterze i też bym dym robiła o otwarą klatę schodową!!!!
Ja też starm sie nie pić gazowanych słodkich napoi, tylko woda i zielona herbata, zresztą ja nie miewam zgagi.... huuura
luizka... hej napisz coś więcej o sobie, jak płeć w brzuszku, kiedy poród itp.
Cayra na pewno lody Ci pomogą się uspokoić, koniecznie zjedz, byleby nie za dużo!!
Kassia naprawde to wystawianie poopy do góry i bujanie brzucha przez M pomogło!!!!!!!! mały sie uspokoił i dziś leży zupełnie inaczej:)
Kolumnea kochana no to już masz duuużego bąbelka, super, ale czemu nie mozesz sie smarować zelami???? a jedz kobietko jak musisz, bo to ostatnie podrygi objadania sie z czystym sumieniem, potem basta...dietka hi hi
Ciamajdko jak sie teraz czuejsz????napisz coś????


A ja własnie dostałam telef. od "mojego" robotnika, ze jutro przychodzi mi w końcu zabudować kaloryfer i obudować parapety
yupiiiiii wreszcie !!!!!!!!
 
tak ja tez bylam przerazona jak to zobaczylam pierwszy raz ale trzeba pamietac,ze dziecko jest w pecherzu otoczone wodami czyli musialo ono w zasadzie przeplynac dlatego jednym z warunkow jest odpowiednia ilosc wod plodowych
 
W brzuszku oczywiscie chłopczyk Piotruś:) Bo inaczej byc nie moglo w całej rodzinie mojego męza same chlopy zadnej dziewuszki;p Termin z miesiaczki mam na 4 sierpnia a z usg wychodzi za kazdym razem inaczej .Jak bylam na tym 3D to powiedzieli mi ze synek bedzie nie za duzy max 3000g -3100 ale ja tam w te pomiary wogole nie wierze bo mojej siostrze tez prognozowali ze mala bedzie miala 3100 a urodzila sie ponad 3700;)
 
luizka4don witamy w sierpniuweczkach, oj taka tak grubaski jestesmy hehehe moja gin pociesza mnie ze po porodzie strace, zobaczymy no nie chcialabym zeby moj synek mowil ze ma brzydka gruba mame hehe. W ktorym tygodniu jestes i jaka płec?
 
tak ja tez bylam przerazona jak to zobaczylam pierwszy raz ale trzeba pamietac,ze dziecko jest w pecherzu otoczone wodami czyli musialo ono w zasadzie przeplynac dlatego jednym z warunkow jest odpowiednia ilosc wod plodowych


No i na pewno robi to doswiadczony lekarz, ale najbardziej śmiać mi sie z chce z miny tej dziewczyny.. ...prawie, ze grobowa, bidulka pewnie przestraszona, ale najaważniejsze, ze sa tego efekty:)))))
 
kolumnea-Mi tez tak mowia ze zgubie ale kto wie heh bedzie trzeba ostro sie zabrac za siebie;p Ale damy rade;)Ja w czwartek zaczne 38 tydzien :) płec chlopak;))Piotruś:) Ja juz nie mam ochoty patrzec w lustro bo kit tam z brzuchem ze duzy ale przytylam wszedzie twarz to jak pączek mam pierscionkow i obrączki to nawet załozyc nie moge. Brzuch i boczki w rostepach nogi celulit takze duzo bede miala do roboty po porodzie:)
 
reklama
Tak robi to specjalista i czego bylam swiadkiem normalnie te maluchy to uparciuchy kolejka dziewczyn!!!Podejrzewam,ze mine i ja mialam nie lepsza ;-)
 
Do góry