reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Kochana zapomnij truskawki takie jak caly rok tz duze bez smaku i zapachu,wszystko pakowane i sztuczne normalnie zero przyjemnosci:no: w jedzeniu
 
reklama
uuuu lala dziewczyny ale popadalo u nas normalnie ulewa takze moje kwiatki na balkonie zniszczone przez wczorajsza wichure dostaly jeszcze dzisiaj bardziej chyba juz nic z nich nie bedzie, ale wazne ze troszke deszczu bylo tylko :wściekła/y::angry: teraz znowu wychodzi to slonce ja nie chce :no::no::no:
ja juz spacerek z pieskiem i M zaliczony, cwiartka arbuza zjedzona, do tego 3 lody, nektarynki , posprzatane w domku i oswiadczam ze juz dzisiaj nie robie nic tylko leze i sie bycze i tak do 20 bo pozniej znowu nad wode girki i psiaka wymoczyc :-)

Luizka witaj!!! kolejna Bydgoszczanka :-D
Riba najwazniejsze ze sie wyjasnilo co z ta wysypka!!!
Kolumena gratuluje udanej wizyty!
Duralex spokojnie z tymi porzadkami!!!
Andzia wazne ze juz lepiej z tymi paskudnymi zatokami!!
Bombusiu no ja bym chciala widziec ta akcje z przesuwaniem malego hihihihi!!!
Koralowa uuu to nieciekawie z tym sasiadem!!!:wściekła/y:
Polianno faceci to "dziwolongi" i zazdrosniki hahaha a udaja nie wiadomo kogo to teraz czekamy czy te slowa sie sprawdza!!!;-)
 
jenny no to zjezdzaj do nas :) u nas jeszcze te warzywka i owoce smakują. A nie zamierzasz przyjechac do Polski? na urlop przynajmniej.
luizka oj ale zazdroszcze, taka wygoda z pomoca, a ja wczoraj robilam pizze ale nacudowalam strasznie i wyszla przepyszna nie wiem jak to zrobilam hehe. Zjedlismy prawie cala blaszke :) Ja ostatnio z miedniczka zimnej wody siedzialam przy laptopie hehe
 
Ostatnia edycja:
kolumnea- No z tym to mam wygode ze nie musze zbytnio duzo robic tylko nasz pokoik ogarniac bo mieszkamy z mezem u jego rodzicow czekamy az maz dostanie jakies mieszkanie z wojska ale nie wiadomo ile to moze potrwac niektorzy dostaja po 3 4 miesiacach od zlozenia prosby o przydzial a niektorzy rok wiec mam nadzieje ze nie bedzie wiecej niz rok bo swoje to swoje zawsze swobodniej chdz z tesciami mamy naprawde dobrze;)
 
Kolumnea mamy zamiar juz wrocic na stale czekamy tylko na synka i w trojke do Polski,raczej teraz to nie odwazylabym sie w wsiasc do samolotu chyba,ze z jakas akuszerka hihi;-)
 
Duralex heheh.. z wodą to faktycznie tam coś jest ;) My nie mieliśmy sensacji żołądkowych, ale za to włosy były jakieś bez życia i właśnie zwalam to na wodę :)
 
luizka no to zycze zebyscie jak najszybciej w swoim miszkanku byli :)
jenny no to moze juz niedlugo bedziesz sie objadala polskimi smakołykami :) nadrobisz na pewno :)
 
reklama
Do góry